Skocz do zawartości

GT5 rekordy, trasy, ustawki online...itp


subar_u

Rekomendowane odpowiedzi

Kto się tam wyłamał z wyzwania inną furą niż Subaru ?

 

No temat Subaru w wyzwaniach ogólnie to nie przeszdł :roll: Nikt się nie wypowiedział czy robimy lige (czymkolwiek) czy nie...

Jak ktoś ma i może mi pożyczyć to 390 i 2J to chętnie się z kolegami pościgam....

 

A czy Carfit nie chwalił się, że upala na GT5? To kaj on jest :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to w ogóle nie mam nawet dostępu do PS3 :roll:

Przez najbliższe kilka miesięcy plejka będzie 350km ode mnie :|

Jak zobaczycie, że jakiś Primik upala tzn, że mojemu synowi się znudziły inne gry i zabrał się za GT5 :lol::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aFlinta widzę jedzie tym czym w realu

Staram się jak mogę... ale sama moc to nie wszystko, STI jednak zbiera się lepiej - toteż do "złota" wybrałem STI. Może jakbym miał kierownicę podpiętą... ale to teraz nie przejdzie, za głośno pracuje, a dziecko śpi niedaleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem może to moje odczucia ale wydaje mi się ze g27 jest precyzyjniejsza, pedały to samo, konsola z biegami w g27 została wykastrowana z możliwości wyboru pomiędzy zmianą biegów w układzie H lub sekwencyjnie.

 

Mi przeszkadza w jednej i drugiej za mała kierownica :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup g27, cisza, spokój...

Legac w Dzierżoniowie lifting przechodzi z okazji 16 urodzin.... chyba będę spłukany przez najbliższe pół roku ;)

to już wiem dlaczego termin w MTS mam dopiero na piątek :) hehe

Prawdziwe 4 kółka zapewniają lepszy fun :)

 

ps. nabyliście najnowszy zestaw autek i zestaw do testów osiągów ? Ja właśnie testuję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jest nowy DLC do zakupu jest tam tor testowy (ma ponad 10km prostej) można testować przyspieszenia 0-100 0-200 km/h 0-400 metrów 0-1000metrów v-max maksymalne przeciążenie. No i pakiet samochodów:Nissan Leaf G

Aston Martin V12 Vantage

Volkswagen Beetle 1200

Jaguar XJR-9 LM Racecar

Lamborghini Aventador LP700-4

Mini Mini Cooper S Countryman (R60)

 

Wcześniej były jeszcze 2 zestawy aut i tor Spa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

I ja się do listy dopisuję ;)

 

hercooles - hercooles26

subar_u - subar_u

arekm - a-m-s-n-a-k-e

aflinta - aflinta

McBalon - McBalon

Vasquez TheVasquezz

Młody - marecki_

badi64

alphaOne - dreadgaze

ZOFX - zofx133702

Subar14

Premo - preeemo

buni - buni_pl

sixpoundwound - sixpoundwound

Stf - morderca2kijanek

PJAY - pjay24

jarus - jarekw

rjanusz - rjanusz

SeQ - liz_pache

Primi - Primik

Fiat126p - pablotto

z3dd - zawada83

Durbos - durbinho

Methodzki - methodzkI

Hemek - Hemek1980

ludvik - gokebab

Kaiser_Sowza - JapaneseFanatics

Krysztal - Krysztal666_PL

koniu0739 - koniu0739

Azmadan - Azmadan1981

DNL - DEENELE

marNY - keramatanaj

IntakWRX - Introbit

slesz - pardyk

elmo - PrzemekR

cygan77 - G-Team77

Igi_666 - Igi_666

!!! ZATWIERDZAJCIE ZAPROSZENIA !!! TAKA IKONKA POCZTYT KOŁO ZEGARKA !!! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

aflinta, no właśnie to mnie martwi trochę... dysk miałem i tak wymieniony na sporo większy. Tylko nie wiem jak jest z kopiowaniem dysku z jednego systemu na drugi czy będzie grało bo jak zgrywałem z oryginalnego dysku na ten drugi to nie było problemu ale nie wiem jak z 2 różnymi ps3.

 

Najbardziej bolałaby mnie strata stanu z GT5 :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po raz pierwszy od prawie roku wlaczylem znow GT5 i wzialem sie za aktualne zadanie sezonowe, 345KM, 4WD, samochody rajdowe.

 

Po trzech probach uzyskalem czas ponizej 1:09 i jestem na pozycji 18.000. Zaczalem sie zastanawiac, jak lider moze miec 1:03. Obejrzalem replay. Abstrahujac od tego, ze pierwsze kilkaset miejsc wszystkie jest zajete tym samym autem (Lancer Super WRC...?) to widocznie ma go tak ustawionego, ze tylko kieruje lewo prawo i prawie caly czas trzyma gaz w podlodze. Zadna filozofia... ide obczaic gdzie mozna kupic tego zlego Lancera ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po raz pierwszy od prawie roku wlaczylem znow GT5 i wzialem sie za aktualne zadanie sezonowe, 345KM, 4WD, samochody rajdowe.

 

Po trzech probach uzyskalem czas ponizej 1:09 i jestem na pozycji 18.000. Zaczalem sie zastanawiac, jak lider moze miec 1:03. Obejrzalem replay. Abstrahujac od tego, ze pierwsze kilkaset miejsc wszystkie jest zajete tym samym autem (Lancer Super WRC...?) to widocznie ma go tak ustawionego, ze tylko kieruje lewo prawo i prawie caly czas trzyma gaz w podlodze. Zadna filozofia... ide obczaic gdzie mozna kupic tego zlego Lancera ;)

Ja mam tylko takiego Mitsubishi Lancer Evolution Super Rally Car '03 , jak skończę nascar to mogę ci wysłać. Tylko wyślij mi zaproszenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Than_Junior coś Cię nie widzę na liście, więc Cię nie dopiszę, tak byś widział ile w sezonowym Ci do mnie jeszcze brakuje :P

 

Zrobię listę tych którym wysłałem zaproszenie trudząc się nad wpisaniem ich idiotycznie trudnych ksywek a oni ich nie przyjęli !

 

Będzie to lista tych co mają mnie w Dup.. pocałować !

:evil::evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Than_Junior coś Cię nie widzę na liście, więc Cię nie dopiszę, tak byś widział ile w sezonowym Ci do mnie jeszcze brakuje :P

 

Zrobię listę tych którym wysłałem zaproszenie trudząc się nad wpisaniem ich idiotycznie trudnych ksywek a oni ich nie przyjęli !

 

Będzie to lista tych co mają mnie w Dup.. pocałować !

:evil::evil::evil:

 

u mnie w zaproszeniach też cała litania wisi tylko nikt zaakceptować nie chciał... aż mi ze smutku Play padł :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...