Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet za taka przysługę był bym w stanie coś tam ozłocić :)
Część fotek dostałem , nadkola , itp.
Ale raczej zrobione marnym aparatem i średnio idzie się dopatrzyć.
Wiem ze auto nie jest ideałem i trzeba mu serca jeszcze włożyć i $$.
Wiec najistotniejszy jest dla mnie silnik (kompresja,zawory, panewki,piston slap itp.) i napędy.
Reszta mniej boli po kieszeni i da się to rozłożyć czasowo.
Kontakt z właścicielem mam wiec zawsze mogę umówić wizytę :) 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec w teorii sprawa naklejek wyglada nastepujaco.. Przygotowanie przez grafika w drukarni do druku koszt ok 30 zl za jeden wzor czyli mamy przyjmijmy 3 wzory (czarny, bialy i zloty) wychodzi 90zl za samo przygotowanie :/ A sam wydruk nie mam pojecia ile bedziemy potrzebowac wiec wiem, ze np za 30 sztuk (moglem przesadzic :) ) kazdego wzoru czyli 90 sztuk = 150zl.

 

Ale to jest tylko moja opcja. Kto co moze zalatwic lepiej to smialo :D

 

P.S. co z jutrzejszym spotem?? Mozna by bylo to obgadac ;)

 

Makul - dopytaj czy to od razu z wybieraniem naklejki i naklejoną folią transportową, tzn na gotowo , czy dadzą nam cały arkusz i bawcie się sami. Cena ciut niższa od mojej, dlatego wiecej szczegółów muszę znać. W zasadzie tylko na Twoją wycenę czekam, bo nikt inny nie podjął tematu :)

 

Wiec tak, kolor czarny i bialy bylby na zwyklej folii w miare wytrzymaly ale jednak maja lepsze metody wykonania, np tak jak w przypadku kolorowej wersji bylaby ona laminowana ( nie pamietam na 100% czy dobrze to nazwalem :/ ) gdyz tam bedzie kolor i przy pucowaniu naszych Subarynek tudziez nie tylko, istnialaby opcja pewnie wyblakniecia. Co do formy to mialy byc juz elegancko wyciete..

Z obecnymi informacjami moglbym podejsc raz jeszcze do tej drukarni i najdokladniej sie wszystkiego dowiedziec. Niestety dopiero w piatek bede w Rzeszowie i wtedy moglbym to zalatwic, badz ewentualnie mozesz mRoZiOo sam tam sie udac to jest Spidruk na rejtana kolo husqvarnej :) Dzisiaj zaobserwowalem ciekawa drukarnie w moich okolicach, wiec jutro sie tam udam i dam znac czy cos moga zdzialac ;)

 

 

P.s wybaczcie, ze gdzies byl blad w multicytowaniu :D

Edytowane przez M@kul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo naklejek, bylem jeszcze tu i tam i dowiedzialem sie jeszcze o technice kalkomanii czyli naklejanie przez wode cos jak tatuaz z gumy do zucia ;) zaleca sie to pomalowac bezbarwnym lakierem, wiec raczej odpada koszt nieo wiekszy od wycinanych naklejek. Mozna tez najlatwiejszym i najtanszym sposobem wydrukowac na folii przezroczystej 120 Pln ( to sa ceny w przyblizeniu gdzyz lista zamowien na logo nie jest jeszcze zamknieta, jednak nie sadze zaby te ceny mogly sie zwiekszyc )

 

W piatek jeszcze dorzuce informacji do tematu :)

A... moze ktos chetny na spocik w weekend na omowienie tematu? Mam kilka probek tych technik wykonania wiec mozna by bylo samemu ocenic co byloby najlepsze. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panie/Panów z Podkarpacia ;) srebrny forek (Rk) :)

 

Witamy kolegę z Krosna..... która to generacja forczysława? Srebrne N/A to kojarze dwie sztuki II gen. polift..... to jakiś nowy nabytek ?

Tyle tych subaraków u nas jeździ, że muszę sobie kajet kupić i notować, kto, co i jak ;)

 

I tak na marginesie ogólnie witamy na forum i zapraszamy do brania czynnego udziału :D

 

 

na tę chwilę nie mam pomysłu jak gościa znaleźć

 

Zagonimy go.... Ty od północy ja od południa..... nie będzie miał skubany szans :biglol:

 

 

 

 

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi zakupione wraz z oponami na lato (Hankook Ventus Prime 2 z 2014 roku)   :D  sprawdzone na wyważarce wraz z oponami i przymierzone :) ... Okazało się, że w oryginale były srebrne i pierwszy właściciel zmienił ich kolor na złoty...  Najważniejsze, że są proste i nie były naprawiane. Być może dam je do ponownego malowania bo gdzie nie gdzie do krawężnika się przytuliły... sezon zimowy nam się dopiero zaczął i do letniego trochę czasu jest ... ;)  ... więc mam czas się nad tym zastanowić.

Dzięki za wcześniejsze rady i opinie ;)

 

post-23289-0-20035300-1450294335_thumb.jpgpost-23289-0-89375600-1450294337_thumb.jpg

Edytowane przez Marek S
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi zakupione wraz z oponami na lato (Hankook Ventus Prime 2 z 2014 roku)  :) sprawdzone na wyważarce wraz z oponami i przymierzone :) ... Okazało się, że w oryginale były srebrne i pierwszy właściciel zmienił ich kolor na złoty...  Najważniejsze, że są proste i nie były naprawiane.

 

No i gitara :D  Gratulacje.... jak pasują to świetnie..... wyglądają naprawdę ładnie. Będzie pan zadowolony.... :D  Jak będą już na aucie to proszę foto, chętnie zobaczę....

 

 

Narazie świni brak

 

To nie macham :P ...... ;) ..... a jeszcze jedna nalepka jest obowiązkowa..... logo klubu :angry:

 

 

Po za tym niea czym uciekać tylko 125 km ;( heh

Jak dobrze pociśniesz to będzie jechał.... a już na śliskim koniec świata.... :D

 

W takim razie życzę przyjemnego użytkowania, co by autko się nie psuło i dawało frajdę.... 

 

Aha w każdym bądź razie w pierwsze soboty miesiąca są spoty w RZ, zapraszamy..... możemy też zrobić jakiegoś mini spota u nas w RK, trochę nas już jest.... spotkać się, pogadać... a potem ruszyć większą ekipą do RZ..... tak tylko rzuciłem temat ;)

 

Do zobaczenia na drodze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie pan zadowolony.... :D Jak będą już na aucie to proszę foto, chętnie zobaczę....

 

Jaki tam "pan" :D  ...na 2 zdjęciu są właśnie chwilowo założone na mojej subarynie :)

Edytowane przez Marek S
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@M@kul, słaby temat z tą przezroczystą - nie ma nasycenia kolorów itp :) najlepsze na auto są własnie naklejone , wycięte - (w marketingu już kilka naklejek i technik przeżyłem :P - oklejamy samochody nasze w BMW, ostatnio robiłem naklejki na przezroczystej folii dotyczące motocykli BMW i nie wygląda to tak dobrze, jak naklejka, gdzie tłem jest lakier samochodu bezpośrednio :)

 

Dominik 242 - Witamy w szalonej rodzinie Subarytów :D

 

Machoń - dobry pomysł, żebyście mały spocik w krośnie sobie zrobili :) jest Was tam sporo - jakbyś patrzył na FB nasz klubowy to byś wiedział :D

 

Marek S - gratuluję felg - teraz będzie kozak już całkiem !

Edytowane przez mRoZiOo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mRoZiOo dobrze, ze powiedziales o tych przezroczystych, to nie bede sobie glowy zawracal :) skupie sie nad pierwotna wersja..

 

 

Dominik 242 to byla najlepsza decyzja w Twoim zyciu, witamy ;)

 

 

Marek S wlasnie tego brakowalo.. Teraz niejedno oko zawiesi sie na widok Twojej Subarki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki tam "pan" :D

A to taki żargonowy zwrocik....... Marku   :D

 

 

na 2 zdjęciu są właśnie chwilowo założone na mojej subarynie :)

 

A to ja gapa w takim razie..... ten srebrny blobik to Twój.....  w złocie mu do twarzy  :D  Kolorek ok. ....dobrze, że nie jakaś sraczka (przepraszam za słownictwo) ale czasami wychodzi jakaś miedź czy inny pomarańcz metalik  :D ....... Ładnie na spocie będzie się prezentował 

 

 

Machoń - dobry pomysł, żebyście mały spocik w krośnie sobie zrobili :) jest Was tam sporo

 

Pomyślimy, pomyślimy..... może ktoś nieśmiało wyjdzie z inicjatywą  ;)

 

jest Was tam sporo - jakbyś patrzył na FB nasz klubowy to byś wiedział :D

 

A co się tam wyprawia ?  :D ..... Nadrobię, nadrobię ..... się muszę zarejestrować najpierw  :facepalm:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek S wlasnie tego brakowalo.. Teraz niejedno oko zawiesi sie na widok Twojej Subarki ;)

 

Dzięki :)

 

 

 

w złocie mu do twarzy :D Kolorek ok. ....dobrze, że nie jakaś sraczka (przepraszam za słownictwo) ale czasami wychodzi jakaś miedź czy inny pomarańcz metalik :D

 

Prawdopodobnie i tak pójdą do malowania ... jak będę miał próbnik z kolorami będę się zastanawiał czy pozostać przy tym lub podobnym kolorze czy zmienić na inny ... :)

 

 

 

Witam Panie/Panów z Podkarpacia ;) srebrny forek (Rk) :)

 

Również witam w szeregach naszych ;) ...

Edytowane przez Marek S
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

II gen przedlift 2 kolorowy góra jasny srebrny dół ciemno szary :)

Dobra, zanotowałem .... :coffee:...... aha a świnia jest ? :huh:

 

Jak będzie goniła Cię biała mazda.... to nie napad tylko ja :biglol:

 

Będę wypatrywał.... h34r:

No wlasnie...jezdzisz mazda i nie moge Cie w ogole namierzyc w naszej aglomeracji Krosno City
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie...jezdzisz mazda i nie moge Cie w ogole namierzyc w naszej aglomeracji Krosno City

 

A no bo ja szybko jeżdzę..... :D  ;)  Nie no, żartuję.... głównie rano i wieczorami i może dlatego......

Myśl nad spotem u nas  ;)

 

 

Prawdopodobnie i tak pójdą do malowania ... jak będę miał próbnik z kolorami będę się zastanawiał czy pozostać przy tym lub podobnym kolorze czy zmienić na inny ... :)

 

Myślisz dalej nad złotym czy "inny" to będzie całkiem inny: czarny/biały itp. ?  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Myślisz dalej nad złotym czy "inny" to będzie całkiem inny: czarny/biały itp. ? :D

 

Jakiś ciemniejszy grafit może,  a może zostanie złoty ... jak będę miał próbnik z kolorami (może na weekendzie) to będę dumał :krecka_dostal:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Witajcie koledzy. Wybaczcie ze robię wam śmietnik w temacie, ale mam do was zapytanie. Zna może ktoś z was to auto ? 
 

 

 

Auto czasem widuje w Krośnie.... właściciela osobiście nie znam. Ale sobie czasem machniemy.... jak to forumowicze  Samochód, jak już go zobaczę to jeździ sobie normalnie przepisowo, bez szaleństw. Z bliska też jakoś się nie złożyło, żeby go pooglądać. Nic więcej nie mogę powiedzieć 
 

Ja też od czasu do czasu widuję to auto w Krośnie i również pierwsze wrażenie mam nie najgorsze. Trzeba by było zobaczyć to z bliska.

 

Co do spotu w Krośnie to póki co, były chyba tylko spoty na zasadzie ja + Machoń :)

Gdyby ktoś jeszcze ochotował to jestem jak najbardziej za. Dominik242 - witamy i zapraszamy.

Edytowane przez kuba.es
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Będzie pan zadowolony.... :D Jak będą już na aucie to proszę foto, chętnie zobaczę....

 

Jaki tam "pan" :D  ...na 2 zdjęciu są właśnie chwilowo założone na mojej subarynie :)

 

Machoń zapewne cytował tytuł programu z tvn turbo  :biglol:

 

Marek S na tych felgach twoja subaryna prezentuje się świetnie , ja bym zostawił złoty ewentualnie biały mógłby zrobić dobrą robotę. 

Jeśli się zdecydujesz na przemalowanie to chętnie oblookam efekt bo zakupiłem felunek do mojej imprezki (pewnie na weekendzie założę) ale w kolorze białym a docelowo chcę złoty . Odnośnie koloru felg zastanawiam się na tzw. gumą w płynie (plast dip, plasti lak itp.) w miarę to tanie , lakierowania raczej nie zastąpi ale na sezon np. zimowy można sobie w łatwy sposób zmienić kolor felg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowne grono wielbicieli gwiazd na masce !

 

A witamy, witamy kolejnego forumowicza.... miło nam  :D

 

Sprawa wygląda tak..... świnka na lusterku ma być, klubowa naklejka ma być, na spotach też masz być  :lol:

 

Gratulacje forka i niech Ci się sprawuje ....  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...