Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Machoń. Wczoraj wspominałeś że Twój kolor felg to GK1. Ja zamówiłem Dupont F9657... Praktycznie chyba powinno być to samo bo te kolory były stosowane w STI 2003-2005... No ale zobaczymy co przyjdzie :-) bo z tym czasami to różnie bywa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Marku....Też znalazłem teraz info że w tych latach BBS'y wychodziły w tym malowaniu w subarakach.... myślę ,że powinny być ok. Carfit jeszcze do niedawna miał czarnego bloba przejściówkę w takich właśnie złotych BBS'ach i jeśli miały oryginalne malowanie to wyglądały ciut jaśniej jak moje ale to była subtelna różnica... 

 

..... jak poszperasz w necie to subaru miało w różnych latach, różne odcienie oryginalnych felg.... ;)

 

Na fotach masz GK1 i Dupont F9657

 

 

IMG-20120817-WA0008.jpg

post-2656-0-35825500-1454836908_thumb.jpg

Edytowane przez Machoń
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mrozioo.... no rzeczywiście masz taki troszkę inny kolorek ..... mocniejszy  :D

 

Ty masz kolor Dupont Musztardinio555 .......  :D  :biglol:  :D  Przepraszam Marku, nie mogłem się oprzeć :biglol: , taki trochę żarcik, myślę że się nie gniewasz..... ? ;)    ale jakby wpadła tam kropelka brązu..... w nocy, na żywo wyglądał inaczej niż na fotkach.

 

Cyknij za dnia fotkę.... zobaczymy  ;)

 

post-2656-0-11595000-1454837495_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strasznie to wygląda na tej focie...chyba założę stare zaraz... ;)

 

Spokojnie Mrozioo.... na fotkach rzeczywiście tak wyszło, na razie nie rób pochopnych ruchów  ;)

 

Wypucuj felgi, zrób fotkę za dnia i oceń sam jak Ci się kolor podoba...... wczoraj w nocy nie zauważyłem nic niepokojącego, no ale na zdjęciach wyszły ciut za ciemne......ale nie denerwuj się...... jakie nieraz wychodzą to o zgrozo!  :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odszedł do wieczności jeden z forumowiczów . Zatrucie tlenkiem .   Nick na forum Plisek . Jezdził czarnym- mat  GC8 na RLA . Wczoraj dopiero się dowiedziałem . Smutne to bardzo ...     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 O MATKO! ...kurdee, a ja mialem dzisiaj pisać do niego kiedy najklejke bierze i sie zastanawiałem wczoraj dlaczego tak milczy ostatnio :(

Bardzo smutne... wiadomo kiedy pogrzeb? może byśmy pojechali...chyba, że to już temat sprzed kilku dni/tygodni :(

[*]

Edytowane przez mRoZiOo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odszedł do wieczności jeden z forumowiczów . Zatrucie tlenkiem .   Nick na forum Plisek . Jezdził czarnym- mat  GC8 na RLA . Wczoraj dopiero się dowiedziałem . Smutne to bardzo ...     

O ja pierdzielę :( :( :(  jeszcze niedawno temu spotkaliśmy się na stacji paliw, zamieniliśmy kilka zdań :( szczere kondolencje dla jego bliskich! Szanujmy się wszyscy wzajemnie!

Edytowane przez Wojtasec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odszedł do wieczności jeden z forumowiczów . Zatrucie tlenkiem . Nick na forum Plisek . Jezdził czarnym- mat GC8 na RLA . Wczoraj dopiero się dowiedziałem . Smutne to bardzo ...

Szczere kondolencje bez sensu....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, przerwę smutki choć również poruszyła mnie ta wiadomość. :(

 

Zamawiam z Wojtasec breloczki, deadline: 3 dni jeśli ktoś jest chętny to napiszcie mi, będzie taniej na wspólną wysyłkę :)

wybierać i zgłaszać:

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=41502640&order=p&string=subaru&search_scope=userItems-41502640&bmatch=moto-koper-cat-aut-1-3-0204

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic się Mrozioo nie martw  :D  Będę się starał, żeby taki nie wyszedł.... chociaż sam widzisz jak nieraz jest ciężko z tymi kolorami... ;)

 

Wiesz co.... tak sobie myślałem, żeby trochę spróbować nagrywać jakieś krótkie filmy z naszych przejazdów spotowych...... mam jakiś rejestrator jazdy ale to nagrywa w jakiejś pętli i pewnie w ogóle jakaś lipa z nim może wyjść.....

 

....najlepiej, żeby ktoś z nas dysponował jakimś GoPro.... jak nie to trzeba będzie na cieplejsze miesiące, gdzie dzień dłuższy coś może pomyśleć..... potem to ładnie zmontować i będziemy mieli pamiątkę.... tak sobie głośno myślę..... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

potem to ładnie zmontować i będziemy mieli pamiątkę.... tak sobie głośno myślę..... ;)

Fajny pomysł ... :)

 

Z pewnością wspominać będzie miło :) fakt, obecnie na wieczorne spoty trzeba jakiś lepszy sprzęt do nagrywania, ale bądzmy dobrej myśli, że już niedługo nadejdzie wiosna i po problemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam w podkarpackim wątku, może większa szansa że ktoś kojarzy tego XTka?

 

http://allegro.pl/subaru-forester-2-0xt-177km-salon-polska-gaz-lpg-i5952851786.html

 

Opis wydaje się być uczciwy, historia pojazdu pokrywa się z tym co napisane.

 

A może ktoś zna kogoś, kto zna kogoś, kto ma coś wspólnego z ASO w Rzeszowie? :D

 

Byłbym wdzięczny za pomoc.

Edytowane przez monsieurboxeur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...