Skocz do zawartości

Co jest, doktorku?


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Najczesciej z marchewka kojazy sie Bugs Bunny. Ale zapalency motoryzacyjni wiedza, ze marchewka Bugsa w porownaniu z niektorymi innymi jest brzydka. Dawajcie tu zdjecia najpiekniejszych, jakie widzieliscie! :D

 

 

WOW, jak bede mial samochod to se zabuduje taki miotacz :P :wink:

 

 

Pozdrawiam,

ThanJu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na szybciora znalazłam takie..może zdjęcie nie oddaje tego ale wrażenie było wrrrrrrrrrrrrrrr..........

 

Monisiu, u mnie na starość jakoś kiepsko ze wzrokiem, hmm, widzę ciemność, ciemność widzę :?

 

Ja tu "lewą" myszkę na wylot wyklikałem a obrazeczek nie reaguje dalej ciemny ...

 

Zciemniony Śmiech'u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puściłem raz bąka przy ognisku................niestety nie mam zdjęcia....sorry.

 

 

LEGENDA:

 

Bąk - gaz palny na bazie metanu, wynik przemiany materii u istot wszystkożernych. W podanym przypadku, pół na pół z paliwem etylowym notorycznie stsowanym w przypadku imprez ogniskowych. Bąk zogniskowany w kierunku ogniska może zakończyć imprezę, lub .........................rosprzestrzenić na całąo kolicę. W wyżej wspomnianym wypadku wypaliło 6 ha lasu do gołej płyty tektonicznej.

A jakie p[rzy tym było wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr !!!!!!!!!

Dla porównania powiem że prezentowane powyżej marcheweczki, to niedojrzałe nowalijki.

 

Siwy co sieje wiatr-y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 10 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...