Skocz do zawartości

[KRAKÓW] Forumowe Spotkanie w salonie 17-18.09?


michal 75

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Niech mnie ktoś odbierze, proszę.

 

Ja (i zapewne nie tylko ja) bede w koszulce forumowej więc napewno nas poznasz :wink: Tak czy siak Cie odbierzemy :wink:

 

Będę bardzo wdzięczny, bo aż wstyd się przyznać :oops: nie dorobiłem się jeszcze koszulki forumowej, choć zapewne za niedługo to nastąpi. Męczyłem Kogo trzeba. :D

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę podjechać... :wink: Nie ma problemu... 8) (może nie po drodze ale żaden problem :mrgreen: ) Tylko jadę fiatem Dupolo więc mogę zabrać tylko jedną osobę... :roll: Jeżeli jedziesz sam to nie ma sprawy... Jeżeli jeszcze ktoś to w sprawie transportu, nie ja... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzm się tylko MX5 jak by troszkę ciasne. Miałem kłopoty z naciśnięciem sprzęgła... Gdyby się dało podnieść kierownicę... Acha no i przednią szybę... Bo patrzę z ponad niej na drogę... :twisted::twisted:

 

Bynajmniej jeszcze nia zamówiłem.... czekam, żeby zobaczyć czy popielniczki są wystarczająco duże... :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzm się tylko MX5 jak by troszkę ciasne.

 

co do ciasnoty MX-5 taka uroda, jak sie wpadnie za ster to jest OK'ej ale jakoś nie widzę siebie wskakującego do tej bryki jak James Dean :lol::lol::lol::lol: Jeśli w S2000 jest więcej miejsca to luz, będę mógł sobie kiedyś kupić

 

Miałem kłopoty z naciśnięciem sprzęgła...

 

sprzęgło to pikuś, u mnie gorzej z hamulcem (jakieś drugie kolano by się w prawej nodze przydało) :lol::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dzisiaj po kolejnej wizycie w salonie Subaru... :mrgreen: Zdjęcia właściwie ma charlie bo mój aparat to pypeć i nie chciałem się wychylać... Na dzisiajszej wizycie się troszkę zasiedziałem bo przyjechałem na 29 o 10 rano a wyszedłem o 18... :twisted: Ale bynajmniej nie nażekam... Wyobcowałem z Subarkami za wszystkie czasy... :oops: Opisywać wizyty nie będę... to pokażą zdjęcia... tym bardziej, że nie wiem co opisywać bo nie wiem co charlie ocenzuruje.... :shock: Czekajmy a się doczekamy... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...