Skocz do zawartości

RZUCAMY PICIE?


qba30

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 82,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Aga

    13365

  • joanna7f

    6307

  • skiba STI

    5651

  • dzioba

    5235

Dla Dżoanny proponuję Cerasus intermedia co znaczy tyle co wiśnia osobliwa :mrgreen:

hmm całkiem całkiem 8) , ale ja mam swój plan :!: :mrgreen:

 

Niech zgadnę... coś z rumem ?

niet. coś z Wiśnią :mrgreen:

 

ale dupa z tego bo moderatornia mnie nie lubi i nie chce współpracować :cry: smutno mi. doleję sobie rumu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale dupa z tego bo moderatornia mnie nie lubi i nie chce współpracować smutno mi. doleję sobie rumu.

joanna7f, to mi też nalej, a moderatornie olej, poznają się na Tobie z czasem 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dżoana każdy powód jest dobry żeby się napić.

owszem. zdrówko :!:

 

Może nie tyle "nie lubi " co nie wiedziałaś gdzie posmyrać :mrgreen:

e tam, nie widziałam człowieka na oczy to skąd mam wiedzieć gdzie smyrać :?: :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale dupa z tego bo moderatornia mnie nie lubi i nie chce współpracować smutno mi. doleję sobie rumu.

joanna7f, to mi też nalej, a moderatornie olej, poznają się na Tobie z czasem 8)

oj to może być ciężkie, bo ja same jeszcze mam z tym problemy :idea::lol::mrgreen::twisted:

 

ale dolać mogę zawsze 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moderatornie olej

 

niebezpieczne... oj niebezpieczne.... ;)

Jak śpiewał Sting "Every breath you take, every step you make.... I'll be watching you" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moderatornie olej

 

niebezpieczne... oj niebezpieczne.... ;)

Jak śpiewał Sting "Every breath you take, every step you make.... I'll be watching you" :mrgreen:

to jest groźba. karalna nawet. "zakaz zbliżania się na odległość 500km" :idea::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pumex1, to znaczyło moderatorni polać ale wasze automaty wszystko przepisują na [moderator czuwa]

 

Oj ile sie nabiedzilem aby w macu kwadratowy nawias wpisac :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a myślisz, że ja się patrzyłam? :roll: mnie interesowały tylko 4 załogi :twisted: waszego numerka nie było na mojej liście :mrgreen::P

 

no i dlatego moderator popatrzył tylko na 2 prośby i już nie widzi innych :twisted:

 

pumex1, to znaczyło moderatorni polać ale wasze automaty wszystko przepisują na [moderator czuwa]

 

normalnie muszę to podregulować, bo o suchym pysku... tfu... naolejonym pysku będę siedział... I mi się rzepakiem będzie czkało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a myślisz, że ja się patrzyłam? :roll: mnie interesowały tylko 4 załogi :twisted: waszego numerka nie było na mojej liście :mrgreen::P

 

no i dlatego moderator popatrzył tylko na 2 prośby i już nie widzi innych :twisted:

to jest czysta dyskryminacja i ja się tak nie bawię :!: jak mi Subaryta zmieni tytuła to Ty przestaniesz być moim ulubionym modem :P:mrgreen::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...