Skocz do zawartości

Felgi Toora


les

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Na pewno wielu z Was uzna to za kompletny brak wiedzy w temacie :oops: ,no ale...... po to mamy forum by pytac :D.

Moje pierwsze pytanie dotyczy tego modelu felgi:

 

zdjecie pierwsze

 

wiem tyle ze jest 17" od WRXa(moja :lol:przed malowaniem na zloty) i wlasnie mi strzelila,tego co nie wiem,to jakiego producenta,jakas nazwa,jakie ET.

Druga rzecza do uzupelnienia wiedzy sa te oto felgi:

 

zdj.drugie

 

maja podobno ET 50,pozniej to zdaje sie 7*17i zdaje sie nr.R7955044-to wszystko co Gosciu powiedzial mi na ich temat,

no i ze pochodza z WRX MY97.

Jak Myslicie,podejda do mojego WRX MY07 sedan???????????

 

Z gory dzieki za wszelkie udzielone info.

 

 

ps.pilne,jesli sa ok.musze szybko dac odpowiedz.

 

 

 

pozd.les

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj do tego autka felg "Made in Italy"- Torra moze i wyglada ladnie (jest to wzor markowych kol) ale aluminium jest bardzo miekkie , kiepskiej jakosci.(koroduja , pekaja)

Mialem Torra w Golf 4 oraz innym aucie i nie bylem zadowolony.

Drugie foto to oryginaly z WRX-a 00-03 ,troche zepsuja wyglad auta MY07- kwestia gustu oczywiscie

 

Z "gury" :D nie ma za co

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za zaangazowanie w temacie(oczywiscie pomuczki jak najbardziej),troche ta trwalosc mnie "ostudzila"no ale nie mam zbyt duzego wyboru,jusz je zarezerwowalem a na znalezienie czegos ciekawszego na wczoraj to nie takie siup(gdyby to bylo w kraju,mozna by bylo pomarudzic),nie pozostaje mi nic innego w takim razie,jak przejezdzic na nich do czasu regeneracji czarnej owcy :D i dac na nie zimowki w pozniejszym czasie(moze w nizszych temp.beda twardsze :lol: )bo,nie powiem mi sie osobiscie podobaja:wink: .

Jeszcze raz dzieki i ide do pomuczkow :mrgreen:

 

 

pozd.les

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

toory nie kupuj z jeszcze jednego powodu, obecnie jest bardzo ciezko dostepna na rynku a o nowych felgach mozna zapomniec...

 

 

 

no,to po tym argumencie przynajmniej nie bedzie mi szkoda tych toora,tym bardziej ze potwierdzil mi klient aktualnosc wczesniejszego ogloszenia,takiego samego modelu jaki mialem i jestem w trakcie finalizacji zakupu tych oto:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I super.

Będziesz miał fajne "pancerne" felgi.

Chociaż te z GTka są niezniszczalne. 8)

 

 

les napisał(a):

Z gury dzieki

 

Hogi, widzisz i nie grzmisz

Poszedłem na kurs szybkiego czytania, nie widzę błędów. :wink:

 

Cholera tak to jest gdy się spieszy...jusz poprawiam

Już tak się nie spiesz... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aluminium jest bardzo miekkie , kiepskiej jakosci.(koroduja , pekaja)

 

moj kolega, przerznal dwa komplety toory w rallycrossie, w MERC(gdzie naprawde sie jezdzi), jeden zostal zniszczony w walce(nie naraz tylko po koleji po jednej feldze) drugi przezyl jak najbardziej, do tej pory jezdzi na jego cywilnym clio sport, wiec sie troche zdziwilem czytajac te zle opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...