Skocz do zawartości

Ile kilometrów już w życiu zrobiłem


BartZ

Dystans przejechany w całym kierowniczym życiu  

140 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

tez sobie kliknolem :mrgreen: ale BartZ, zapomniales dodac opcje ze: The Forem trzeba zamknac :P

pozdrawiam

Kurna znowu, sorki... :oops::mrgreen:

 

Znowu amatorka wylazi. :P

 

A tak na powaznie nie zaglosuje. :P Bo nie wiem ile w zyciu przejechalem. :roll: W kajecikach to sobie zapisujecie? :P Ja za cholere nie zapamietam wszystkich swoich i wypozyczonych aut i moturuw.

 

Wiem za to ile przejechalem za jednym razem bez snu. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BartZ, jesteś sułtanem ankiet :mrgreen:

Dziękuję, dziękuję :P:mrgreen: :wink:

 

BartZ, wiedziałęm ze to twój wątek jak tylko zobaczyłem tytuł :mrgreen:

Ja po prostu wiem, że Wszyscy to lubimy :mrgreen: a przy okazji tematy stają się rozpoznawalne... :twisted: :wink:

 

Bo nie wiem ile w zyciu przejechalem. :roll: W kajecikach to sobie zapisujecie? :P Ja za cholere nie zapamietam wszystkich swoich i wypozyczonych aut i moturuw.

Ja zwyczajnie pamiętam z jakim przebiegiem kupiłem i z jakim przebiegiem oddałem...

 

Wiem za to ile przejechalem za jednym razem bez snu. :P

Dobry temat na kolejną ankietkę... :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziedzic_Pruski, nie rób scen :P Zamknij oczy i ankietuj :mrgreen:

 

Ale ja naprawde nie wiem w co ftrafic. :P

 

Bo nie wiem ile w zyciu przejechalem. :roll: W kajecikach to sobie zapisujecie? :P Ja za cholere nie zapamietam wszystkich swoich i wypozyczonych aut i moturuw.

Ja zwyczajnie pamiętam z jakim przebiegiem kupiłem i z jakim przebiegiem oddałem...

 

I kazdy wypozyczony wehikul tez pamietasz? :P

 

Wiem za to ile przejechalem za jednym razem bez snu. :P

Dobry temat na kolejną ankietkę... :twisted::mrgreen:

 

FCUK (ta firma odziezowa, zeby nie bylo. :P ), Po cholere zem wyskakiwal z tem zem byl? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz troszkę poważniej, bo było nie było, ale jednak wyniki ankiety o czymś mówią.

Najwięcej z Nas (19%) zrobiło już naprawdę grubo (kat. 600tys.+) to samo o dziwo dotyczy drugiej w kolejności grupy, czyli kierowców z najmniejszym stażem (do 50tys. - 16%). Tak więc dwa skrajne wyniki są na razie na prowadzeniu, i cały rozkład normalny szlag trafił... :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystko miesci sie pod "kapeluszem", zobacz rozkladem studenta lub po prostu przdzial powyzej 600 byl nie(do)rozwiniety i reprezentatywnosc slag trafil :mrgreen:

 

Wnosek: posiadacz lu fu subaru nie miesci sie pod kapeluszem ale jak widac z innych watkow lubi miescic sie pod uszatka :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystko miesci sie pod "kapeluszem", zobacz rozkladem studenta lub po prostu przdzial powyzej 600 byl nie(do)rozwiniety i reprezentatywnosc slag trafil :mrgreen:

 

Wnosek: posiadacz lu fu subaru nie miesci sie pod kapeluszem ale jak widac z innych watkow lubi miescic sie pod uszatka :lol:

nie mam instalek "Statistica"... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I bez tego jest swietnie :mrgreen: a interpretacje kazdy se sam wykoncypuje i powstanie "portret" subarowicza. Dowiemy sie czy jest prawda ze to piotrus albo ksiezycowy wluczega cieszacy sie z nieszczescia drogowcow gdy biale leci i kopiacy lezacych przy kazdej okazji i okaze sie pewnie ponadto ze kbiet tez kopia i to szpiczastym pantofelkiem :mrgreen:

Wiedz ze twoja praca jest doceniana :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...