Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

ArielO myślał, że smoczyca trawiasta to jego subarynka upaprana w błocie i trawie hehe :)

Ken Block zadowolony? :D na FB tego nie wrzucam, bo tam więcej niebieskich i zaraz CI mandat wyślą do domu :D

heh do Kena Blocka jeszcze trochę mi brakuje ale trenuję i staram się jak mogę, chociaż zimówki płonęły :-) dobrze, dobrze na FB nie wrzucaj!

Edytowane przez Wojtasec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie 17.30 w sobotę, co Wy na to ?? - dni coraz dłuższe niby, ale o 18.30 to ciemno raczej

zlot Subaru Klub Podkarpacie Rzeszów 5 marzec 2016.jpg

Ja bym proponował jeszcze troszkę wcześniej tj 17. A i cieplej będzie :-)

Ale powinni się tu wypowiedzieć koledzy/kolezanki z dalszych zakątków naszego pięknego Podkarpacia.

Edytowane przez Wojtasec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadmierna ciekawość jest gorsza od faszyzmu

bardziej od śledzenia @Barteq interesuje mnie los jego najmłodszej BIAŁEJ córy, oklejasz subarynę? Jeden Białas już stoi u nas w kolejce

 

No a czego się spodziewałaś.....  ;)  Ani me ani be.....zero przywitania, tylko jakieś oczka ..... to człowiek jest ciekaw co to za nowy forumowicz zawitał do nas  :D

 

W takim razie witamy serdecznie...... :)

 

Co do Białasa to podobno jest w planach bezbarwna folia na przodzie  ;)..... swoją drogą sam bym takiego moda rozważał .....

 

@@Machoń, o mnie beze mnie?!?! wywąchałam zazdrość, męska zazdrość nie zna granic. Panu potrzeba adoracji? :D Interesuje mnie "Biała Dama" nie jej rumak

jaka ja cicha? 

 

Nie no co Ty ?!  :D Myślę, że wyciągasz pochopne wnioski..... :) ...... w przeciwieństwie do mnie......  :D  ale luzik.....

 

Nie ma co drążyć tematu...... ;)

 

 

Miło, że wpadłaś i chcesz pogadać o autach  :D ..... i co z tą " Białą Damą " ?  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Machoń Mój Mistrz ;) Na pewno panewka fachowa diagnoza w 2 sekundy ;) co gorsze dałem się nabrać puki nie usłyszałem ryczącego silnika dalej ... hahahahah film trwał 1 minutę a ja 5 min się śmiałem ;)

Edytowane przez T K A C Z U
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh do Kena Blocka jeszcze trochę mi brakuje ale trenuję i staram się jak mogę, chociaż zimówki płonęły :-) dobrze, dobrze na FB nie wrzucaj!

 

 

Tak ale już niewiele, brakuje Ci tylko takiego lamparta jak Ken na najnowszej gymkhanie :D

 

T K A C Z U popatrz  w naszej okolicy znalazł się  niebieski forek :)

post-23189-0-60045800-1457046376_thumb.jpg

Edytowane przez M@kul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz TKACZU jak nas Wojtas wystraszył.......  :D
 
 

Tak ale już niewiele, brakuje Ci tylko takiego kotka jak Ken na najnowszej gymkhanie :D
 
T K A C Z U popatrz  w naszej okolicy znalazł się  niebieski forek :)

 

Myślę M@kul, że będziemy pracować nad tym, żeby stworzyć Wojtasowi klimat Gymkhany......

 

..... kolejne popisy będą z efektami specjalnymi :D ... Mrozioo podobno już poleciał po petardy  :biglol: .... się powsadza tu i tam  ;)

 

 

A Forczysław fajny..... ja mam zawsze do nich sentyment, sam miałem 8 lat Forka II gen.

 

Skoro już opanowałem wrzucanie filmików ( level master  :faja: ) to jeśli chcecie sobie czas umilić to mogę coś tam jeszcze powrzucać, oczywiście o tematyce subarowej, takie tam migawki motoryzacyjne.....

 

 

 

Na początek byłe autko Bartka , z naszej B) wycieczki do Kielc w tamtym roku..... mianowicie 22B  :D zrobione od podstaw...kto śledzi forum to skojarzy....

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek byłe autko Bartka , z naszej B) wycieczki do Kielc w tamtym roku..... mianowicie 22B :D zrobione od podstaw...kto śledzi forum to skojarzy....

 

 

no popatrz i takie rzeczy znalazłeś.... ;) .......... :coffee:

 

 

jaka ja cicha?

 

...no tak wpadło tu "małe zwierzątko"... :P i zamieszanie się od razu zrobiło... :biglol:

Edytowane przez Barteq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

heh do Kena Blocka jeszcze trochę mi brakuje ale trenuję i staram się jak mogę, chociaż zimówki płonęły :-) dobrze, dobrze na FB nie wrzucaj!

 

 

Tak ale już niewiele, brakuje Ci tylko takiego lamparta jak Ken na najnowszej gymkhanie :D

 

 

 

haha tylko Ken Block wyrzucił swoją "kotkę" z auta :lol: chociaż zawsze jakaś kotka na prawy się znajdzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie 17.30 w sobotę, co Wy na to ?? - dni coraz dłuższe niby, ale o 18.30 to ciemno raczej

attachicon.gifzlot Subaru Klub Podkarpacie Rzeszów 5 marzec 2016.jpg

No ja niestety nie dam rady w tą sobotę ale wszystkim życzę udanego spota i dobrej zabawy Edytowane przez Marek S
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

...sprawdzę i pogadamy na ten temat... ;) - szkoda kasy na Suuuper rękawice do jazdy "do sklepu po bułki....." :biglol:

Si ... niech i tak będzie ..... jak coś ustalisz to daj znać..... ;)

 

 

 

 

 

..... Taddam !! Sam to zrobiłem.....nikt mi nie pomagał :D:biglol:

 

Tekst z panewką był mocny :-) uuffff na szczęście to tylko Kaya potrzebowała złapać oddech

No, no Machon wnet będzie wesela obsługiwał jako kamerzysta :-)

Filmik krótki ale był Ken Block Gumkhana Żeglarska Rzeszów :-) co prawda to nie BMW do driftu ale daje radę Subarynka.

 

 

Ale już DCCD pozwala na dużo zabawy i driftu :) Przy odpowiednim zestroju można 4ce bez podcinania sunąć bokiem.

Ogolnie to Machoń tutaj wszystko nieźle  nakręca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

...sprawdzę i pogadamy na ten temat... ;) - szkoda kasy na Suuuper rękawice do jazdy "do sklepu po bułki....." :biglol:

Si ... niech i tak będzie ..... jak coś ustalisz to daj znać..... ;)

 

 

 

 

 

..... Taddam !! Sam to zrobiłem.....nikt mi nie pomagał :D:biglol:

 

Tekst z panewką był mocny :-) uuffff na szczęście to tylko Kaya potrzebowała złapać oddech

No, no Machon wnet będzie wesela obsługiwał jako kamerzysta :-)

Filmik krótki ale był Ken Block Gumkhana Żeglarska Rzeszów :-) co prawda to nie BMW do driftu ale daje radę Subarynka.

Ale już DCCD pozwala na dużo zabawy i driftu :) Przy odpowiednim zestroju można 4ce bez podcinania sunąć bokiem.

Ogolnie to Machoń tutaj wszystko nieźle nakręca :)

No masz rację EDDIE. Jeździłem oststnio takim. Bardzo dobrze zestrojone DCCD auto prowadziło się bez porównania do WRC czy STi bez DCCD. Parkowanie słabo wygląda do tego jeszcze spiek był. No ale jak już byłem na drodze.....bajka.... tylko było 400+KM niezła zabawa :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim PRAWDZIWYM(!) fanom marki spod znaku Plejad za super comiesięcznego spota. Dziś Kena Blocka nie było bo opona odpowiednia założona na jutrzejsze zawody w Gorlicach. Jeszcze raz dzięki, no i przede wszystkim fajnie było poznać kolejne osoby, miłośników Subaru. Dziś Imprezy były w mniejszości... i tak dalej 3majmy  :D  Proszę Was, SKP (forum) o trzymanie jutro kciuków w końcu w jutrzejszych zawodach będę reprezentował Subaru Klub Podkarpacie w innym województwie  :D  Do następnego spotkania!!!

  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim PRAWDZIWYM(!) fanom marki spod znaku Plejad za super comiesięcznego spota. Dziś Kena Blocka nie było bo opona odpowiednia założona na jutrzejsze zawody w Gorlicach. Jeszcze raz dzięki, no i przede wszystkim fajnie było poznać kolejne osoby, miłośników Subaru. Dziś Imprezy były w mniejszości... i tak dalej 3majmy :D Proszę Was, SKP (forum) o trzymanie jutro kciuków w końcu w jutrzejszych zawodach będę reprezentował Subaru Klub Podkarpacie w innym województwie :D Do następnego spotkania!!!

Powodzonka...trzymamy kciuki... Napisz jutro jak poszlo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim PRAWDZIWYM(!) fanom marki spod znaku Plejad za super comiesięcznego spota. Dziś Kena Blocka nie było bo opona odpowiednia założona na jutrzejsze zawody w Gorlicach. Jeszcze raz dzięki, no i przede wszystkim fajnie było poznać kolejne osoby, miłośników Subaru. Dziś Imprezy były w mniejszości... i tak dalej 3majmy  :D  Proszę Was, SKP (forum) o trzymanie jutro kciuków w końcu w jutrzejszych zawodach będę reprezentował Subaru Klub Podkarpacie w innym województwie  :D  Do następnego spotkania!!!

A my nie dziękujemy za fatalną a wręcz tragiczną atmosferę którą tworzysz TY uprzykrzając NAM, ludziom, którzy spotykają się z miłości do tej marki a nie tylko z chęci żałosnego popisywania się swoimi wątłymi umiejętnościami "GUMKHANY" jak to ująłeś i mającym ochotę sobie pogaworzyć w miłym towarzystwie, TY który nie potrafisz oddzielić swoich prywatnych spraw i swojego ogromnego pokrzywdzenia od spotkań typowo hobbystycznych, ludzi, którzy mają wspólne zainteresowanie SUBARU i NIE BARDZO wszystkich interesują Twoje rozstaje życiowe i tym bardziej ja nie życzę sobie abyś kiedykolwiek jeszcze kierował publicznie w moją stronę podobne teksty, które dziś bez zająknięcia przechodziły Ci w towarzystwie przez gardło. Twoje dzisiejsze hasła były kompletnie ponad jakąkolwiek krytykę co każdy słyszał i mam nadzieję że słyszeliśmy coś takiego po raz ostatni, ponieważ nasze spoty to nie jest miejsce na takie zachowanie!

 

 

M@kul, Karlonia, Marcin WRX - przeogromne dzięki za pospotową pogawędkę przy kawie/herbacie, było mi bardzo miło, do następnego kochane SKP! :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo tej okrutnej pogody jaka na ostatnich spotach nam doskwiera frekwencja dzisiaj również dopisała :)

Pewnie każdy już czeka na to żeby za dnia i przy choć  odrobinie słońca się spotkać po debatować i oczywiście po oglądać Subarynki goszczące na zlotach  :P

Jak to bywa w różnego rodzaju 'organizacjach' zdarzają się małe incydenty, więc proszę Was szanujmy się Wszyscy wzajemnie i niech bulgot będzie z Wami!

 

Mam krótkie filmiki jak wszyscy pomykamy przez miasto i nawet na jednym ujęciu są 3 białasy jeden za drugim :D oby coś się dało z nich zrobić bo jakość kamery w tel. nocą pozostawia wiele do życzenia ... 

 

p.s. Machoń jak wrzucałeś filmy tutaj na forum, to zmniejszałeś je jakoś bardzo czy masz jakiś magiczny sposób..? :)

Edytowane przez M@kul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@M@kul, zawsze możecie wysłać to do mnie, wrzucę na YT na nasz niedawno utworzony kanał SKP ;)
Co do zlotu --> fakt - pogoda jest słaba, a my mimo tego z marznącymi nogami/rękami dzielnie w nich ostatnio uczestniczymy ;) dzisiaj znów było ponad 10 Subarynek, w tym kilka nowych twarzy, lub nowych samochodów znanych już właścicieli :D na przykład Misiek W, który się ujawnił na zlocie po raz pierwszy :)
@Karolina u Krzyśka L. Podjęła chyba pracę ;)  wizytówki serwisu ładnie wręczone hehe, ażjej za to świniaka przykleiłem na lusterku....oczywiście krzywo haha,  a Krzychu przyjechał swoim Forkiem po przeszczepie :D
U mnie chłopaki zdiagnozowali wkręta w lewym kole :( pewnie ktoś mi koloru felg pozazdrościł, ale uwaga uwaga, nie jestem sam w bandzie "nietuzinkowych kolorów" --> od dzisiaj dołącza do mnie @karloszka ze swoimi elKhakiKupinio felgami :D :D :D

post-21573-0-23640100-1457230050_thumb.jpg

Witamy też Marie&boyfrenda ze srebrnego Legasia - zapraszamy częściej i koniecznie panią dyr. zaproście :)
Dzisiaj nie było prezesa @Machonia, dlatego z @viperem stwierdziliśmy, że jest u Pani i dostaje uwagę! I jeszcze suchara wymyśliliśmy ... jakimi maszynkami goli się @Machoń ??? Wyłącznie Mach3turbo --> tadaaam :D
@Wojtas, było widać, że opony kleiły dzisiaj za mocno ;) ale za to samochód sssssapie godnie i ksenon fajnie do tych lamp pasuje. Nie pasuje jedynie dziwna sytuacja, która miała miejsce na zlocie. Wszystkie prywatne jakieś kwestie to raczej nie w tym miejscu i nie w taki spisób, przy nowych osobach ;/ Szczerze było mi głupio... no, ale każdy może mieć "gorszy dzień" dlatego JESTEM PEWNY, że takie rzeczy nie będą sie zdarzać :) --> powodzenia jutro, 3mamy kciuki!
P.s @Makul, jak tam objazd miasta później ? Rynek zaliczony ? Hehe LansoTrasę znasz dobrze, więc pewnie nie omieszkaliście tam zaglądnąc :) ja musiałem wracać pod pantofel :D ale dzisiaj już nie było biegania od auta do auta i mówienia " ja już uciekam , wiesz!? :\ " chyba, że @karloszka przejęla pałeczke - bez skojarzeń :)

aveeee


AHA --> @Makul - ratuj fotkami :) 

Edytowane przez mRoZiOo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...