Jump to content

JAKI GEJOSKI LAPTOK KUPIC ?

adamusmax

Recommended Posts

postanowilem se zakupic jakis fajny gejoski laptok

wymagania

- BIALY

- CIENKI

- osobna grafika

- dysk 500GB

- cenka ok 3k PLN

- faktura VAT

na razie wygrywa SONY VAIO

macie jakies inne propozycje

• Replies 285
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a VPCCW1S1E? mam właśnie takiego geja na kolanach :lol::lol::lol: żona mnie pożyczyła :wink: :D

CW1 też dobre (poprzednik EA) :mrgreen: Raczej już nie do zdobycia jako nowa sztuka. Ale najfajniejsze z białego Vaio to była seria CS, która miała kilka ciekawych "smaczków" jak np. wtopione logo Vaio na klapie, a nie tylko nadruk jak w obecnych wersjach.

VPCEE3S1E P840 ??

Jeżeli ma być 15,5" to warto dołożyć kilka złotych i wybrać model z aktualnej oferty VPCEB4S1E (z intelem zamiast AMD). EE3 jeśli dobrze pamiętam to był okres wakacyjny. EB4 znacznie szybciej się uruchamia i sprawniej pracuje. Sprawdzałem min. na Vaio Movie Story (taki programik do szybkiego robienia filmów) i tam gdzie AMD się jeszcze rozkręcał z przetwarzaniem kontentu foto/wideo intel był już grubo za połową. Zgraj na pendrive kilkanaście zdjęć i krótkie filmy z aparatu i podejdź do Sony Centre (masz duży wybór w W-wie). Poproś sprzedawców o zrobienie takiego "eksperymentu" w Vaio Movie Story to sam zobaczysz.

Jeszcze jedna rzecz o której zapomniałem: w EB4 jest na obudowie guzik WEB - możesz szybko uruchomić samą przeglądarkę internetową bez uruchomienia Windowsa. Dobra rzecz jak trzeba szybko coś sprawdzić (np forum.subaru.pl :wink: ) . EE3 nie został w to niestety wyposażony, ale na czymś trzeba było zaoszczędzić aby wejść z Vaio w segment komputerów poniżej 3k.

jak takie sa warunki to kup ipada,to dopiero gejoski sprzet i geja po tym rozpoznasz z 15 metrow.

Właśnie chciałem zakładać na forum wątek o tym, czy to coś warte i czy kupić. Ale teraz to sam nie wiem... :roll: :mrgreen:

jak takie sa warunki to kup ipada,to dopiero gejoski sprzet i geja po tym rozpoznasz z 15 metrow.

nic co ma japko w logo nie jest w kwestii moich zainteresowan

Maciek - lubie czasem takie metroseksualne gadzety :mrgreen:

metroseksualne gadzety

kia w automacie to gadzet :wink: :?:

nie kia w automacie to nie gadzet - ale KIA SOUL, czarna, na 18tkach, z czarno-czerwonym wnetrzem i w automacie to gadzet :mrgreen:

A Lenovo IdeaPad? Jakis bialy sie znajdzie :D

Poza tym- do Linuksa sony "WiaŁo" sie nie nadaje- jaja i cyrki sie dzieja.

Co do guzika web- najprawdopodobniej LinuxBIOS z firefoksem na pokladzie :mrgreen:

wybor padl na tego

http://allegro.pl/sony-vaio-vpc-eb4x1e- ... 77210.html

tylko szukam teraz bialego :mrgreen:

Z polskiej dystrybucji dostaniesz tylko w czarnym kolorze. Jakbyś się decydował to daj znać, sprawdzę w jakich pieniądzach mógłbym go sprzedać.

musze miec FV na niego - moze byc spoza PL, ale wtedy liczona bez VATu - podam swoj NIP UE

nic co ma japko w logo nie jest w kwestii moich zainteresowan

Maciek - lubie czasem takie metroseksualne gadzety :mrgreen:

To co za giejsztor z Ciebie ? :P

musze miec FV na niego - moze byc spoza PL, ale wtedy liczona bez VATu - podam swoj NIP UE

Takich spoza Sony Poland nie mam, FV oczywiście wystawiam.

Specyfikacja Vaio z innych krajów może się oczywiście różnić od tych "polskich".