Skocz do zawartości

Ślizganko (Wrocław)


misiu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Proponuję nowy temacik odnośnie ślizganka we Wrocławiu lub okolicach. Proszę wrzucać wszystkie info gdzie,ile śniegu i kiedy można się poślizgać.

 

Ogólnie wiadomo,że jak będzie śniego to polecimy na lotnisko do Skarbimierza lub Oleśnicy. ALe to raczej temat na weekend a co z lataniem wieczorkiem we Wrocku??

Seq wspominał o placyku koło cmentarza na osobowicach. Można spotkać się na godzinkę i polatać.. :twisted:

 

CZekam na odzew :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Proponuję nowy temacik odnośnie ślizganka we Wrocławiu lub okolicach. Proszę wrzucać wszystkie info gdzie,ile śniegu i kiedy można się poślizgać.

 

Ogólnie wiadomo,że jak będzie śniego to polecimy na lotnisko do Skarbimierza lub Oleśnicy. ALe to raczej temat na weekend a co z lataniem wieczorkiem we Wrocku??

Seq wspominał o placyku koło cmentarza na osobowicach. Można spotkać się na godzinkę i polatać.. :twisted:

 

CZekam na odzew :P

 

Choćby dzisiaj... co prawda nie mam dowodu rej. ale myślę, że dam radę ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co prawda nie mam dowodu rej.

 

 

Za co zabrali? ;P

 

Nie zabrali, sam oddałem. Badania muszą mi podbić w Urzędzie Komunikacji w Przemyślu. A że mój dowód ktoś totalnie olał i nic nie wpisał oprócz nazwy auta, nawet nie mam wbite ile ma drzwi, więc pan na stacji musiał wystosować pisemko, żeby uzupełnili. Wpisali mi tylko moc, 380kW :P RESPECT! :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisali mi tylko moc, 380kW RESPECT! :>

 

Ja cie kręce na zwykłym sprzęgle :shock: :lol::mrgreen:

 

Hehe, pan z Urzędu Komunikacji dzwonił do mnie i pytał się mnie jaką to ma moc, bo musi wpisać, to mu powiedziałem 380KM. Wpisał 380 ale kW. Szkoda, że innych rubryczek nie uzupełnił.

 

Ehhh, mógłbym o podać do sądu ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poważnie?

Molestuje mnie taki typ z pracy i nie wiem co mu powiedzieć.

Mogę powiedzieć od...ol się:) w sumie każde wyjście jest dobre:) :roll:

Subaru..po japońsku plejada gwiazd..jest ich sześć..tyle ile filarów (poszczególnych, różnych "podfirm") FUJI :wink:

 

p.s. to tak telegraficznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...