Skocz do zawartości

26 luty sobota w NMNP - specjalny trening na śniegu !


vert

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 270
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak zwykle u verta było super,zrobione ok.170 km,potem szukało się śniegu żeby się poślizgać.

carlos-wrx, a proszę bardzo i nie za ma co :mrgreen:

Pozdrówki dla wszystkich,dzięki łódzko-rawskiej ekipie za towarzystwo i takie tam.

carlos-wrx, zamer, Rafcio78, -=nikon=-, Góral z Łodzi nie ma to jak mile spędzony dzień,prawda? :mrgreen:

Do zobaczenia następnym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vert- także WIELKI dzięki za udostępnienie bryki i poprawienie humoru w ten nie najlepszy dla mnie dzień. Naprawdę super się jeździ "zerówką". Miałem mega banana. Wiślakowi też się podobało...

Odnośnie mojej bryki...najpierw trochę postukało a po wyjeździe z lotniska motor umarł. Stracił moc i nie chciał już ożyć. Wracałem na holu. Poszedł dół:(((((. Bryka stoi juz u Piotrka w serwisie. Nie pozostaje nic innego jak szukać silnik. Troche pechowo rozpoczęła sie moja przygoda z subaru... Pomijając to super pojeżdżawka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i ja dzieki dla

 

verta za wiadomo

zemara,cybla,gorala,rafcia i carlosa :-)

gelona za prawy i w ogole miło spędzony czas! szczególnie jak Cie powoziłem pierwsze 10 sekund po polu ( fantazja > rozum ) :mrgreen::oops:

i resztę których znam! :mrgreen:

 

ogolnie było super choć latałem na letnich : - DDDDDDDDDDDDDDDDDD

mielismy parę sytuacji w ktorych moglismy sie pocałować drzwiami z panami latającymi obok ale ogólnie było SUPEROWO :-D

 

pozdrawiam!

 

czekam na fociszę i materiał filmowy srebrnego GTka takiego jak poniżej ^^ no może troche innego bo pozniej bez rejestracji przedniej : dddddd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki wszystkim za przybycie ! No chyba zakończyliśmy zimowe oesy zacnie :twisted:

Zamer fajne foty !

 

Bysiek będzie gitarra z twoją bryka już niedługo :twisted: zobaczysz ! przynajmniej polatałeś trochę.

Trzymam kciuki za furacza(będę ją widział codziennie) to bedę dawał znać jak postepy :)

 

Dzięki jeszcze raz wszystkim za super dzień :!:

 

No i strasznie fajnie ze urodzinowo wpadł Wiślak :idea: z ....tortem :idea:

 

Vert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gelona za prawy i w ogole miło spędzony czas! szczególnie jak Cie powoziłem pierwsze 10 sekund po polu ( fantazja > rozum ) :mrgreen::oops:

 

 

Nie ma sprawy za prawy,zawsze chętnie biore na pokład :wink: No pierwsze 10 sekund fakt,pozostanie w mej pamięci :mrgreen: Dobrze że to nie słupek :wink: Również miło było poznać i spędzić chwile na bajerce.

Nikon a ja się gdzieś załapałem? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gelona za prawy i w ogole miło spędzony czas! szczególnie jak Cie powoziłem pierwsze 10 sekund po polu ( fantazja > rozum ) :mrgreen::oops:

 

 

Nie ma sprawy za prawy,zawsze chętnie biore na pokład :wink: No pierwsze 10 sekund fakt,pozostanie w mej pamięci :mrgreen: Dobrze że to nie słupek :wink: Również miło było poznać i spędzić chwile na bajerce.

Nikon a ja się gdzieś załapałem? :mrgreen:

 

 

Na pewno cię mam:) w kilku miejscach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarłem i Ja do domu coś około 300km 8) . Dzięki organizatorom za mega spotkanie :) Wyjeżdziłem co nie miara :D Coś ponad 200km :shock: :D Ze strat to : zgubiłem tablicę RLAxxxx jakby ktoś coś to będę wdzieczny :) Od początku trochę były problem ze sprzęgłem ale Gacek dowiózł mnie szczęśliwie do końca :) Jakby ktoś miał materiał filmowo zdjęciowy z bordowym Legacy

II kombi N/A oraz info dotyczące tablicy rej to proszę wysłać na PW .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fure zrobią bo oddałem w dobre ręce :) Śnieg niech jeszcze poleży z miesiąc, to będzie fajnie: to i polatamy..i Wiślak raz jeszcze wpadnie bo mu sie podobało. I jakiś programik się nagra:)

 

Choć przyznać musze ze raczej przygaszony mam wieczór.

 

Jestem Ci wdzięczny vert za to, że wiedziałes jak mnie pocieszyć:))))))))

Jesteś najfajniejszą rajdową "zerówką"! THX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Vert za impreze. Było mega. :twisted: Pozdrawiam wszystkich spotkanych. :wink:

 

 

ps.

Niestety nie obyło się bez strat mianowicie gdzieś posiałem klucze do domu, także jakby ktoś przypadkiem znalazł to prosiłbym o kontakt. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzieki za wspaniała impreze i za przejazd na prawym (mogłem sobie przypomniec dawne czasy lecz w nieco innym aucie)

jesli ktos ma material filmowy np z os lesnego lub foto prosze pisac na tint@tint.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bysiek, to widzę, że ofiar więcej - MIKKI też dziś zabił silnik w antyku - o drobiazgach jak progi czy palstiki nie wspominając.

Na parkingu lezał jakiś zerwany pasek - czy to kogoś z dzisiaj i czy to coś poważnego?

 

pasek lezy od dobrego miesiaca tam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gelon, Krajanek, Bysiek, podrzućcie mi swojego maila na PW to Wam coś jutro powysyłam.

tint, Tobie też podeślę.

 

-- 26 lut 2011, o 21:39 --

 

Wielkie dzięki wszystkim za przybycie ! No chyba zakończyliśmy zimowe oesy zacnie :twisted:

Zamer fajne foty !

 

Oj zacnie było. :twisted:

Dzięki. Fotograf ze mnie żaden, ale ciesze się, że Ci się podobają. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie,

 

dziękuję za dzisiejsze boki, było super! :lol::lol::lol: Bardzo zaczny koniec białego tej zimy.

 

Vert i Fukoszczak naprawdę zacna organizacja 8) dzięki że się przykładacie.

 

PS. Jeżeli któryś z "artystów" z aparatem uchwycił ciemnego Lanosa to bardzo poproszę o zdjęcia :wink: , może się filmik z moim przejazdem gdzieś znajdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vert dzięki za super imprezę. Jednak śnieg, to śnieg :twisted:

No i dziękuję całej ekipie łódzko-rawskiej za tzw. miło spędzony czas :idea: W szczególności dzięki cybel za prawy :arrow: był ogień :twisted: , no i carlos za podpowiedzi, muszę jeszcze trochę potrenować :mrgreen:

Jeśli ktoś ma zdjęcia lub filmy czarnej Imprezy hawkeye N/A nr rej EL to poproszę :wink:

Ogólnie dzień był zaje 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...