Skocz do zawartości

POMOC (JUŻ NIE) POTRZEBNA w Poznaniu !


junasz

Rekomendowane odpowiedzi

Poznaniacy, POMÓŻCIE.

Przyjechałem odwiedzić Wasz gród i jakieś 2 godz. temu straciłem na stacji BP na Przybyszewskiego (przy AM) szybę (prawy tył) i laptopa. :evil: Forek pierwszej generacji (MY 2000). W niedzielę kole południa muszę wracać do Wrocka. Może potraficie tak zadziałać, coby jutro udało się znaleźć i założyć nową szybkę... bo z tą folią to przyjdzie mi jechać w tempie ciągnika rolniczego. :cry:

Jeżeli dział nie ten - przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj może w jakiś specjalistycznych serwisach z szybami do samochodów, np. Autoglaas Jaan.

W Poznaniu mają dwie lokalizacje:

ul. Warszawska 39 - 41

61 - 028 POZNAŃ - Tel/fax 061 875 03 84

 

OBORNICKA 346 A

60 - 693 POZNAŃ - Tel: 061 822 39 19

 

Wiem, że Forek to trochę nietypowe auto, ale kiedyś pomagałem znajomemu w Wawie w podobnej sprawie i mieli na miejscu boczną szybę do Multipli, a to też na każdym rogu nie stoi :wink:

 

 

A swoją drogą na stacji BP to pewnie jest jakiś monitoring, może się gnoi jednak uda namierzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra... to informacyjnie tak tylko - nic na dzisiaj zorganizować się nie da. :| Znaczy - jakby się ktoś natknął jutro po drodze do Wrocka na Forka jadącego w tempie rowerzysty, bardzo proszę nie trąbić, nie walić długimi po lusterkach, nie pokazywać paluszka przyjaźni... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

junasz, szkoda :? Mimo wszystko szerokiej drogi! I może zadzwoń już do Wrocka, żeby zamówić szybę :)

 

-- 13 lis 2010, o 13:09 --

 

lukass, Autoglass to niebardzo konkurencyjny zakład do ASO - bo inaczej też każdy warsztat blacharski albo wulkanizator mógłby zostać uznany za konkurencję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak tytułem podsumowania

jak potrzebowałem szybę przednia to Jaan czy Autoglas (Obornicka) miał ją od ręki

a jak to się kiedyś naczytałem, że na taką szybę to się miesiącami czeka (czas rejsu z Japonii do EU )

 

Prawdę powiadasz. Jak szukałem, to wszędzie mówili, że złą szybkę mi wybili... bo czołową i do przednich drzwi to mają. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...