Jump to content

Programowanie kierunkowskazów

dpassent

Recommended Posts

Witam!

To mój pierwszy post na forum choć czytelnikiem jestem od jakiegoś czasu. Niedługo planuje kupienie nowego OBK 2.5 z CVT ale pytanie mam dość lakonicznie. Wychowany jestem na (służbowych) Passatach i tam jest jedna przydatna rzecz - w przypadku delikatnego trącenia manetki kierunkowskazu, migacze mogą palić się np 3 razy bez potrzeby przełączenia manetki w konkretne położenie (nie wiem czy piszę jasno). Pytanie czy w OBK jest to też możliwe? Wiem, że standardowo tego nie ma, ale czy jest możliwość jakoś zaprogramowania takiego działania? Na autostradach i drogach dwupasmowych to jest bardzo wygodne. Mała rzecz a cieszy...

Daniel

PS. Od razu wyjaśnie, że nawet jak się nie da to i tak kupię :)

w japonskich autaj ktorymi jezdzilem nie bylo nigdy tej opcji.. zona w B klasie ma.. dobry gadzedzik.. ale jak sie "przyzwyczaisz" to nie bedzie BRAKOWAC zawsze mozna sobie przytrzymac do pierwszego oporu i policzyc 1,2,3 i puscic :)

pozdrawiam...

jak pan juz pojezdzi to poprosze o wrazenia z jazdy..

Gadżecik niby fajny, ale powoduje nieprzepisową jazdę. :twisted:

(zbyt krótka sygnalizacja - nie da się zwykle w trzech mignięciach zasygnalizować zamiaru wykonania manewru i zakończyć sygnalizacji dopiero po wykonaniu tegoż manewru :mrgreen:)