Skocz do zawartości

kilka pytań o nowy nabytek Legacy '99


wojto79

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam kilka pytań odnośnie mojego Auta:

1. Do czego słuźy przełącznik na kolumnie kierownicy (ten z rysunkiem auta i jakby świateł)

2. Czy przyciski od szyb i lusterek mają jakieś podświetlenie?

3. Jakie żarówki są w przednich reflektorach (może zanim rozbiorę ktoś odpowie :D )

4. Mam fotel kierowcy z poduszką, ale bez regulacji wysokości siedziska, czy istnieje możliwość przełożenia stelaża (casłego lub samego siedziska), czy stelaże foteli z poduszką i bez poduszki są takie same?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad.1 światła postojowe bez włączania stacyjki

Ad.2 lusterek nie,szyby tylko ten z napisem AUTO,czyli od szyby kierowcy

Ad.3 jaka żarówka masz napisane na szkle reflektora, H 1,2,3,4 itd.

Ad.4 tak można przeszczepić stelaż ale uważaj przy odpinaniu poduszki,zalecam odłączenie akumulatora

To tyle chyba teraz wszystko jasne,jak coś to pisz,pozdro.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawe rozwiązanie, myślałem, że pozycyjne tylko na przełączniku świateł :shock:

Pozdrawiam

 

-- Wt lut 01, 2011 12:02 pm --

 

Ad.4 tak można przeszczepić stelaż ale uważaj przy odpinaniu poduszki,zalecam odłączenie akumulatora

 

Dzięki za wszystkie odpowiedzi, a co do ostatniej, to wiem z poduchami trzeba z głową

Pozdrawiam

 

-- Wt lut 01, 2011 2:49 pm --

 

Mam jeszcze jedno pytanie:

Olej do skrzyni już wiem 75w/90, a co z mostem i dyfrem? I jakie ilości gdzie wchodzą?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

olej poza silnikiem (skrzynia, dyfer, tylny most) to 75w/90? jeździć zamierzam raczej "cywilnie"

I jeszcze jedno co mi się nasuwa to pytanie o dźwignię przy ręcznym - redyktor. Jak go załączać? Tylko na stopie czy również w czasie jazdy z wciśniętym sprzęgłem?

No i zasada działania, on coś blokuje, spina jakieś napędy, most?

Przepraszam jeśli pytania są głupawe, ale pracując w toyocie mam do czynienia albo z RAV4 wg mnie pseudo 4x4 albo konkret 4x4 czyli hilux i land cruiser.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czytam, czytam i mam nadzieję, że zima jeszcze wróci, co prawda lagaś na lecie stoi a w portwelu po zakupie przeciąg, ale i tak jest fajnie!!!!!!

 

-- Pt lut 11, 2011 1:51 pm --

 

Pilne pytanie, bo mogę dziś wymienić olej - bezkosztowo tylko pytanie czy wszędzie prócz silnika ma być 75w90? I kolejne, bo miałem poprzednio Lagunę II a tam wszystko jest inaczej:). Czy olej do dyfra, mostu i skrzyni leje się do pełna?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...