Skocz do zawartości

Impreza MY'06 MODEL EUROPEJSKI - już wszystko jasne!


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przemeq no tak Tobie zazdroszcze tej zamowionej Imprezy ze brak slow.... Auto wiecej niz rewelacja :!: Najladniejsze i najlepsze na swiecie i koniec kropka :twisted: Jakos zaczal podobac mi sie ten spojler nad tylna szyba, fajnie pasuje do calosci auta i....... tylne lampy. Na poczatku jakos tak dziwnie na to spogladalem, teraz podobaja mi sie niemilosiernie. I znowu caly dzien bede myslal o Subaru :roll: Wszystko przez Ciebie ! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq no tak Tobie zazdroszcze tej zamowionej Imprezy ze brak slow.... Auto wiecej niz rewelacja :!: Najladniejsze i najlepsze na swiecie i koniec kropka :twisted: Jakos zaczal podobac mi sie ten spojler nad tylna szyba, fajnie pasuje do calosci auta i....... tylne lampy. Na poczatku jakos tak dziwnie na to spogladalem, teraz podobaja mi sie niemilosiernie. I znowu caly dzien bede myslal o Subaru :roll: Wszystko przez Ciebie ! ;)

Czlowiek nie swinia, do najgorszego sie przyzwyczai. Jak sie bedzie czlowiek wpatrywal w Matiza za dlugo to tez mu sie spodoba, wmowic sobie mozna wszystko.

Na przyklad, ze aktorka grajaca nianie jest najpiekniejsza na swiecie.

To jedynie kwestia reklamy i dobrego prU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq no tak Tobie zazdroszcze tej zamowionej Imprezy ze brak slow.... Auto wiecej niz rewelacja :!: Najladniejsze i najlepsze na swiecie i koniec kropka :twisted:

 

Milku Drogi, ciesze sie, ze nowa impreza wzbudza w Tobie podobne emocje, jak we mnie, ale... jeszcze jej nie mam. A wiesz - miedzy ustami a brzegiem pucharu... :roll:

 

PS. Francuzi tez sie juz dorobili na stronie info o nowej imprezie http://www.subaru.fr/lineup/impreza/model/index.asp

 

a nawet Ukraincy...

 

http://www.subaru.ua/clients/auto/subar ... 9200334530

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: a kiedy odbierasz? :lol:

 

W zamówieniu wpisane mam "styczeń 2006". Nic dokładniej na razie powiedzieć nie mogę, bo to zależy od pewnych spraw administracyjno-finansowych. Także może to być zarówno 5 stycznia, jak i 25...

 

Milek - well... jak by to powiedzieć... :wink: Coś na pewno wymyślimy 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam, że nie zauważyłem. Zamówiłeś STI czy WRX?

 

Nie ma co przepraszać - każdemu z nas się zdarza niedoczytać... 8)

 

Zamówiłem STI... I mam już ciężki zespół "niedoczkania się" :twisted:. Dokotrze owocu - proszę o receptę :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze na dokładkę byłem na tyle głupi, żeby wypaplać na Forum, że zamawiam, i teraz nawet jak samemu mi się uda po długich dniach terapii na chwilę odsunąć o tym myśli, to mi zaraz jakiś Forumowicz przypomina i... tak w kółko :wink: :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...