Skocz do zawartości

stukanie po odpaleniu


misiu

Rekomendowane odpowiedzi

huzar105, być może była to instalacja na gaz ziemny (CNG), że można ją napełniać z urządzenia przypiętego do domowej instalacji gazowej. Jedyny problem to powolność ładowania (częściowo bez znaczenia, bo i tak większość robi to w nocy), oraz kiepska efektywność energetyczna. Paliwo na ten sam dystans zajmuje 4x więcej miejsca niż LPG i wymaga wyższych ciśnień, w związku z tym cięższych butli. W sumie to nie rozumiem czemu w USA kogoś gaz interesuje, chyba, że jako manifestacja jakichś zachowań pro ekologicznych. Choć lepszy byłby tutaj rower ;)

 

Słyszałem o tym ktoś ze znajomych chciał to zakładać ale jak usłyszał cene 10 tys to sobie odpuścił...

Rolnicy ponoć się w to bawią 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Co ma bezpieczeństwo do kosztów eksploatacji auta?

 

Jak miałem malucha na samym początku i wjechałem w dupe kolesiowi na gazie to pierwsze co usłyszałem to syczenie i raczej nie było to powietrze z opon... A koleś jechał dalej olał to.

 

Najprawdopodobniej na 99.99999999999999999999999% syczał mu gaz z rurki między wlewem a butlą. Nie było żadnego niebezpieczeństwa.Przy kazdym tankowaniou tak syczy. Co Ty chcesz od tego gazu???

Masz jakieś przykre doświadczenia z dzieciństwa? Tylko tym można wytłumaczyć takie zacietrzewienie. Co złego jest w oszczędzaniu??? W tym przypadku nie ma to nic wspólnego z bezpieczeństwem ani silnika ani twoim, pod warunkiem że nie jest zrobione w stodole przez pana Zdzicha który na codzień jest cieciem.

To tak jak ktoś zakłada gaz do samochodu następnie ukręca mu się śruba w kole i wszyscy "mechanicy" na wsi mówią że to przez LPG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty chcesz od tego gazu???

 

Jakieś mam negatywne pojęcie, choć po kilku postach kolegów patrze trochę inaczej :P Za dzięki 8)

 

 

To tak jak ktoś zakłada gaz do samochodu następnie ukręca mu się śruba w kole i wszyscy "mechanicy" na wsi mówią że to przez LPG.

 

??? W sensie jak szukasz główna to nawet w kieszeni znajdziesz :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ostatnio zauważyłem po odpaleniu dziwne dzwieki. Coś jakby prykanie Syreny. Im zimniejszy silnik tym głośniej i dłużej to trwa. Po zwiększeniu obrotów troche cichnie. Czy to jest ten słynny piston slap ? Na czym to zjawisko polega?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...