Skocz do zawartości

JAKI GEJOSKI LAPTOK KUPIC ?


adamusmax

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 285
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a VPCCW1S1E? mam właśnie takiego geja na kolanach :lol::lol::lol: żona mnie pożyczyła :wink: :D

 

CW1 też dobre (poprzednik EA) :mrgreen: Raczej już nie do zdobycia jako nowa sztuka. Ale najfajniejsze z białego Vaio to była seria CS, która miała kilka ciekawych "smaczków" jak np. wtopione logo Vaio na klapie, a nie tylko nadruk jak w obecnych wersjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VPCEE3S1E P840 ??

 

Jeżeli ma być 15,5" to warto dołożyć kilka złotych i wybrać model z aktualnej oferty VPCEB4S1E (z intelem zamiast AMD). EE3 jeśli dobrze pamiętam to był okres wakacyjny. EB4 znacznie szybciej się uruchamia i sprawniej pracuje. Sprawdzałem min. na Vaio Movie Story (taki programik do szybkiego robienia filmów) i tam gdzie AMD się jeszcze rozkręcał z przetwarzaniem kontentu foto/wideo intel był już grubo za połową. Zgraj na pendrive kilkanaście zdjęć i krótkie filmy z aparatu i podejdź do Sony Centre (masz duży wybór w W-wie). Poproś sprzedawców o zrobienie takiego "eksperymentu" w Vaio Movie Story to sam zobaczysz.

 

Jeszcze jedna rzecz o której zapomniałem: w EB4 jest na obudowie guzik WEB - możesz szybko uruchomić samą przeglądarkę internetową bez uruchomienia Windowsa. Dobra rzecz jak trzeba szybko coś sprawdzić (np forum.subaru.pl :wink: ) . EE3 nie został w to niestety wyposażony, ale na czymś trzeba było zaoszczędzić aby wejść z Vaio w segment komputerów poniżej 3k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak takie sa warunki to kup ipada,to dopiero gejoski sprzet i geja po tym rozpoznasz z 15 metrow.

 

Właśnie chciałem zakładać na forum wątek o tym, czy to coś warte i czy kupić. Ale teraz to sam nie wiem... :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Lenovo IdeaPad? Jakis bialy sie znajdzie :D

 

Poza tym- do Linuksa sony "WiaŁo" sie nie nadaje- jaja i cyrki sie dzieja.

 

Co do guzika web- najprawdopodobniej LinuxBIOS z firefoksem na pokladzie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybor padl na tego

 

http://allegro.pl/sony-vaio-vpc-eb4x1e- ... 77210.html

 

tylko szukam teraz bialego :mrgreen:

 

Z polskiej dystrybucji dostaniesz tylko w czarnym kolorze. Jakbyś się decydował to daj znać, sprawdzę w jakich pieniądzach mógłbym go sprzedać.

 

musze miec FV na niego - moze byc spoza PL, ale wtedy liczona bez VATu - podam swoj NIP UE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak takie sa warunki to kup ipada,to dopiero gejoski sprzet i geja po tym rozpoznasz z 15 metrow.

 

nic co ma japko w logo nie jest w kwestii moich zainteresowan

 

Maciek - lubie czasem takie metroseksualne gadzety :mrgreen:

To co za giejsztor z Ciebie ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...