Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

LukiGT, 81 km od Rzeszowa :) Ja mam w sumie tam koło 50km, tak byłem, ale nie pojeździć tylko na wyścigach 1/4 mili które niestety skończył się tragicznie.

 

Znajomy jeździł tam bemką poupalać ze swoimi kumplami to strasznie zadowoleni :) Choć łopata do śniegu to podstawa :)

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Lotnisko_Krajna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzudok, zapraszam do mojego watku w nielegalu, serducho juz gotowe. :D mysle ze za miesiac czy troszke dluzej i bede juz sprawdzal swoje nerwy przy docierce :roll: :wink:

 

oj troche to czasu zajmie sporo roboty.....dopasowanie innego srodka moze byc problematyczne ale Edwin da rade............

 

-- Pn paź 10, 2011 4:59 pm --

 

Coś się zaczyna w naszym wątku dziać 8) 8)

Miło powitać kolegę dzudok.

 

witam witam i tez pozdrawiam kolege z forestera :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz byc twardy nie mietki za to sie kocha te maszyny,uwierz mi na słowo cos o tym wiem........

 

 

dzudok, ja Ciebie naprawde bardzo prosze: nie mow mi o cierpliwosci :wink:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

auto sie robi od lutego :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmotywowany przez LukiGT (i nie mówię tu o flaszce ;)), chciałbym przywitać się ze wszystkimi z Podkarpacia :)

Postaram się pokazać na spocie swoją imprezę lub trabanta :] ale żadne upalanka mnie nie interesują :D jestem stary i auto nie do tego mi służy... poza tym to przecież N/A :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rybex, to faktycznie blisko.

Tylko ze ja bez auta jeszcze pewnie jakis czas, ale faktycznie trzeba zrobic tam zimowy wypad przynajmniej taką grupą jak byla wczoraj. :)

 

Luki u mnie jest zawsze miejsce w forczysławie z podgrzewaną kanapą :mrgreen: (a może będzie już w Sti :twisted: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LukiGT, 81 km od Rzeszowa :) Ja mam w sumie tam koło 50km, tak byłem, ale nie pojeździć tylko na wyścigach 1/4 mili które niestety skończył się tragicznie.

 

Znajomy jeździł tam bemką poupalać ze swoimi kumplami to strasznie zadowoleni :) Choć łopata do śniegu to podstawa :)

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Lotnisko_Krajna

 

bylem raz pod Bircza w zimie ale nie swoim autem i to dawno temu wiec nie wiem jak to teraz wyglada, Arłamów to chyba najbardziej popularny jest, zima mozna tez pozuwac nart i desek...

 

-- Pn paź 10, 2011 11:06 pm --

 

Zmotywowany przez LukiGT (i nie mówię tu o flaszce ;)), chciałbym przywitać się ze wszystkimi z Podkarpacia :)

Postaram się pokazać na spocie swoją imprezę lub trabanta :] ale żadne upalanka mnie nie interesują :D jestem stary i auto nie do tego mi służy... poza tym to przecież N/A :D

witamy witamy, kolejny przemyślanin to mi sie podoba :]

p.s. jak cos to bedziemy patrzec razem jak inni upalaja bo ja tez N/A hehehe

 

-- Pn paź 10, 2011 11:07 pm --

 

No to i ja się ujawnię jako że byłem, podziwiałem i nawet do zdjęcia pozowałem.. szkoda tylko że vectrą :lol:

nie wazne czym, wazne ze motorowa brac sie powieksza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie bylo Was poznac, niestety choroba szybko przegonila mnie do lozka.

 

Co do zimowego wypadu do birczy to pozostaja raczej zorganizowane pojezdzawki, chyba ze ktorys z Was ma

jakis plug w garazu :P

 

Po takim czyms nawet subarak nie pojedzie:

http://rajdy.hoga.pl/big_fot_galeria.as ... bar&zdj=13

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dacko, a nie ma kogos tam zeby sie dogadac jesli chodzi o wynajecie i odsniezenie na legalu??
Lotnisko pewnie mozna wynajac tylko ze trzeba wtedy sobie podliczyc: wynajecie + odsniezenie + zorganizowanie calej zabawy

i chyba lepiej bedzie podjechac np do kielc "na gotowe" :D moje wrodzone lenistwo przemawia za druga opcja :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może akurat trafimy na lotnisko po jakiś zawodach :) Odsnieżone i gotowe dla nas hehe

 

Jest tam teraz jakiś znak że np zakaz wjazdu ?

 

-- Wt paź 11, 2011 12:33 pm --

 

Fajnie bylo Was poznac, niestety choroba szybko przegonila mnie do lozka.

 

Co do zimowego wypadu do birczy to pozostaja raczej zorganizowane pojezdzawki, chyba ze ktorys z Was ma

jakis plug w garazu :P

 

Po takim czyms nawet subarak nie pojedzie:

http://rajdy.hoga.pl/big_fot_galeria.as ... bar&zdj=13

 

 

Subarak nie, ale FIAT widzę że dobrze sobie tam radził :lol::lol::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmotywowany przez LukiGT (i nie mówię tu o flaszce ;)), chciałbym przywitać się ze wszystkimi z Podkarpacia :)

Postaram się pokazać na spocie swoją imprezę lub trabanta :] ale żadne upalanka mnie nie interesują :D jestem stary i auto nie do tego mi służy... poza tym to przecież N/A :D

 

 

Ten pan jest w podeszłym wieku i zobacz jak sobie radzi :lol:

 

-- Śr paź 12, 2011 4:32 pm --

 

Zmotywowany przez LukiGT (i nie mówię tu o flaszce ;)), chciałbym przywitać się ze wszystkimi z Podkarpacia :)

Postaram się pokazać na spocie swoją imprezę lub trabanta :] ale żadne upalanka mnie nie interesują :D jestem stary i auto nie do tego mi służy... poza tym to przecież N/A :D

 

 

Ten pan jest w podeszłym wieku i zobacz jak sobie radzi :lol:

 

 

No i uprzedzajac odpowiedz zobacz jak sobie radza N/A nie gorzej od innych...... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i uprzedzajac odpowiedz zobacz jak sobie radza N/A nie gorzej od innych...... :roll:

 

w zimie to tak, mozna poszalec ale na asfalcie to raczej nie ma czym!

 

na włanie mówie o zimie bo na asfalcie to 300ps+...........na cztery łapy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...