Skocz do zawartości

Ułęż - Jesienna Szkoła Jazdy II - 12.12.2010 (niedziela)


czwartek

Rekomendowane odpowiedzi

Czy będzie możliwość wpadnięcia ok. 12:00 na 1-2 godz. za odpowiednią opłątą? :mrgreen:

Będę przejeżdzał w pobliżu z dziećmi, więc dłużej niż 2 godz. się nie uda... :cry:

 

Rozumiem :lol:

Jesli dzieciaki wytrzymaja Twoje 1-2 godzinki :P To wpadaj. I tak na miejscu to One zdecyduja czy bedziesz jezdzil :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Dopisz sie do listy i potwierdz na @.

 

 

LISTA (ostatni dzwonek na potwierdzanie)

 

00. goory - STI

0. czwartek - GT

1. Polunho - GT SW

2. Harv/Lynx* - WRX z klatka

3. Jabbar - Lancer

4. Bosman - BMW 318is

5. sendrek - GT

6. zamieszanie - GT

7. Dagmara* - CC

8. Fx - WRX

9.

10. JanekS* - WRX kombi (Bernardynska Team) - pod warunkiem snieg

11. DJK* - Daewoo Nexia STI

12. Tomek* - Daewoo Lanos STI

13. Snt* - wstępnie ( jak będzie śnieg ) i ja lubie nr 13

14. doCtor* - STI

15. gelon - S4 biturbo

16. Sergiusz L. - Astra GSI

17. wookie76 - Foreks

18. socko - Legaś

19. Diter - Evo

20. mmg* - Impreza GL LPG 90KM (jeśli biało)

21. Opał - Trzy Peugeoty 106 s16

22. Adam K. - P106 s16

23. Maciej K. - CC

24. Adam K. - Astra GSI

25. Jarek* - Czarne Evo

26. Darek - Subaru WRX

27. Szwed* - S14a

28. TomekWwa* - Evo

29. Lunatic - Outback (part time :roll: )

30.

 

* - nie potwierdzone (przed imprezą proszę potwierdzić swoje uczestnictwo przez podanie swoich danych: imię nazwisko kierowcy/ów, auto, nr rejestracyjny samochodu, telefon - na nasz szkola@racing.pl).

 

boldem - potwierdzone wpłaty, dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Goory niezły z Ciebie szaman, ale zapalaj jeszcze faję i mrucz zaklęcia bo przestało... :wink:

 

Leci ktoś trasą Góra Kalwaria i odbicie zaraz za mostem w prawo na Dziecinów i dalej? Wylatuje się przed obwodnicą Garwolina... Zalety trasy to nieodśnieżane, baaardzo kręte drogi :mrgreen: taka mała Finlandia :P

 

Ja wylatuję ok. 8 z Magdalenki>Piaseczno>G.K.>Dziecinów...

 

Szerokości :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie zawsze :wink: :wink:

 

Generalnie mnie to osobiście zdziwiło spotkanie w sumie osobiste w gronie ludzi którzy się bardziej lub mniej znają ze sobą itp i takie oficjalne kontrole...ja osobiście jestem abstynent nie piję, nie pale itp więc mi to obojętne czy sprawdzają czy nie.

 

Tylko ciekawi mnie fakt czy tylko trzeźwość czy też papiery, sprawdzanie całego auta itp itp...ale to pewnie się wypowie organizator albo ktoś kto dziś tam był :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policji nigdzie nie widziałem przy wjeździe. Było super! 8) Pojawiły się później placki z asfaltem ,ale dało sie polatać. Zrobiłem ok.80km i momentami mnie nieźle wytrzęsło :mrgreen: Fotki jakieś mam to postaram się kilka sztuk wrzycić na szybko.

Czwartek dzięki za udaną pojeżdżawe i do następnego 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policjanci akurat robili rutynowa kontrole pod lotniskiem. Dmuchanie w alkomat mial nasz instruktor - dobrze, ze do pracy jechal a nie zabawic sie :mrgreen:

Pogadalem z Panami i ponoc wszyscy uczestnicy, ktorzy wracali ze szkolenia mieli miec taryfe ulgowa :P

 

Dziekuje przybyłym :lol: Bylo wiecej wpisanych osob niz na miejscu :twisted:

Wiem, ze czesc pewnie wystraszyla sie mojego posta dot. warunkow pogodowych... ale ja wole napisac aby kazdy uczestnik mogl sie przygotowac i przyjechac.

 

Były bardzo trudne warunki... piekielnie ślisko, dużym wyzwaniem bylo utrzymac sie w torze jazdy :lol:

Pogoda mogla bardziej nam dac w kosc i jak to zwykle bywa zaczelo sypac jak wyjezdzalismy.

Kolejna wtopa to jedzenie... jedna znana pizzeria nie odbiera, druga nie chce przyjechac.... trzeba chyba na Zimowe Szkoly robic grilla... znowu ktos nie pojezdzi :roll:

 

Ekipa instruktorska byla zamowiona na wypasie - Ci co byli mogli duzo pojezdzic z instruktorem a w takich okolicznosciach przyrody bylo wymagajaco :wink: Pelny sukces to liczne rajdowki i mozliwosc co-drive'u w naprawde dajacych rade zestawach (kierowca+samochód).

 

Foto trzeba prosic fotopstrykow... Gelon i spolka :D

Dla poglądu wrzucam filmik.

 

Wkrotce kolejna impreza... znowu licze na snieg i przyzwoita frekwencje 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też chciałbm podziękować za mozliwość potrenowania w takich warunkach.

 

a Także podziękować za miła atmosferę, a także za możliwość spełenienia marzenia jednego z chłopaków chorego na raka - przejażdżkę samochodem rajdowym

 

Do następnej imprezy - niedługo podrzucę linki do nagrań.

 

Pozdrawiam

 

Kędzior - Badi

biało-pomarańczowa 106tka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było naprawde cięzko szczegolnie mnie żółtodziobowi ale podstawy przyjałem i mam nadzieje się rozwijać :)

Instruktorzy super, towarzycho super, zaspa nie super.......dzieki za wyciagniecie dla kolegów z terenówki.

Jak mi pokazno Forkiem tez mozna fajnie pojechać :)

Pozdro

 

Mam nadzieję ze Otori się doturlał przed switem - pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było rewelacyjnie. NIe wiem jak to się dzieje, ale mimo, ze jest na prawde sporo samochodów, to zawsze mozna sie wyjeździć. Moj bilans to 90km (a jezdzilem do 13:40). Duzo radosci dawala zmienna nawierzchnia w bollywoodzkim stylu - czasem asfalt, czasem śnieg :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było wymagająco. Było ślisko i przyczepnie czasem.

Trzeba było się nakręcić fajerą.

Dwa wyciągnięcia z zaspy i dostawę opony pod samochodem do pit stopu zaliczyłem.

Dzięki za pomoc w wyciąganiu i unoszeniu auta.

 

Fajnie się latało.

 

Pozdrawiam wszystkich uczestników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny klimacik jak zwykle, tym razem nawet z dobra nutką w pit stopie 8) Warunki faktycznie wymagające ale dzięki temu można było się sporo nauczyć. Dzięki za podpowiedzi z prawego dla chłopaków, szczególnie dla zioma boksera, przepraszam ale nie pamiętam imienia.

Wookie76 miło było poznać, dzięki za przejażdżkę forkiem :)

Morgiana Jestem cały i zdrowy, choć jazda do Wawy na dojazdówce nie była zbyt ekscytująca :roll:

Bartku czekamy na kolejną edycję, tym razem na puchu śnieżnym :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...