Skocz do zawartości

AirFrance


owoc666

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś ma kogoś, lub zna kogoś - kto może wpłynąć w jakikolwiek sposób na dział reklamacji w tych cudownych liniach lotniczych?

 

 

Od miesiąca nie mam z nimi kontaktu, a Pani na infolinii radosnym głosem mnie informuje, że do działu reklamacji nie można się dodzwonić - można tylko pisać.

I tak sobie piszę jak grochem o ścianę...

 

-- 18 mar 2011, o 19:50 --

 

Up :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma kogoś, lub zna kogoś - kto może wpłynąć w jakikolwiek sposób na dział reklamacji w tych cudownych liniach lotniczych?

 

 

Od miesiąca nie mam z nimi kontaktu, a Pani na infolinii radosnym głosem mnie informuje, że do działu reklamacji nie można się dodzwonić - można tylko pisać.

I tak sobie piszę jak grochem o ścianę...

 

-- 18 mar 2011, o 19:50 --

 

Up :mrgreen: .

 

Możesz osobiście podjechać :roll:

http://corporate.airfrance.com/fr/conta ... ce-client/

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owoc666 - wszystko zależy od tego, jaki był powód odwołania. Jeśli nie było "ważnego powodu", należy Ci się odszkodowanie, jeśli był - tylko zwrot kosztu biletu.

 

Według unijnego prawa mają sześć tygodni na rozpatrzenie reklamacji, czyli jeśli od czterech nie odpowiadają, to formalnie rzecz biorąc, wszystko jest ok :twisted:.

 

Tu masz wszystkie szczegóły (w tym standaryzowany unijny formularz skargi/reklamacji): http://ec.europa.eu/youreurope/citizens ... dex_pl.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według unijnego prawa mają sześć tygodni na rozpatrzenie reklamacji,
stateczkiem batorym.dupeczki,drineczki i tak przez 6 tygodni

 

 

ciekawe, czy te 6 tygodni to przypadkowa zbieznosc...? :P

 

 

owoc666, bylo zapytac przed lotem na forum, ktore linie lotnicze wybrac, to bys na pewno nie polecial Air France :-) Ja juz z ich uslug nie korzystam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owoc666, bylo zapytac przed lotem na forum, ktore linie lotnicze wybrac, to bys na pewno nie polecial Air France Ja juz z ich uslug nie korzystam...

 

 

Tak naprawdę to zawaliło Czech Airlines, ale wystawcą biletu był Air France i dlatego tak.

 

A biuro podróży oddało jakąś tam część (70pln), czyli nie było jakiegoś ważnego powodu, bo podobno jak odwołują ze względu na pogodę to NIC się nie należy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owoc a po jakiemu do nich pisales, bo jak po anglicku to nie zrozumieja :mrgreen:

 

AF to jedne z najgorszych linii - zarowno w przewozach pasazerskich jak i cargo - generalnie wszelkie cargo idace przez Francje to porazka :mrgreen: nie dosc ze linie z dupy to i lotniska z dupy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...