Skocz do zawartości

GT5 rekordy, trasy, ustawki online...itp


subar_u

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby komuś z Warszawy nudziło się w poniedziałek i wtorek, w Expo XXI odbywa się Finał Narodowy GT Academy. Pierwszy dzień zaczyna się chyba około 16, a kończy po 22, walka będzie w GT5. Drugiego dnia z rana będą kolejne kwalifikacje w GT5, a potem testy sprawnościowe i jazda Nissanami 370Z ;) Pojawi się Lucas Ordonez – zwycięzca pierwszej edycji GT Academy.

 

Osobiście nie wiem czego się spodziewać po finałach, ale mam cichą nadzieję, że pojadę jakoś sensownie część w GT5 – miałem 5. czas online, a czołowa trójka z różnych powodów nie startuje. Będzie jeszcze trochę mocnych graczy z zawodów w centrach handlowych (w tym olimpijczyk z Salt Lake City :o). Reszta testów to zupełnie inna bajka i nie wiadomo czego się spodziewać.

 

W każdym razie, zapowiada się trochę ciekawych wyścigów, mam nadzieję, że będzie się dało oglądać wszystko na miejscu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludvik, śledziłem Twoje poczynania on-line i widziałem też tych napaleńców GTPL :mrgreen:

Trzymam za Ciebie kciuki :!:

Dzięki :) Czołówka GTPL nie jedzie – jeden za to, że spowodował wypadek bez ofiar :shock:, drugi ma 15 lat, a trzeci nie zdążył prawka zrobić. Pecha mają chłopaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...