Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

Nie czaje bazy troche...pisaliście, że ogarniecie ludzi z fb, a z tego co widze to sie raczej słabo udało. Wydaje mi się, że fb nie był od A do Z wliczony w prowqdzoną przez Was listę.

mRoZiOo...przecież na FB sam zamieściłeś informacje że lista i szczegóły dot. zamówień są na forum i chyba nawet podałeś linka.

Informacja była czytelna i zrozumiała. Nie wiem kto pisał, że ogarnie ludzi z FB. Jedyne co kojarzę to tylko to, by o całej akcji co jest na forum poinformować też przez FB....

Dlatego nie rozumiem pretensji...że coś się słabo udało....

Z tego co widziałem na forum, na listę wpisały się też nowe osoby...a cała akcja nie zaczęła się wczoraj...

Jeżeli Ty administrujesz FB i czuwasz nad tym co się tam dzieje to trzeba było dodać te osoby wiedząc że na 100% decydują się na zakup koszulek... a nie pisać teraz z pretensjami że osoby z FB nie były wliczane...

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Marek S
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marku, karloszka jako szefowa projektu nie przydzieliła mnie do tego. Tylko pisala o Machoniu. Ja teraz nie miałem czasu sie po D podrapać, więc nie mogłem tego zrobić o czym piszesz.

karloszka

 

Co do chętnych z facebooka to tym może zająć się prezes Machoń ... :biglol:

Myślę że do "facebookowych" ludzi trzeba wówczas napisać wiadomość prywatną z informacją o możliwości wyboru koloru, rozmiaru(...)

Edytowane przez mRoZiOo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem wcześniej o dodatkowej liście.Załatwimy jedną to będzie czas na kolejną, już tą bez pośpiechu.Zaczyna robić się nerwowo, a chyba nie chodzi o to, by były pretensje na spotach

 

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem wcześniej o dodatkowej liście.Załatwimy jedną to będzie czas na kolejną, już tą bez pośpiechu.Zaczyna robić się nerwowo, a chyba nie chodzi o to, by były pretensje na spotach

 

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Jakie nerwowo... . Poprostu mówię co myślę... taka luźna wymiana zdań . Lepiej od razu powiedzieć co leży na "sercu".

Mrozioo... przecież każdy wie, że obecnie nie masz czasu by to wszystko ogarnąć i nie mam pretensji do Ciebie. Info było długo na FB... kto chciał to się wpisał na listę, a termin gonił... no a Machoń przecież chyba nie ma FB . Swoją drogą założyłby sobie w końcu chłopina

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Marek S
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie denerwować się  :D  
Nic się złego nie dzieje, wszystko jest pod kontrolą...... ;)
 
 

Nie czaje bazy troche...pisaliście, że ogarniecie ludzi z fb, a z tego co widze to sie raczej słabo udało. Wydaje mi się, że fb nie był od A do Z wliczony w prowqdzoną przez Was listę.

 
Fejsa nie miał kto ogarnąć...... my skupiliśmy się na The Forum ( i tak dobrze, że lista ogarnięta), a pewnie po cichu myśleliśmy, że Ty coś tam nakreślisz na FB...... oczywiście nikt nic z nikim nie uzgadniał więc dobrze żeby również nikt nie miał do nikogo pretensji.... i basta  :drinks:
 

 

A słowa karloszki :

 

Tylko pisala o Machoniu. Ja teraz nie miałem czasu sie po D podrapać, więc nie mogłem tego zrobić o czym piszesz.

Co do chętnych z facebooka to tym może zająć się prezes Machoń ... :biglol:

 

 

To była wypowiedź z dużą dozą ironii ;)  Napisała z humorem, że się tym zajmę wiedząc, że mnie nie ma na FB  :ph34r:  :D  i tego nie mam ja ogarnąć...

Tak dla żartu to zostało napisane..... przecież nie brałeś tego na poważnie ?!  :huh:          :D

 

Ty Mrozioo miałeś ograniczone możliwości.... krucho z czasem.... spoko, wszyscy to rozumiemy......... nikt tu nie jest winny ;)  

 

 

Ja myślę, że wszystko ogarniemy.

 

Sprawa z listą forumową z uwagi na szybki rozwój tematu i ograniczony czas musiała być dopięta w miarę sprawnie..... CUTLINE jest zarobiony przed rajdem rzeszowskim...... moim zdaniem ciężko byłoby się spinać w tak krótkim czasie na dwie listy..... nie miał kto tego teraz ogarnąć.... nie drążmy dalej tematu  ;) 

 

Z fejsa ludzie podejrzewam, że dochodziliby w zwolnionym tempie....a to urlopy a to to, a to tamto...... 

Na tyle fanów SKP (365 osóB) podejrzewam, że pewnie 10-15% chciałoby taką koszulkę więc szkoda pomijać naszych fanów..... 

 

Zróbmy tak, że teraz na spokojnie stworzymy oddzielną listę na FB z długim terminem ( z CUTLINE ustalimy jakim ) ...... ludziska na spokojnie będą się dopisywali,

dojdą do tego jeszcze pewnie niedobitki z forum, jacyś znajomi i inne osoby z poczty pantoflowej.... i lista się zapełni na spokojnie bez gonitwy. 

 

Moim zdaniem forumowiczom bardziej zależało na czasie...... a poza tym fejsbukowicze wiedzieli na SKP, że przez forum można to teraz zrobić, skoro nie skontaktowali się z Tobą przez fejsa czy przez forum to znaczy, że nie zależy im tak bardzo na czasie jak nam  ;) 

 

Koszulki będą, spokojnie ale w drugiej rundzie, dla wszystkich wystarczy  ;) 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czaje bazy troche...pisaliście, że ogarniecie ludzi z fb, a z tego co widze to sie raczej słabo udało. Wydaje mi się, że fb nie był od A do Z wliczony w prowqdzoną przez Was listę.

 

Patrzyłam na facebooku kto pisał że chce koszulkę i osoby które znam wciągnęłam na listę m.in. Alicję z pięknego tygryskowego subaraczka.

 

Napisałam że wciągnęłam tych co znam a nie że wszystkich od A do Z wzięłam.

 

Poza tym zrobiłeś dziś mrozio trochę niezły numer pisząc na SKP na facebooku takie info

 

post-9290-0-49647900-1468451255.png

 

Skoro ja trąbię tu o tym że koszulek jest 3x więcej niż zakładano, termin był do wczoraj a Ty na facebooku gdzie ludzie zachowują się jak zwierzęta najchętniej powpisują na prawo i lewo siebie, sąsiadów, dziadków i kij wie kogo jeszcze a przyjdzie płacić to nie będzie komu, dajesz termin dzień dłuższy tym bardziej że przed północą dobę temu poleciało całe zamówienie. Tłumaczyłam że na tę chwilę nie możemy sobie na coś takiego pozwolić - ani na takie długie zbieranie chętnych ani na to żeby wpędzać CUTLINE w tworzenie ciuchów za które potem nikt nie zapłaci. To byłoby wówczas nasze pierwsze i ostatnie zamówienie u nich...

Edytowane przez karloszka
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegladałem forum w takim tempie, że nie wychwyciłem tego, że to ironia, bo zdanie soę nie zakończyło na uśmieszku, tylko Monika pisała o wiadomościach do tych ludzi itp. Poza tym mówiłeś ostatnio o tym, że przeglądasz FB - nawet prosiłeś, żeby zdjęcie w tle zmienić na FB, więc myyślałem, ze coś jest ba rzeczy, że masz jakieś fake konto, czy od żonki może z konta szpiegujesz itp.

 

Dobra, żeby nie prowadzić dyskusji niepotrzebnej to tak --> karloszka dowiedz się proszę, czy teraz przy pojedynczych koszulkach utrzymają nam cenę 60 zł. Szczerze - nie wyobrażam sobie, żeby było inaczej!!! szczególnie, że mają już szablon...Jak będą kręcić nosem i np przy zamówieniu 5 sztuk będą cenę zwiększać, to powiemy, że chcieliśmy więcej zrobić od razu, ale to Oni nie chcieli wiecej przyjąć od nas --> bo taka jest prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wychwyciłem tego, że to ironia, bo zdanie się nie zakończyło na uśmieszku, tylko Monika pisała o wiadomościach do tych ludzi itp.

 

Przecież wiesz, że nie mam Fejsa......  ;)  Już dobrze mrozioo , no już już......  :D  Biedny chłopina przepracowany i tak się zagubił w tym wszystkim..... :D

 

 

mówiłeś ostatnio o tym, że przeglądasz FB

 

Zawsze przeglądam  :D  na tyle ile można bez logowania  ;)

 

 

że masz jakieś fake konto, czy od żonki może z konta szpiegujesz itp.

 

No wiesz co....... ?!  :D   To już Cię fantazja poniosła  :lol:  ;)

 

Ja pomagałem na forum.....tak jak mogłem  :)

 

 

Dobra Marku, nie ma co bić piany...... jak żeś przespał fejsa i nie ogarnął ludzi to trudno..... :biglol: .....  ;) .......                     pssst, to był żart

 

 

 

 

Teraz trzeba działać w drugiej turze, jeśli nawet wrzesień jest terminem to i tak masz 1,5 miesiąca..... to i tak nie długo, zanim wszyscy się określą w sezonie wakacyjnym....... będzie dobrze  :D

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Teraz trzeba działać w drugiej turze, jeśli nawet wrzesień jest terminem to i tak masz 1,5 miesiąca..... to i tak nie długo, zanim wszyscy się określą w sezonie wakacyjnym....... będzie dobrze :D

 

W tym terminie proponuję bluzy/polary ;) .... wzór już mamy ... :) ... i mówię SERIO ... czasu jest wystarczająco do ogarnięcia... ;) nawet jak czasowo wyjdzie wrzesień/październik.

Tylko najpierw zakończmy ten temat i niech każdy otrzyma swoją koszulkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będą kręcić nosem i np przy zamówieniu 5 sztuk będą cenę zwiększać, to powiemy, że chcieliśmy więcej zrobić od razu, ale to Oni nie chcieli wiecej przyjąć od nas --> bo taka jest prawda.

 

Nie no w ogóle się obraźmy na nich że nam cokolwiek robią...

tak czy tak jakiekolwiek życzenia w kierunku CUTLINE możliwe po Rajdzie Rzeszowskim.

 

W tym terminie proponuję bluzy/polary ;) .... wzór już mamy ... :) ... i mówię SERIO ... czasu jest wystarczająco do ogarnięcia... ;) nawet jak czasowo wyjdzie wrzesień/październik.

Tylko najpierw zakończmy ten temat i niech każdy otrzyma swoją koszulkę ;)

 

Spoko, na polary jest już minimum na mniejsze ilości także można działać bez takich sporych nakładów:)

 

 

Przesyłam Wam piękny znaczek z BRZta mojego autorstwa :) :)

 

post-9290-0-49969200-1468486295.jpg

Edytowane przez karloszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

to zapraszamy częściej :)

mnie zastąpisz, bo na BMW pewnie się przesiądę niedługo hehe

Hahah @mRoZiOo widze, ze humorek dopisuje :) :)

 

 

Albo jaki gruby awans się szykuje, jako Prezes pewnie nie pozwolą Mu jeździć STijajem ... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie zastąpisz, bo na BMW pewnie się przesiądę niedługo hehe

Ojjjj Mrozio czarne chmury nad Tobą za tą zniewagę...:D

 

Jak ostatecznie można się rozliczyć za koszulkę bo chciałbym załatwić to bez komplikowania życia skarbnikowi a jutro wyjeżdżam i nie będzie mnie kilka dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ostatecznie można się rozliczyć za koszulkę bo chciałbym załatwić to bez komplikowania życia skarbnikowi a jutro wyjeżdżam i nie będzie mnie kilka dni.

 

To jak wrócisz odzywaj się :) wyślę na PW telefon

Edytowane przez karloszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zapraszamy częściej :)

mnie zastąpisz, bo na BMW pewnie się przesiądę niedługo hehe

Na zastępstwo nie licz, a co do BMW to pewno miałeś na myśli motocykl z silnikiem boxer

 

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za brak reakcji z mojej strony, ale nie zaglądałem na forum bo miałem ciężki tydzień.... :(  

 

Nie no nie przesadzaj, dziś mija dokładnie 2 tyg. jak wpisałeś się na listę koszulkową a dosłownie parę dni później padł temat jaki rozmiar kolor itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krajanek..... wszystkiego najlepszego z okazji urodzin  ;)
 
 
 


Przepraszam za brak reakcji z mojej strony, ale nie zaglądałem na forum bo miałem ciężki tydzień.... :(

 

 

No trudno.....  jak nie teraz to w drugiej turze może się uda.....   :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo kochani! Muszę przyznać że zbiórka idzie piorunem :) :)

 

Jako, że tytuł wątku to SPOTY SUBAROWE - czas wrócić do tematu! :) Co prawda do pierwsze soboty miesiąca jeszcze chwilka, jest małe ale - pierwsza sobota wypada w trakcie Rajdu Rzeszowskiego. Nie mam oczywiście nic przeciwko spocikowi w warunkach rajdowych - najlepiej na after-party bo na pewno takowa będzie :D :D natomiast Krzysiek zaproponował fajną podrzeszowską miejscówkę na spota z ogniskiem, gdzie można zaparkować nasze bulgoczące pociechy i posiedzieć we wspólnym gronie :) wstępna propozycja to najbliższa sobota po południu (23.07.) kto jest za?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo kochani! Muszę przyznać że zbiórka idzie piorunem :) :)

 

Jako, że tytuł wątku to SPOTY SUBAROWE - czas wrócić do tematu! :) Co prawda do pierwsze soboty miesiąca jeszcze chwilka, jest małe ale - pierwsza sobota wypada w trakcie Rajdu Rzeszowskiego. Nie mam oczywiście nic przeciwko spocikowi w warunkach rajdowych - najlepiej na after-party bo na pewno takowa będzie :D :D natomiast Krzysiek zaproponował fajną podrzeszowską miejscówkę na spota z ogniskiem, gdzie można zaparkować nasze bulgoczące pociechy i posiedzieć we wspólnym gronie :) wstępna propozycja to najbliższa sobota po południu (23.07.) kto jest za?

Jakieś szczegóły...?

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...