Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze, albo jestem ślepy albo nie ma mnie na liście puszczonej do zamówienia. @karloszka nie rób mi tego :) Plis!

Wszystko co trzeba było wpisałem odpowiednio wcześniej.

Edytowane przez Ayu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, albo jestem ślepy albo nie ma mnie na liście puszczonej do zamówienia. @karloszka nie rób mi tego :) Plis!

Wszystko co trzeba było wpisałem odpowiednio wcześniej.

 

Ja chyba też Cię nie widzę..... :blink:

 

karloszka....... tłumacz się ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, albo jestem ślepy albo nie ma mnie na liście puszczonej do zamówienia. @karloszka nie rób mi tego :) Plis!

Wszystko co trzeba było wpisałem odpowiednio wcześniej.

 

Oczywiście zauważyłam to zanim nawet się upomniałeś, ale przyznaj się modyfikowałeś ! Byłeś bez nicku z 1 sztuką na początku i tak wleciałeś na listę, nawet nie zauważyłam żeś coś zmieniał :P oczywiście przepraszam poprawione już wysłałam.

 

post-9290-0-37955000-1468361691.jpg

 

post-9290-0-77846800-1468361699_thumb.jpg

 

moja skrzynka haha :D

 

post-9290-0-02319800-1468362077_thumb.jpg

 

idę spać bo już ledwo na oczy pacze dobranoc :)

Edytowane przez karloszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym czy na liście są osoby z FB ? Przede wszystkim Marcin białej bloob Wanny ?

 

Na FB nie ma listy tylko info, że cała akcja jest na forum i tu należało się wpisać.

Edytowane przez Marek S
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie ma, ale kilka osób się tam zgłosiło. Wrzucę dzisiaj fotki ostatecznych projektów i rozmiarówki i moze jeszcze do końca dnia pozbieramy zapisy - jak myślicie ??? Albo tak - @Karloszka musisz w drukarnii wynwgocjować, że skoro już bedzie teraz projekt gotowy i szablon ogarnięty, to każda kolejna koszulka, nawet zamówiona pojedynczo nie może być droższa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam, nie spodziewałem się aż takiej ilości.....fajnie

Teraz podstawą jest ogarniecie przelewów.Chyba nikt nie będzie miał nic przeciwko powstaniu listy dodatkowej, a już na pewno nie wykonawca.Osobiście nie dopisywalbym do zamkniętej bo się zrobi bałagan

 

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zapolował na Fb na kornika - bez sensu go skreślać. Poza tym czy na liście są osoby z FB ? Przede wszystkim Marcin białej bloob Wanny ?

 

Marku, ja wszystko rozumiem, też mi szkoda, że kolega się nie wpisał..... ale info było, termin był, wszyscy się wpisali, wystarczyło raz na parę dni tu zajrzeć....

a poza tym, jakbym podawał samo info tylko że chce koszulki .... to jednak miałbym poczucie, że to za mało do zamówienia..... i jeśli by mi zależało to uzupełniłbym dane....

 

Spokojnie.... myślę, że tak czy siak uda się później jeszcze domówić i chłopak będzie miał swoją koszulkę..... sprawa się toczyła dość dynamicznie, nic na to nie poradzimy.... ja też jestem za tym żeby miał T-shirta SKP  ;) Monika mówiła, że miała do tych osób napisać też PW.....

 

A co do Marcina to pasowałoby mu zrobić jakąś XXL/białą/z nickiem.... jest z nim jakiś kontakt na FB ? Można mu wysłać dwa projekty i tabelę z danymi....

 

 

Na FB nie ma listy tylko info, że cała akcja jest na forum i tu należało się wpisać.

 

Dokładnie, wystarczyło przeczytać ostatnie posty i się wpisać...... jak nie przez forum, to na FB napisać kolor/rozmiar/nick..... to są tylko 4 wyrazy  :wacko:

 

 

Dyscyplina musi byc tym bardziej ze akcja koszulek juz trwa prawie miesiąc.... i byl czas na dopilnowanie spraw przez zainteresowanych...

 

Otóż to  ;)

 

 

No nie ma, ale kilka osób się tam zgłosiło. Wrzucę dzisiaj fotki ostatecznych projektów i rozmiarówki i moze jeszcze do końca dnia pozbieramy zapisy - jak myślicie ??? Albo tak - @Karloszka musisz w drukarnii wynwgocjować, że skoro już bedzie teraz projekt gotowy i szablon ogarnięty, to każda kolejna koszulka, nawet zamówiona pojedynczo nie może być droższa!

 

Dobra Mrozioo.... tak zrób, ale skontaktuj się z karloszką w sprawie szczegółów w CUTLINE.....  może na osobnej liście zrobią jeszcze....

ale znając życie ludzie będą wolno się wpisywać na FB....... daj najwyżej jakiś termin ostateczny..... zobaczymy co z tego wyjdzie

 

Moje

 

Tak myślałem..... piękny forek... :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@karloszka proszę o dane do przelewu na PW..

 

Dane do przelewu i wyznaczenie nieprzekraczalnego terminu do kiedy należy uregulować sprawy finansowe za zamówione koszulki oraz co wpisywać w tytule przelewu.

Edytowane przez Marek S
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja bym zapolował na Fb na kornika - bez sensu go skreślać. Poza tym czy na liście są osoby z FB ? Przede wszystkim Marcin białej bloob Wanny ?

 

Marku, ja wszystko rozumiem, też mi szkoda, że kolega się nie wpisał..... ale info było, termin był, wszyscy się wpisali, wystarczyło raz na parę dni tu zajrzeć....

a poza tym, jakbym podawał samo info tylko że chce koszulki .... to jednak miałbym poczucie, że to za mało do zamówienia..... i jeśli by mi zależało to uzupełniłbym dane....

 

Spokojnie.... myślę, że tak czy siak uda się później jeszcze domówić i chłopak będzie miał swoją koszulkę..... sprawa się toczyła dość dynamicznie, nic na to nie poradzimy.... ja też jestem za tym żeby miał T-shirta SKP  ;) Monika mówiła, że miała do tych osób napisać też PW.....

 

A co do Marcina to pasowałoby mu zrobić jakąś XXL/białą/z nickiem.... jest z nim jakiś kontakt na FB ? Można mu wysłać dwa projekty i tabelę z danymi....

 

Prezesy Wy moje, Marcin z białej bloob Wanny jest na liście z nickiem dyrektor ;)

 

Patrzyłam na facebooku kto pisał że chce koszulkę i osoby które znam wciągnęłam na listę m.in. Alicję z pięknego tygryskowego subaraczka. Jest to natomiast nasza pierwsza partia koszulek więc dobrze będzie jak trafi najpierw w ręce ludzi faktycznie forumowych :) A później jeśli będzie zainteresowanie zrobimy drugą partię może już bez nicków dla "fanów" :) :) Na razie dajmy wyjść tym 60 sztukom bo to i tak jest mnóstwo koszulek :o :o  Kolega z Cutline raczej się nie spodziewał takiej ilości i prawdę mówiąc dziwię się, że jeszcze nie protestuje. Może jeszcze nie spojrzał w te maile... :biglol:

Co do kornika79 to myślę, że na tak dużą listę to i tak cud, że tylko jedna osoba zostaje poszkodowana bez zamówienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dane do przelewu i wyznaczenie nieprzekraczalnego terminu do kiedy należy uregulować sprawy finansowe za zamówione koszulki oraz co wpisywać w tytule przelewu.

 

 

Dokładnie tak jak napisał Marek

 

Tutaj, na ogólnym, napisać trzeba numer konta i niech wszyscy wpłacają kasę za to co się zdeklarowali  ;)

 

Trzeba też zaznaczyć do kiedy można wpłacać ! 

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dane do przelewu i wyznaczenie nieprzekraczalnego terminu do kiedy należy uregulować sprawy finansowe za zamówione koszulki oraz co wpisywać w tytule przelewu.

 

 

Dokładnie tak jak napisał Marek

 

Tutaj, na ogólnym, napisać trzeba numer konta i niech wszyscy wpłacają kasę za to co się zdeklarowali  ;)

 

Trzeba też zaznaczyć do kiedy można wpłacać ! 

 

;)

 

Chciałabym żeby przelew to była ostateczność dla tych co faktycznie Rzeszów im w najbliższym czasie nie po drodze. Mało jest takich osób i proszę te osoby o kontakt na PW

Natomiast każdego jednego proszę o wiadomość na PW czy będzie w stanie się ze mną spotkać w Rzeszowie do następnego czwartku (21.07) to ja wówczas odeślę nr kontaktowy i będę się umawiać. A tym, którzy muszą przelewem odeślę nr konta. No chyba że jest na forum osoba która chce przyjąć prawie 4k na konto to możemy tej osoby nr konta podać :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Co pwiecie na jakis spontan spot np. w Piatek wieczorkiem, na ktorym bedzie mozna osobiscie przekazac gotowke @karloszce i przy okazji pobulgotac po miescie?? Takie przyjemne z pozytecznym? :) :)

 

W piątek masz cyklistów w Rzeszowie.... ulice pozamykane... już widzę te korki...

Ja osobiście to na piątek przez to biorę urlop ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

W piątek masz cyklistów w Rzeszowie.... ulice pozamykane... już widzę te korki...
  Współczuję, wczoraj TdP skutecznie zablokował miasto stołeczne na kilka h. W tym roku organizacja z zadka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...