Jump to content

Pytanie o konkretny samochód

bukers80

Recommended Posts

Witam.

Czy może Pan Prezes potwierdzić lub też zaprzeczyć czy użytkował od nowości białego Forestera 2.5VR ?.Zakupiłem taki samochód z małym przebiegiem od ASO Emil Frey Polska S.A.

Jeżeli to prawda to cena w przyszłości tego pojazdu będzie rosnąć ze względu na wiadome okoliczności :D

Pozdrawiam

Czy może Pan Prezes potwierdzić lub też zaprzeczyć czy użytkował od nowości białego Forestera 2.5VR ?

Pytanie co prawda nie do mnie ale znając dyrektorskie przywiązanie do wspomnianego koloru jest bardzo prawdopodobne, że to ex-dyrektorskie auto ;)

Jeżeli to prawda to cena w przyszłości tego pojazdu będzie rosnąć ze względu na wiadome okoliczności

A tu to i ja się dołączam do pytania, szczególnie w kwestii tych "wiadomych okoliczności" ;) Przyznaję, że ciekawość mnie zżera ;)

Pozdrawiam

w kwestii tych "wiadomych okoliczności"

Chodzą słuchy, że w przyszłości auto Ojca Dyrektora przebije ceną auto Jamesa Bonda :wink:

A gdyby jeszcze tablica rejestracyjna i nalepka na szybie obracały się, to byłyby hit wszech czasów :wink:

:mrgreen:

w kwestii tych "wiadomych okoliczności"

Chodzą słuchy, że w przyszłości auto Ojca Dyrektora przebije ceną auto Jamesa Bonda :wink:

A gdyby jeszcze tablica rejestracyjna i nalepka na szybie obracały się, to byłyby hit wszech czasów :wink:

:mrgreen:

:lol::lol:

• Ojciec Założyciel

Istotnie używałem taki samochód.

Dość dużo samochodów SIP jest - szczególnie w pierwszym okresie - używanych przeze mnie.

Wynika to z pokonywanych znacznych dystansów, jak i pewnego doswaidczenia w docieraniu nowych aut.

A biały - no cóż, istotnie chętnie w ostatnich latach wybierałem własnie ten kolor :wink:

Pozdrowienia