Skocz do zawartości

Impreza MY'06 MODEL EUROPEJSKI - już wszystko jasne!


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

2008? Holy crap... :shock:

 

To Ci na pocieszenie powiem, że to nie jest tak źle - w końcu swój wózek masz od 2004, do 2008 będzie jak znalazł do wymiany. Stęsknisz się za czymś nowym już tak bardzo, że będziesz miał pełną radochę... A tak, jak będziesz zmieniał co rok czy dwa, to Ci to spowszednieje. Tak jak kobiety gwiazdom show-bizu. I zostaniesz pedałem :wink: :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gal - ale wszystko nie jest jeszcze jasne w sprawie Evo X EU Spec. Powiedziałbym nawet, że nic nie jest jeszcze jasne :twisted:

 

michal - weź czerwone. Czarny jest dobry tylko dla dużych limuzyn, typu A6/A8, 5/7, E/S...

 

...no i dla dziewięćsetjedenastki. Ale ona wygląda dobrze chyba w każdym kolorze 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, slabo dzisiaj bedzie z naszym lansem. Nadal gnije w robocie :(

 

Szkoda wielka i współczuję... :|

 

Jako ciekawostkę powiem Ci, że skończyło się o 6.00, a o 9.30 byłem już na Barbórce i tak przez cały dzień (mam świadków - Forumowiczów 8)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, że ostro jedziesz w tej robocie... Ale cóż - takie czasy :roll:

 

A poza tym wiesz - skądś trzeba mieć na to paliwo do Solberga :twisted:.

 

To jesteśmy umówieni - puść sesemesa jakiegoś (na polski numer) 8). Ja, mimo tego, że spałem 3 godziny i dziś cały dzień spędziłem na stojąco na Barbórce, za 45 minut wychodzę do miasta. Odpoczywał będę na emeryturze... :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem. Zaliczyłem między innymi imprezę w Iguanie, gdzie bawili się rajdowcy po Barbórce. I miałem taką sytuację: zamawiałem drinka i nagle patrzę - metr ode mnie stoi Kuzi. Mówię sobie w myślach: "Co ja mu będę dupę zawracał - takich z gratulacjami to on ma z setkę dziennie". Uśmiechnąłem się i wróciłem do swoich spraw (=uśmiechanie się do lafirynd). Stoję sobie i znów się jakoś zdarzyło, że spotkaliśmy się wzrokiem. To myślę: "Dobra, podejdę, bo jeszcze pomyśli, że jestem AC/DC i dlatego się uśmiecham". I tak też zrobiłem. I powiem Wam jedną rzecz: NIGDY nie spotkałem człowieka z pierwszych stron gazet, który byłby taki miły i kulturalny. Pogadaliśmy, wymieniliśmy uwagi na temat MY'06*, umówiliśmy się na Plejady / imprezę w STT. Ja wiem, że on pewnie zapomniał o sprawie w momencie, gdy się oddaliłem, co nie zmienia faktu, że wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Kręcę się po tzw. warszawce, gdzie nie brakuje tzw. celebrities i co jedna jest taka sztywna, jakby im ktoś kij wsadził w dupę (excuse my French :twisted:). A Kuzi? Luz, kulturka...

 

 

* Kuzi stwierdził, że MY'06 jest wyraźnym krokiem do przodu, głównie dzięki poprawionemu DCCD-A i zawiasowi 8).

 

PS. Pewien szofer, nazwijmy go "mushroom", był tak nagrzmocony, że z trudem doganiał własną głowę, która mu uciekała do przodu :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, co ty lewus jakis jestes czy co :P W takich sytuacjach trzeba przechodzic do konkretow :twisted: heh

 

Taaaak? A to ci dopiero niespodzianka... Ile bierzesz za godzinę konsultacji? Od razu wykupuę karnet na 100 godzin :P. Cena nie gra roli :twisted:.

 

Ja Kuzaja i innych rajdowcow widzialem tylko w TV :(

 

No cóż - jedni prowadzą światowe życie, a inni są couch potatoes i siedzą przez TV :P

 

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaak? A to ci dopiero niespodzianka... Ile bierzesz za godzinę konsultacji? Od razu wykupuę karnet na 100 godzin . Cena nie gra roli .

 

heheh, zauwazylem w twoim profilu , ze chyba masz "wyjsciowa" twarz wiec tym bardziej jezeli chodzi o "lafiryndy" to problemu miec nie powinienes :) no i........ musisz zarzucic jakas ciekawa gadke a reszta potoczy sie sama :P

 

No cóż - jedni prowadzą światowe życie, a inni są couch potatoes i siedzą przez TV

No to mi pojechales panicku :D

Pozdrowka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuję Przemeq'a "Ale mam fryzurę jak debil" koniec cytatu ;-)

 

:lol: Tylko tak sie sklada, ze wieksza wiekszosc pieknych kobiet w takich fryzurach sie lubuje a co wiecej, gdy masz taki fryz to na starcie masz wieksze szanse na szczesliwy final "sobotniej nocy" ;)

Dlugowlosi i krotkowlosi........ no coz, nie ta liga :roll: Zawsze sie zastanwialem co kobitki widza w tych wszystkich modelach....... :lol: 8) :)

 

Ps. Przemus, na fotce wygladasz jak model 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...