Skocz do zawartości

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy


Hogi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Z samej Motoorkiestry zebraliśmy prawie 1350 zł Jeszcze raz DZIĘKI

Super, jak na amatorów 8)

 

Największa radocha to zobaczyć uśmiechnięte twarze dzieciaków.

 

Skoro mój syn, jest taki zadowolony, to jak się czują inne dzieci, które na co dzień nie mają okazji odczuć frajdy z takiej przejażdżki?

 

100_6316.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z samej Motoorkiestry zebraliśmy prawie 1350 zł :!: Jeszcze raz DZIĘKI :D

Jakbyście w przyszłym roku organizowali coś podobnego to dajcie znać to też pomogę i może nawet dwa auta bym podstawił :arrow: Justy i STi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pinki1012, wlasnie nam sie z Hogim wydawalo, ze ktos podjechal subarakiem, ale ani sie nie przywital, ani nic.

 

Szkoda, ze tego co piszesz nie miales odwagi powiedziec nam tam na miejscu w twarz. :roll:

A parafrazujac Twoj podpis, to sprzedaj subaraka i zacznij sluchac radia. I to najlepiej tego co ma ryja. :P

 

-- 12 sty 2011, o 18:56 --

 

http://www.plonsk.idl.pl/viewtopic.php? ... 9239#p9239

 

troche wiecej fotek. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny wątek, niewiele brakowało a i ja bym poszedł pod osąd pinkiego. Weź proszę pod uwagę, że:

1. na prawym siedziały dzieciaki, których głowa czasami ledwo wystawała ponad deske (mogły oglądać tylko niebo i latarnie). nie chce wiedzieć co by zrobił rodzić gdyby coś się stało z dzieciakiem

2. niektórzy koledzy byli "na wyjściowo" ponieważ na tej akcji chodzi także o stworzenie atmosfery

3. tor wyglądał jak wyglądał (lód na zmiane z dziurami po zderzak)

4. jaka pokora? mieli te samochody pchać po torze w workach pokutnych? :roll:

 

Poza tym wszystkim jak już tam byłeś trzeba było dołączyć i pokazać styl.

Sam nie umiem jeździć tak jakbym chciał ale mam STI bo mi się podoba, tata mi nie kupił.

 

Hogi ciebie jako potencjalnie chętnego wydał Saint bo sam nie mógl gdy ze Śmiechem szukaliśmy jakiegoś EVO.

Szkoda że nie pojechałeś w czerwonych butach, było by bardziej orkiestrowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hogi ciebie jako potencjalnie chętnego wydał Saint bo sam nie mógl gdy ze Śmiechem szukaliśmy jakiegoś EVO.

Szkoda że nie pojechałeś w czerwonych butach, było by bardziej orkiestrowo :)

 

Pogięły się niestety dwa dni wcześniej.

 

19_wosp_rajd_rutki_2011_68.jpg

 

-- 13 sty 2011, o 03:15 --

 

pinki1012, coś jeszcze mądrego chcesz wtrącić?

Może zacznij od przywitania się w odpowiednim wątku, jak kultura nakazuje.

A nie wchodzisz do czyjegoś domu i narzekasz, że ma stary dywan i brzydką żonę.

 

Zmień Lotosa w swoim STI na normalny olej, to może nie będziesz musiał całymi dniami dziwnych odgłosów nasłuchiwać, bo od tego rozdwojenia jaźni można dostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemnako, dopiero teraz wlazłem na forum i zobaczyłem ten wątek ... niestety z braku czasu rzadko ostatnio tu zaglądam. Do rzeczy :arrow: Simon, Hogi wielkie dzięki, że daliście się namówić na udział w tak szczytnej akcji 8) dzięki za miło spędzone chwile i sorrki, że chwilkę po zakończeniu zmyłem się bez pożegnania - dziecko i żona mi strasznie zmarzli stojąc przez wiele godzin na lodzie z wodą i musiałem się błyskawicznie zmyć ... poza tym miała być dla nas jakaś herbata i grochówka na rozgrzanie, ale jakoś nie zauważyliśmy żeby gdzieś były serwowane takie luksusy :wink: Muszę zgłosić parę uwag organizatorom, którzy nas zaprosili, coby na przyszłość było jeszcze fajniej, lepiej i przyjemniej :wink:

 

Robecki :arrow: miło było Cię poznać 8)

 

Byliśmy wszyscy tak zajęci wożeniem dzieciaczków, że przez te 4-5 godzin nawet nie było czasu słowa zamienić :mrgreen:

 

Żona ma robiła foty, mam ich 703 MB, ale zupełnie nie wiem jak się z Wami podzielić taką ilością danych :roll:

 

pinki1012 "koncertowo" to Ty chyba pomyliłeś adresatów swoich wypocin, proponuje powrócić na planetę z której spadłeś, bo kompletnie nie rozumiesz idei jaka przyświecała wydarzeniu, w którym uczestniczyliśmy. Jeżdżenie "koncertowe" jak to nazwałeś odbywa się zazwyczaj na imprezach sportowych w specjalnych warunkach, a nie kiedy wozi się małe dzieci - wydaje mi się, że wówczas trzeba robić to bezpiecznie, bo bierze się za nie pełną odpowiedzialność. Chyba żaden stojący z boku rodzic nie chciałby zobaczyć jak coś złego dzieje się z jego dzieckiem. Przy warunkach jakie panowały na torze Rutki podczas WOŚP nie trzeba było dużo kombinować, żeby wjechać w drzewo, słup, jezioro, czy wydachować. To chyba normalne że nikt przy zdrowych zmysłach nie chciałby tym uśmiechniętym dzieciom zrobić kuku. Mam nadzieję, że kiedyś będziesz miał dzieci i zrozumiesz o czym piszę.

 

Zresztą, Michał K. już chyba odpowiednio podsumował pinkiego i napisał co było najważniejsze w tej imprezie.

 

pozdrawiam,

Smiech'u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Co prawda nie mam żadnej z takich wypasionych maszyn jak WY,

ale chciałem was poinformować, że z filmików które nagrałem na WOŚP zrobiłem

coś na zasadzie "teledysku" zapraszam do zerknięcia i komentowania.

 

 

Jeszcze jedna sprawa mam nadzieję, że za rok nie zabraknie miejsca dla mnie i znowu będę mógł podziwiać i focić sportowe samochody :)

Obawiam się, że jak załatwicie "ochronę" to będzie trudniej tak latać po placu...

 

Piter - administrator www.plonsk.idl.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Simon, co ty nie powiesz?? jaki ty mądry jesteś. Napisałem swoje odczucia a nie będę się powtarzał, że nie chodzi mi o samą imprezę dla dzieciaków. Jak widać zabolało, bo to się tyczy właśnie takiego jak ty. Pseudo lowelas Subaru.

 

-- N lut 06, 2011 3:32 pm --

 

a co boli was jak tata kupił? jaka to różnica, pewnie co drugi ma od taty, tylko głupa wali, że on sam ciężko na to pracował :lol: . oszołomka na maxa, jak się wam uwage zwróci to szalejecie i obrażacie. A jak się jeździ do ASO to tam leją lotosa i nie z tego względu stuka, ale jesteś lepszy, bo potrafisz wszystko sam i chwała ci za to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spoko, ja sie nie obrazam. Ma prawo chlopak do swojej opinii. Odpowiadajac na jego posta bede sie po prostu musial polozyc na podlodze, zebysmy osiagneli rowny poziom umyslowy. :mrgreen: Jezdzilem tam od 11-stej do zmroku, wypalilem doslownie caly bak benzyny. Ty byles moze 3min, pomalkontenciles z daleka a potem widocznie posladki Ci zmarzly i pojechales je ogrzac. Nastepnym razem zapraszam do samodzielnego poprobowania jazdy po tym torze a nie lansu po bulwarach. Wtedy bedziesz mogl oceniac jazde innych i obrazac ich na forum. Dla mnie EOT. A jesli "kolega" bedzie mial cos jeszcze do mnie, to zapraszam na priv, bo tam latwiej dac ignora. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę do modów.

To mój wątek.

 

Mógłby ktoś wyciąć te bzdury nie związane z tematem a napisane przez sfrustrowanego oszołoma jeżdżącego w niedziele samochodem tatusia?

Przecież czytając te wypociny i bezsensowne zarzuty, widać że gość nie ogarnia tematu albo przesadził z dopalaczami.

 

Trzeba być tępym bezmózgiem, żeby nie rozumieć idei jaka przyświęca Owsiakowi, więc jak może zrozumieć dlaczego i po co w dzień Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jesteśmy gotowi zrobić frajdę kilkuletnim dzieciakom.

:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STIFF, Przylepka, pablonas, Simon, lukass, Hogi, Takimi osobami jak pinki1012, nie ma co sie przyjmować są to osoby płytkie które lubia się polansować jacy to oni fajni są, ale jak trzeba coś dobrego zrobić to nie są już tacy chętni... a ban tu nic nie rozwiąże bo będzie gadał że nie pozwolili mu opini wyrazić, dla niego to będzie woda na młyn...

 

ale co tam BANA mu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...