Skocz do zawartości

Co to znaczy DOBRA cena na Subaru ??


Azazel

Rekomendowane odpowiedzi

mam zamiar kupić:

 

Impreza Kombi 2.0 1999 - wolnossąca

Całe wyposażenie spojlerów (oryginalne) od WRX

Automat ze sportową skrzynią

Klima itp.

Instalacja gazowa z bezpośrednim wtryskiem

 

Co to znaczy dobra cena na ten samochód, przekopałem cały internet i nie ma wczale tak dużo tych samochodów na rynku, kombi jeszcze mniej a porównanie cen to mit.

 

Możecie pomóc ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze, nie iwem jak ale wisało mi dwa tematy jeden bez ankiety drugi z ??

Cze wszystkim, fajnie tu być :-)

 

Mam pytanie, bo cztałem sporo o zlocie w Modlinie, i szczerze muszę powiedzieć, że większość samochodów to ostro odpicowane bryczki, jak se kupie to 2.0 wolnossące, to mogę też jeździć na zloty ?? Nie wyśmieją mnie, jak miałem Garbuska to wszycy byli sobie równi, wręcz pozdrawialiśmy się mijając, a jak tam w środowisku Subaru, oczywiście mówię o tych zo nie rzygają na widok Subaru na gaz :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Ogólnie to wszyscy wydaje mi się że są równi, byleby byli zapaleńcami tej marki. :)

Oczywiście inni też :evil:

Co do pozdrowień to też się przyjeło że wszyscy się pozdrawiamy, no może prawie wszyscy, niektórzy mogą być za bardzo skoncentrowani na jeździe i nie zauważają innych lub też wedle regóły wolą mieć obie ręce na kierownicy :P

Pozdrawiam wszystkich bywalców forum :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska,trzymajta się tematu.DOBRA cena nówki to taka sama w salonie w Polsce co np. w Niemczech (może doczekamy się po 1 maja 2004).Życzę też takiej samej relacji na rynku aut używanych.Zajrzyjcie se na www.trader... i coś tam.Pozdrawiam nowego forumowicza.Salon Subaru w Białymstoku też(jak chodzi nowy nabytek Foreś turbo?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o ceny tego samochodziku to nie mam zielonego pojęcia :cry: Ale spróbuj wejść na strone http://www.autoscout24.de/ jest to coś jak nasz trader ale łatwiej jest znaleźć tam interesujący cię model. Do ceny dolicz koszty sprowadzenia i wtedy porównasz z ceną tego samochodziku. Wiem że to nie oddaje w całości tego ale "lepszy rydz niż nic" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...