Skocz do zawartości

Rusocin -> trening


darkogda

Rekomendowane odpowiedzi

darkogda, dzięki za zabawę.

 

Większości uczestników już niestety nie miałem okazji spotkać. Wypada chyba napisać, że żałuję. :wink:

 

Adasch, na pocieszenie: ja zrobiłem tylko 4 okrążenia, a do domu wróciłem bez hamulców, bez oleju, na stukajacym silniku i nieszczelnym wydechu. :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 201
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nikko,

a coś ty zrobił ze swoim furgonem?

 

Ja?!? Ci Niemcy to nie potrafią samochodów robić! Cztery kółka po torze i sprzęt niedomaga. A to dopiero 15-latek :roll: :P

Dobrze, ze w tym tygodniu odbieram Japońca. :mrgreen: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim uczestnikom oraz kibicom za kolejną udaną imprezę :D

 

W szczególności chciałbym podziękować Kropkowi oraz Naszemu "nadwornemu" fotografowi 123 :idea:

 

 

nikko przyjechał jak prawie wszyscy pojechali...powymiatał na torze zdrowo :twisted: - byliśmy pod wrażeniem :mrgreen:

 

AdaSch - "na pocieszenie"...w moim siedzi tylni dyfer od STI (GC8 Ver.4 by nie-ASO) już od dawna - jeszcze poprzedniemu właścicielowi podczas któregoś przeglądu po gwarancji (pewnie 60kkm) wyszły opiłki metalu przy wymianie oleju...

 

 

Aaa...Ci co nie byli niech faktycznie żałują - jest czego :twisted: Aleeee...będziecie mieli szansę nadrobić to na kolejnej - jeszcze lepszej 3 edycji :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

darkogda,

 

będę musiał wrócić do poprzedniej metody startowania. Forek tak startuje z najniższych obrotów, że nie ma chyba sensu podbijać obrotów. Nawet z niskich obrotów lubi zmielić kołami

 

dodatkowo daje to obraz, że podkręcanie tego silnika nie zmieniając przeniesienie napędu troszkę mija się z celem,

 

A co do Twojego dyfra, to ciekawa konwersja bo STI ma inne przełożenie. W serii mamy te same żelastwo pod innym numerem. Całość rożni się akcesoriami od przewodu na zamknięciu dyfra. Dzisiaj przewaliłem PN po PN i jest ot samo. Najwidoczniej mamy inne przełożenia główne. Mam większe koła więc pewnie to jest powodem dlaczego subaru w foresterach to zmieniło. Odcięcie na drugim biegu jest przy około 100km/h licznikowych

 

cały tor robiłem tylko na drugim biegu, na wyjściu z nawrotów miałem około 2krpm lub więcej a wtedy wiatrak zapodaje 0,5+ bara i przy wyjściu zawijało tyłkiem.

 

W padł mi do głowy pewien pomysł, nie wiem czy możliwy do realizacji. Być może da się naprawić ten mój LSD przekładajac graty z przedniego dyfra i na przodzie też bym miał LSD

 

to tak czysto teoretycznie. Słyszałem jednak opinie, że LSD na przodzie to niezbyt dobry pomysł, bo coś tam się lubi uślizgnąć.

 

Spróbuję obczaić temat.

 

Pozdrawiam i czekam na 3 termin

P.S.

Aga, naprawdę masz czego żałować, super pogoda, Fajny tor :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AdaSch mów mi więcej :P LSD kojarzy mi się tylko z jednym (z innej "branży") :roll: ...oczywiście tylko ze słyszenia :mrgreen:

 

Janek hmmm...nie wiem czy zwróciłeś uwagę, ale czas tego przejazdu był jednym z lepszych :D Powiem Ci, że było tak "spokojnie", że mam ochotę na więcej :mrgreen:

 

Jeśli chodzi o trzecią edycję to myślę, że wstępny termin to połowa kwietnia. Na początku kwietnia jest AL-Borsk, więc będzie chwila czasu dla uczestników na "odpoczynek", a potem będą mogli się wykazać :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałam fotki... kiedy następny spocik??? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

 

Nie wiem jak Wy, ale ja pójdę w ślady Czesto (dobrze kojarzę? najlepsze czasy? :wink: ) i wezmę rękawiczki... jak widać to jest klucz do sukcesu :P:twisted::mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

123 fajne focisze, jestem pełen podziwu :)

Janek czekamy na movie :D

Oprócz tego,że ubyło troche z kruszcu z lewej przedniej felgi to chyba wszystko jest OK, przy 210 (na niemieckiej autostradzie) nie czuć żadnych drgań. Fele idą do regeneracji i malowania bo tegoroczna zima nie obeszła się z nimi najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anek hmmm...nie wiem czy zwróciłeś uwagę, ale czas tego przejazdu był jednym z lepszych Powiem Ci, że było tak "spokojnie", że mam ochotę na więcej

 

Na razie staram sie poznac auto w warunkach "bojowych" :lol: i na ile mi pozwoli wiec pewnie dlatego jak jade troche wolniej to robia sie lepsze czasy :)

 

Janek czekamy na movie

 

Czekam na materialy ale wciaz cisza :) Mam za malo zeby cos zrobic w miare ciekawego :P

 

123, foty masakara :twisted: na pewno cos z nich znajdzie sie w produkcji 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janek, ja mam kilka minut nagranych komórką. Mogę Ci je w jakiś sposób dostarczyć, tylko w jaki...? Za 10 minut wyjeżdżam w trasę, a łączność mam tylko przez GPRS, więc trochę to wolno chodzi, a filmiki z mojego fonu troszkę zajmują. Jak masz koncepcję, to daj znać, a postaram się dostosować.

 

Do fotek także nie miałem okazji jeszcze usiąść.

 

Mistral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pliki niestety ważą dość sporo... nawet po 600 mb, bo mój telefon też kręci w HD.

Więc mail odpada...

Drugi problem jest taki, że ja po pierwsze ciągle w drodze z laptopem, po drugie łączę się po łączach bezprzewodowych, a to niestety trwa...

 

Coś wykombinuje. Najwyżej wrzucą na jakąś płytkę czy pendriva i podrzucę we wskazany adres, proszę ewentualnie na RW.

 

A teraz żegnam się z Warszawy...

 

Mistral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto żyje dzięki carfitowi. Wielkie dzięki za wasze wsparcie :mrgreen:

 

byłem na sprawdzeniu felgi. Nic się nie stało, jest lekko skrobnięta.

 

opony przód 5,5mm a było 6,1

 

następnym razem nauka jazdy bez uślizgów.

 

Pozdrawiam i do następnego

 

p.s.

darkogda,

coś narzekali na stan toru?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AdaSch, tak 3mac 8)

 

btw chlopaki z forum SRTC organizuja trening 09/04 jezeli ktos chetny :arrow:

 

http://forum.streetriders.pl/viewtopic. ... 9d627cc35e

 

-- 15 mar 2011, o 21:25 --

 

Mala zapowiedz bez muzyki

 

 

coś narzekali na stan toru?

 

Ja naprawde przepraszam za ten trawnik w 1.40 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...