Skocz do zawartości

GT5 rekordy, trasy, ustawki online...itp


subar_u

Rekomendowane odpowiedzi

Męczę licencje B.

 

W klasie Eksperckiej jest wyścig zabytkowych wyścigówek. No Moja Cobra 866 KM nie daje rady :(

 

Dajcie w opcji udostępnione auta jakiegoś klasyka co da rade w tym wyścigu !

 

U mnie znajdziecie Subaru 22B 544 KM :) Możecie sobie nim pośmigać :P

Oraz Zondę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od początku to najlepiej jeździć jednym, drugiego dorobić wtedy, gdy będzie dało się dwóch wystawić. Potem jak będzie wymagana większa ilość kierowców dokładać kolejnych. Cały czas eksploatuję pierwszego - głównego - kierowcę, resztę dokładam do kompletu tak by rosło im równomiernie doświadczenie. Sens z dodatkowymi kierowcami cała zabawa nabiera przy wyścigach 4h, 9h czy 24h kiedy zbiera się po kilkaset tysięcy czy nawet kilka milionów puntów doświadczenia - wtedy doświadczenie kierowców szybko się wyrównuje i z pierwszego poziomu skaczą na 17-18, a potem szybko doganiają tego pierwszego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz udostępnione jakieś GT40 i Toyotę, moi kierowcy SPEC-B nie dali rady (mimo mojego ich poganiania). Natoomiast w SPEC-A ten wyścig wygrywa się bez problemu tymi autami.

 

Wielkie dzięki.

 

Widzę te auta, ale mogę je tylko oglądać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym pojechaliście like the wind ten drugi wyścig po kwadratowym owalu??.Pierwszy wygrałem Veronem takim 1300 koni i skrzynią do 350kmh.Ale owalu się nie da bo jest problem ze skręcaniem

 

vetta zr1 z pakietem gt i wzmocniona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym pojechaliście like the wind ten drugi wyścig po kwadratowym owalu??.Pierwszy wygrałem Veronem takim 1300 koni i skrzynią do 350kmh.Ale owalu się nie da bo jest problem ze skręcaniem.

 

 

kup sobie nowa corvette sa 3 w salonie ta najnowsza. nastepnie zrob mod. wyscigowe. pozniej zrob tuning na max( nie odwrotnie bo mod wyscigowe sie nie zrobia) pozniej masz wymiatacza ktory wygra ten wyscig bez problemow. ustawisz skrzynie ma 400km/h i na owalu jezdzisz z gazem w podlodze caly czas:) ta corvetta przyda sie jeszcze pozniej do wyscigu amerykanskich ktory tez wygra :mrgreen:

a i nie zapomnij sily docisku ustawic na max z przodu i z tylu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw jest czas liczony na biało

-jak dojedziesz do konca trasy bez błędu to masz zapisany czas i ścigasz się ze swoim ghostem

-jak zjedziesz z trasy, w coś pukniesz, przytniesz zakręt to czas jest na czerwono i się nie zapisuje, nie ma już ghosta :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intakwrx, Dzięki za ustawienie Toy Toy'a - udało się zdobyć złoto na Monaco :)

 

A ja dziękuje za pożyczenie potwora :)

 

Czytałeś historie tej Toyoty ? Niezwykle dramatyczna walka z Nissanem. Szkoda że nigdy nie wzięła udziału w zawodach ....

 

Tą Toyota z tymi ustawieniami, kumpel Spec-A też zrobił cały historyczny na złoto ! Cieszył się jak cholera bo tyle razy wcześniej próbował, że śniło mu się to po nocy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...