Jump to content

POMOC (JUŻ NIE) POTRZEBNA w Poznaniu !

junasz

Recommended Posts

Poznaniacy, POMÓŻCIE.

Przyjechałem odwiedzić Wasz gród i jakieś 2 godz. temu straciłem na stacji BP na Przybyszewskiego (przy AM) szybę (prawy tył) i laptopa. :evil: Forek pierwszej generacji (MY 2000). W niedzielę kole południa muszę wracać do Wrocka. Może potraficie tak zadziałać, coby jutro udało się znaleźć i założyć nową szybkę... bo z tą folią to przyjdzie mi jechać w tempie ciągnika rolniczego. :cry:

Jeżeli dział nie ten - przepraszam.

Spróbuj może w jakiś specjalistycznych serwisach z szybami do samochodów, np. Autoglaas Jaan.

W Poznaniu mają dwie lokalizacje:

ul. Warszawska 39 - 41

61 - 028 POZNAŃ - Tel/fax 061 875 03 84

OBORNICKA 346 A

60 - 693 POZNAŃ - Tel: 061 822 39 19

Wiem, że Forek to trochę nietypowe auto, ale kiedyś pomagałem znajomemu w Wawie w podobnej sprawie i mieli na miejscu boczną szybę do Multipli, a to też na każdym rogu nie stoi :wink:

A swoją drogą na stacji BP to pewnie jest jakiś monitoring, może się gnoi jednak uda namierzyć.

Dobra... to informacyjnie tak tylko - nic na dzisiaj zorganizować się nie da. :| Znaczy - jakby się ktoś natknął jutro po drodze do Wrocka na Forka jadącego w tempie rowerzysty, bardzo proszę nie trąbić, nie walić długimi po lusterkach, nie pokazywać paluszka przyjaźni... :mrgreen:

junasz, szkoda :? Mimo wszystko szerokiej drogi! I może zadzwoń już do Wrocka, żeby zamówić szybę :)

-- 13 lis 2010, o 13:09 --

lukass, Autoglass to niebardzo konkurencyjny zakład do ASO - bo inaczej też każdy warsztat blacharski albo wulkanizator mógłby zostać uznany za konkurencję ;)

Dotnij plexe Kiedys jak mi sami cos takiego zaproponowali w carglass w oczekuwanie na szybe do iveco jak bylem w trasie

a tak tytułem podsumowania

jak potrzebowałem szybę przednia to Jaan czy Autoglas (Obornicka) miał ją od ręki

a jak to się kiedyś naczytałem, że na taką szybę to się miesiącami czeka (czas rejsu z Japonii do EU )

Prawdę powiadasz. Jak szukałem, to wszędzie mówili, że złą szybkę mi wybili... bo czołową i do przednich drzwi to mają. :mrgreen: