Skocz do zawartości

Coby dyszel nie klekotał - czy to możliwe?


Gazik

Rekomendowane odpowiedzi

W dziale Filmy Fala zapodał takie cuś po obejrzeniu czego zacząłem się ślinić :wink:

http://vimeo.com/16215295

 

Do Belgii się nie wybieram, ale czy wymiana backboxów i ich umiejętne połączenie może aż tak odmienić diesla? :shock:

Powinni to w fabryce robić!!!

 

Czy jest tu jakis haczyk, bo przyznam że ten bulgot diesla spowodował :D na twarzy i chęć posiadania go jak najprędzej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest tu jakis haczyk, bo przyznam że ten bulgot diesla spowodował :D na twarzy i chęć posiadania go jak najprędzej :mrgreen:

Myślę, że nie ma haczyka. Ten dźwięk nie jest aż tak odległy od "normalnego" diesla. Oczywiście "szczek" podczas przyśpieszania jest na tym filmie głośniejszy. Ale to chyba jedyna różnica.

 

Przy okazji wybieram się ze swoimi tłumikami do ASO bo albo coś się w nich rozdzwoniło albo wieszaki stwardniały...

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gazik, popieram.

Też jestem raczej głuchy :mrgreen: , ale ten dźwięk powala :shock:

Moim zdaniem nie ma porównania do serii, na tym filmie wogóle nie słyszę klekotu 8)

Słuchajcie, ja ogólnie nie mam potrzeby aby mój dyszel udawał STIja ale kurcze... mój nie klekocze. Oczywiście po rozgrzaniu... No chyba że inaczej rozumiemy klekot :shock:

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podejrzewam ze ten bulgot to byl podstawiony GT . diesel tak nie bulgocze

To możliwe, bo że ten dźwięk jest wydobyty z diesla trochę trudno mi uwierzyć :?

 

-- 5 lis 2010, o 22:15 --

 

Knurek, ja też się nie skarżę 8) , jednak wolałbym dźwięk STI :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się dyszel subarowski faktycznie po rozgrzaniu brzmi przyzwoicie ... jak na diesla :mrgreen:

Jednak nic nie zastąpi dzwieku boxera na bezołowiówce- no chyba że V8 5-6l :mrgreen:

Ale ten z filmu gada jak doładowana benzyna i dlatego zgłupiałem :roll:

Myślę że jest tu jakaś zdrada, gdyby to było takie proste nie tylko właściciele subaryn chcieliby się pozbyć wstydliwego klekotu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał ze 20 lat mniej to kto wie... :mrgreen:

 

Pamiętam z czasów mojej młodości (kiedy poruszliśmy się pożyczonymi od rodziców Peloponezami albo Kredensami)

bardzo pożądaną zdolnością była umiejętność równomiernego korbkowania szybą bez poruszania barkiem - tak by z zewnątrz wyglądało że to elektryka :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...