Skocz do zawartości

GT5 rekordy, trasy, ustawki online...itp


subar_u

Rekomendowane odpowiedzi

Ten filmik, który podlinkował Than_Junior, daje jakieś 90% porad, żeby pojechać niskie 1:31. Potem pozostaje tylko precyzja, która przychodzi z czasem :) Gdybym ja miał dać coś od siebie, to:

 

- unikać za wszelką cenę nadsterowności na wyjściu z pierwszego sektora – nawet lekki uślizg zabiera dziesiąte sekundy,

- trzymać się nagumowanej części toru – trochę za szeroko i można pożegnać się z dobrym okrążeniem,

- używać biegów do ustawiania auta do wejścia/wyjścia z zakrętu, ten Nissan aż się o to prosi – redukcja na dwójkę zawsze pomoże ustawić auto lekko bokiem do wyjścia, a wbicie trójki lekko przed wierzchołkiem zdecydowanie ustabilizuje i pozwoli na szybsze wyjście,

- wydaje się, że przy 70km/h na trójce auto się dusi – nie oglądałem przejazdów na 1:30.7xx, ale do 1:30.9xx nie ma problemu z jazdą na wyższych biegach.

 

Ja jeżdżę na kierownicy, więc nie wiem kompletnie co się da zrobić na padzie, ale założę się, że 1:33 bym nie zrobił, więc podziwiam, że wam się chce :P Natomiast był moment, że pierwsze miejsce w globalnym rankingu zajmował gość, który cisnął na padzie – oczywiście z Japonii :D

 

Nie mogę sobie wybaczyć, że raz spaliłem kółko na 1:30.9xx. Nie mam pojęcia jak mi się to udało, ale potem to już tylko mnie było stać na co najwyżej 1:31.1xx. Dzisiaj ostatni dzień GT:A, więc może uda się trochę poprawić czas. Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludvik, respekt za taki czas :shock: Na pewno sie da na padzie, bo ten gosc o ktorym mowisz to samurai_405 i aktualnie w globalnym rankingu znajduje sie na 9. miejscu z czasem 1:30.879 ... :roll:

 

Wszystkie porady o ktorych mowisz sa prawidlowe, ale przerzucic to na rzeczywistosc i wprowadzic w zycie to juz zupelnie inna bajka. Nie wiem, byc moze na kierownicy jest latwiej, ja na padzie widze, ze moglbym zejsc lekko ponizej 1:33, ale na tym sie to juz chyba konczy. Tym bardziej, ze jak w przedostatnim nawrocie gosc na filmiku przejezdza tamtedy 88kmh (w przeliczeniu), a ja tam maksimum co moge to 75, bo inaczej samochod staje sie nadsterowny. Inna sprawa, ze jeszcze nie mam opanowanego w pelni kontrolowania krotkim wbijaniem dwojki itd.

 

Ech, zaraz jeszcze sprobujemy. Ciesze sie w kazdym razie, ze czasy na rowne 1:34 juz krece w kazdym okrazeniu, czyli jest pewna stabilnosc przejazdow :)

 

-- 24 cze 2012, o 08:19 --

 

oto, jak sie jezdzi na sticku :shock:

 

 

-- 24 cze 2012, o 17:50 --

 

DObra, ja juz odpuszczam GT Academy - w przyszlym roku sie za to wezme porzadnie ;-)

 

Tymaczsem jest cala grupa nowych wyzwan dla samochodow AWD w GT5 :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aflinta, no to w takim razie szacun bo automat strasznie spowalnia, a kontrola trakcji to taki kaganiec, ze sie z tym jezdzic nie da

Jakie masz ustawienia pada do ręcznej zmiany biegów? Seria, czy jakieś mody?

 

Nowością jest to, że jak się śmiga słabszym autem to dostaje się za wygraną więcej $

To była nowość w poprzednim wyzwaniu 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie, istnieje możliwość ustawienia wyścigu multiplayer? Tak żeby się razem poscigac, spychac się z toru itd? :-)

 

tak, można zrobić pokój, z hasłem, więc można się spokojnie spychać, blokować i zrobić namiastkę rallycrossu ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie, istnieje możliwość ustawienia wyścigu multiplayer? Tak żeby się razem poscigac, spychac się z toru itd? :-)

jest ale jak chcesz spychania i taranowania to wystarczy że wybierzesz pierwszy lepszy pokój bo niestety na większości tak jeżdżą... ja jednak wolę czystą rywalizację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest ale jak chcesz spychania i taranowania to wystarczy że wybierzesz pierwszy lepszy pokój bo niestety na większości tak jeżdżą... ja jednak wolę czystą rywalizację.

 

chodzilo mi o to, czy jest inaczej niz bylo w GT4, kiedy to scigales sie z "duchami" czyli niby wszyscy na torze, ale mogles przejezdzac przez rywali na wylot :roll:

 

To co, wartaloby jakis termin ustalic na szalony wyscig Subaru 360 (all modifications allowed :mrgreen: ) po takim np. Suzuka small albo cos ten desen? ;)

 

 

BTW, oto najszybszy przejazd GT Academy :shock: :o Przeciez ja robilem wszystko to samo!! A i tak idzie jakby ktos przyspieszyl film ;-)

http://www.youtube.com/watch?v=klA5YDucyrI

 

-- 27 cze 2012, o 20:31 --

 

W PS Store mozna za darmo sciagnac Sciona FR-S...

 

 

:roll: ale BRZ oczywiscie jak nie bylo tak nie ma, idiotyzm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aflinta, w sumie dobry argument :)

 

To ja jeszcze poczekam na kolejne wyzwanie driftingowe zeby moim mica blue GT86 posmigac ;-)

 

-- 29 cze 2012, o 17:30 --

 

No prosze Panstwa: wyzwanie driftowe na Autumn Ring :) Bawimy sie?

 

Minimum to 6000 na zloto, oczywiscie jechane BRZem 8)

 

-- 29 cze 2012, o 18:06 --

 

narazie 7033 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aflinta, w sumie dobry argument :)

 

To ja jeszcze poczekam na kolejne wyzwanie driftingowe zeby moim mica blue GT86 posmigac ;-)

 

-- 29 cze 2012, o 17:30 --

 

No prosze Panstwa: wyzwanie driftowe na Autumn Ring :) Bawimy sie?

 

Minimum to 6000 na zloto, oczywiscie jechane BRZem 8)

 

-- 29 cze 2012, o 18:06 --

 

narazie 7033 8)

Seria latasz, czy dlubany cos?

Seria chyba ciut za slaba co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marNY, nie no jasne, ze podkrecony na maxa :) Choc to i tak "tylko" 377KM... Czy mi sie wydaje czy w GT3 byla mozliwosc zakladania turbiny/kompresora do wolnossacych silnikow...?

 

Than_Junior, wiesz, że ja mogę z Tobą rywalizować ale tylko moimi zabawkami, tym tylno napędowym nie umiem

 

Spoko, poscigamy sie tez na czasowce - tam znow ja dostane becki od Ciebie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marNY, nie no jasne, ze podkrecony na maxa :) Choc to i tak "tylko" 377KM... Czy mi sie wydaje czy w GT3 byla mozliwosc zakladania turbiny/kompresora do wolnossacych silnikow...?
Tutaj też jest... tylko nie wiedzieć czemu do niektórych aut nie można i muszą zostać NA :(
Spoko, poscigamy sie tez na czasowce - tam znow ja dostane becki od Ciebie ;)

 

Bierzcie Subarki (tylko nie Touring Cary i WRCaki) i atakujcie Tsukube bo zrobiłem tam 2 kółka i nie wiem czy mam tam jeszcze pojeździć bo narazie żadnych waszych czasów tam nie ma :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...