Skocz do zawartości

PRZEWODY ZAPLONOWE!!!2.0 (125KM) MY00


dp340

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!

 

Mam maly problemik z przewodami. Chcialem zmienic przewody, zamowilem raz ,drugi, trzeci i przychodza niewlasciwe. Co jest niewlasciwego....Zgodnie z katalogami wychodza wszystkie 3...ale okazuje sie,ze fajka do swiecy jest za krotka. Musi byc taka dluga. I tu sie nasuwaja pytania:

1.Czy mam jakies inne przewody(moze od jakiegos innego modelu)??

2.Czy istnieje zamiennik tych przewodow poza oryginalem(700PLN!!!)??

3.Jezeli jest zamiennik, to kto go produkuje i czy moze ma ktos numer czesci??

 

Z gory dziekuje za odpowiedz!!!

Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

 

Mam maly problemik z przewodami. Chcialem zmienic przewody, zamowilem raz ,drugi, trzeci i przychodza niewlasciwe. Co jest niewlasciwego....Zgodnie z katalogami wychodza wszystkie 3...ale okazuje sie,ze fajka do swiecy jest za krotka. Musi byc taka dluga. I tu sie nasuwaja pytania:

1.Czy mam jakies inne przewody(moze od jakiegos innego modelu)??

2.Czy istnieje zamiennik tych przewodow poza oryginalem(700PLN!!!)??

3.Jezeli jest zamiennik, to kto go produkuje i czy moze ma ktos numer czesci??

 

Z gory dziekuje za odpowiedz!!!

Pozdrawiam!!!

BERU (tylko i wyłącznie). Gdzieś miałem nr, jak znajdę to Ci podeślę.

 

ZEF 1528 - te są do s-turbo (ja mam takie i pasowały bez żadnych problemów)

ZEF 1108 - te podają jako do N/A

ZEF 1497 - j.w.

 

http://www.beru.com/english/produkte/pr ... RESTER+(SF)&action=step02

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

!!!BARDZO BARDZO WIELKIE DZIEKI!!!

 

to bardzo proszę o danie pomuka koledze BartZ, gdyż ze wszech miar zasługuje i to od wielu-wielu wątków :mrgreen:

 

Oczywizda, nic na siłę ale byłoby miło ;-)

 

 

Pozdrawiam

Grzegorz

No wlasnie chcialem, wciskam te pomuki i nic jakies cos tam sie wyswietla gdzie pomogl...moge szczegoly??:D no laik jestem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

!!!BARDZO BARDZO WIELKIE DZIEKI!!!

 

to bardzo proszę o danie pomuka koledze BartZ, gdyż ze wszech miar zasługuje i to od wielu-wielu wątków :mrgreen:

 

Oczywizda, nic na siłę ale byłoby miło ;-)

 

Pozdrawiam

Grzegorz

Kurczę Grześ, normalnie się zawstydziłem, dzięki za uznanie :D :wink:

 

dp340

dzięki za pomuka, mam nadzieję, że będzie ok, BERU nie są najtańsze, ale to bardzo dobre przewody (poza serią oczywiście), powodzenia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

!!!BARDZO BARDZO WIELKIE DZIEKI!!!

 

to bardzo proszę o danie pomuka koledze BartZ, gdyż ze wszech miar zasługuje i to od wielu-wielu wątków :mrgreen:

 

Oczywizda, nic na siłę ale byłoby miło ;-)

 

Pozdrawiam

Grzegorz

Kurczę Grześ, normalnie się zawstydziłem, dzięki za uznanie :D :wink:

 

dp340

dzięki za pomuka, mam nadzieję, że będzie ok, BERU nie są najtańsze, ale to bardzo dobre przewody (poza serią oczywiście), powodzenia :wink:

 

BartZ nie ma za co dziekowac, nalezy ci sie pomuk jak umarlemu kadzidlo :D:D:D:D Widzisz, bo w Jeleniej mamy takie osle laki, ze sobie tylko po katalogach potrafia zagladac i nic wiecej,pierdziela glupoty jakby sie potlukli...:)A tu znajduje sie taki BartZ i wie wszytsko lepiej :D Pogratulowac wiedzy i tyle w temacie!!! JESZCZE RAZ BIG DZIEKI!!!

 

-- So lis 27, 2010 10:18 pm --

 

dp340, możesz też wziąć pod uwagę bremi, są super wykonane.

 

Dzieki!!!Wezme pod uwage!!!Bo nie widzi mi sie wydawac 700 dzikow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!u Ligezy.

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dp340

Cała przyjemność po mojej stronie, cieszę się, że mogłem pomóc, w końcu po to też jest Forum (mnie też już parę razy ktoś pomógł :D ).

Jednocześnie przepraszając SIP :wink: , dodam tylko, że w Inter Carsie następnego dnia przewody były na miejscu, coś koło 220-230zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

 

Mam maly problemik z przewodami. Chcialem zmienic przewody, zamowilem raz ,drugi, trzeci i przychodza niewlasciwe. Co jest niewlasciwego....Zgodnie z katalogami wychodza wszystkie 3...ale okazuje sie,ze fajka do swiecy jest za krotka. Musi byc taka dluga. I tu sie nasuwaja pytania:

1.Czy mam jakies inne przewody(moze od jakiegos innego modelu)??

2.Czy istnieje zamiennik tych przewodow poza oryginalem(700PLN!!!)??

3.Jezeli jest zamiennik, to kto go produkuje i czy moze ma ktos numer czesci??

 

Z gory dziekuje za odpowiedz!!!

Pozdrawiam!!!

 

 

BERU (tylko i wyłącznie). Gdzieś miałem nr, jak znajdę to Ci podeślę.

 

ZEF 1528 - te są do s-turbo (ja mam takie i pasowały bez żadnych problemów)

ZEF 1108 - te podają jako do N/A

ZEF 1497 - j.w.

 

A co myślicie o NGK? Założyłem je, ale różnica pomiędzy Sentechami niezauważalna.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam. Chcę zakupić foresterka 1998-2000 ponieważ spełnia on wszystkie moje oczekiwania co do samochodu ,czyli stały napęd ,blokada i reduktor ,poza tym spore kombi wyższe na zawieszeniu ,mało elektroniki i niska awaryjność.Moje pytanie to- jaki silnik wybrać ,turbo czy zwykły i jaka moc jest najodpowiedniejsza do tego typu auta?Jeszcze na co zwrócić uwagę przy kupowaniu , jakieś neuralgiczne punkty lub bolączki foresterów? Z góry dziękuję za informacje i serdecznie pozdrawiam pomocne dusze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka blokada??

Niektórzy tak mają... :P :wink:

 

-- 19 gru 2010, o 07:15 --

 

Witam. Chcę zakupić foresterka 1998-2000 ponieważ spełnia on wszystkie moje oczekiwania co do samochodu ,czyli stały napęd ,blokada i reduktor ,poza tym spore kombi wyższe na zawieszeniu ,mało elektroniki i niska awaryjność.Moje pytanie to- jaki silnik wybrać ,turbo czy zwykły i jaka moc jest najodpowiedniejsza do tego typu auta?Jeszcze na co zwrócić uwagę przy kupowaniu , jakieś neuralgiczne punkty lub bolączki foresterów? Z góry dziękuję za informacje i serdecznie pozdrawiam pomocne dusze.

arej8

Witamy i prosimy najpierw przywitać się w wątku "Tutaj się witamy" :wink:

Jest w technicznym kilka wątków poświęconych wyborom subaraków w tym również forków, co, jak, która wersja, podstawowe bolączki etc. Poszukaj, a na pewno znajdziesz, jest tego sporo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...