Skocz do zawartości

Impreza MY'06 MODEL EUROPEJSKI - już wszystko jasne!


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

w tym wątku też jest biała Imprza STi, a co do tej z zielonymi felgami tez mi się podoba 8)

 

Wiem, wiem i to nie jedna - sam je tam wrzuciłem 8). Nota bene zdjęcie wydechu tej białej jest teraz tapetą w moim kompie 8).

 

a co do tej z zielonymi felgami tez mi się podoba 8)

 

A z Milka się śmieją, że ma dziwny gust... :roll:

 

:wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przemeq, jak trafisz przypadkiem kombiaka w kolorze żółtym, czerwonym lub grafitowym... to ja uprzejmie poproszę. Wydrukuję sobie i powieszę nad łóżkiem. Ta Brigitte Bardot, co tam wisi od 25 lat... już mi się trochę opatrzyła...

 

 

co prawda ja nie Przemeq, ale też dysponuje jakąś bazą fotek :mrgreen:

 

1100big3mr.jpg

 

1099big1yu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwestia katalogow jest dosc skomplikowana.....przetlumaczone sa (sam je tlumaczylem), ale jeszcze, z tego co wiem, nie sa po korekcie (a trzeba calkowicie przeredagowac tekst, bo te kitajce to strasznie dziwnie pisza :|), bo osoba majaca sie tym zajac nie miala czasu na to jeszcze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe :) ale tu chodzi nie o poprawianie polszczyzny ani nic takiego. Tu potrzeba wlasciwie calkowicie przeredagowac tekst. Bo oryginalny brzmi mniej wiecej tak:

 

"och, jaka ta impreza jest cudowna, najwspanialsza i najpiekniejsza. Wszyscy powinni jezdzic imprezami, bo to szczyt osiagniec technicznych, stylistycznych, buddystycznych! W niej laczy sie X Y z A B, a dzieki S-AWD wszystko jest super. Najlepsza, najwspanialsza, najcudowniejsza bla bla bla bla bla..."

 

*w miejsce liter X, Y, A, B nalezy wstawic najbardziej skomplikowane slowa, jakie sie zna

 

Po prostu jakby to tak przetlumaczyc bezposrednio, to wychodzi z tego cos smiesznego i zamiast zachecac klienta do kupna, to go odstrasza. W zwiazku z powyzszym Padre chce nadzorowac rozwoj tekstu polskiego. Ale niestety, jak sprzedaz w ciagu jednego roku wzrosla o ponad 100%, a pracownikow wcale nie przybylo, do tego dochodzi jeszcze cala masa innych spraw, to trudno znalezc czas na cokolwiek. Przykladowo, z wiarygodnych zrodel wiem, ze taki Dyrektor potrafi siedziec w pracy do 22.....w sobote i niedziele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu nie :mrgreen:.

 

PS. Inspiracji możesz szukać w tym wątku :). Nie to, żebym sobie robił autoreklamę, ale ja napisałem np. coś takiego - po odpowiednich zmianach można wykorzystać :wink:: "Ja bardzo się cieszę, że nowa impreza będzie taka, a nie inna: 2.5L, a więc lepszy "dół", wreszcie ksenony, "dojrzałe" już DCCD-A, boczne poduszki. To wreszcie samochód kompletny! Poprawia swoje "wyczynowe" walory, stając się jednocześnie mniej siermiężny."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ściągnąłem wszystkie foty białego STi z tego topicu i puszczam sobie jako pokaz slajów i ... :mrgreen:

 

No to się cieszę, że się podoba 8). Znalezienie ich to długie godziny ślęczenia przy komputerze... :roll: Ale żeby nie rżnąć takiego altruisty dodam, że szukałem ich przede wszystkim dla siebie :twisted:. Choć z drugiej strony wcale ich nie musiałem wrzucać na forum... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z innej beczki:

 

Przemus rozumiem, ze sie zapisujesz na zimowego SJSa? :twisted: Ja bym wtedy moze mial taka mala prosbe.......

 

Thanuś rozumiem, że zorganizujesz mi w SIP-ie jakiś ekstra rabat na samochód? Od pół roku robię MY'06 taki marketing, że hej - SIP powinien to jakoś docenić, no nie? :mrgreen:.

 

A tak na poważniej: jeśli tylko nie wypadnie w terminie 18-25 lutego, gdy planuję wyjazd na deskę (imprezą, hi hi hi), to można na mnie liczyć 8). W przypływie radości z doczekania się na STI pewnie będę skłonny do różnych... przysług :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...