Skocz do zawartości

co to za czujnik?? (zdjęcia)


041ck

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kolega 041ck, już sobie nie popisze (powód bana:Chamstwa na forum nie chcemy. Polecam www.onet.pl - tam bluzgają dokładnie jak Ty a i inwektyw (tak Ci drogich) nie brakuje.) za to koledze ariel, przyda się odpoczynek od forum za ostatnią odpowiedź, zapraszam za dobę, jak ochłoniesz.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za to koledze ariel, przyda się odpoczynek od forum za ostatnią odpowiedź, zapraszam za dobę, jak ochłoniesz.

Brawo Subaryta bardzo mi miło że wrzuciłeś mnie do tego samego worka co tego idiotę, nie pozwolę sobie żeby jakiś kretyn mnie obrażał i za to dostałem bana, gratulacje decyzji.

Odpozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

041ck Obrażając moich przyjaciół z forum , obrażasz i mnie . Nie masz czym się popisywać i opowiadać jaki byłeś kozak w armii . Mam sporo ponad tysiąc skoków spadochronowych , w tym dwa z odrzutowca . Plujesz na oślep i nic do ciebie nie dociera . Nie chcemy , aby pisownia wyglądała jak na innych forach i nie chcemy wulgaryzmów jak na onecie . Tym się różnimy , że staramy się trzymać poziom . Zdarza się też taki gość jak ty i próbuje zrobić z tego forum śmietnik . Ja i kilka innych osób jesteśmy wyczuleni na takie babole i reagujemy . Może mamy tylko inną wrażliwość , a może mieliśmy innych nauczycieli .

Moja propozycja jest taka abyś przeprosił wszystkich - również tych co nie pisali - bo twojego tekstu z błędami nawet nie chcieli czytać . Dopóki nie przeprosisz moich przyjaciół , to zapomnij o naszej życzliwości do ciebie .

Zauważ że napisałem to bardzo grzecznie , bo liczę na twoje nawrócenie . Oczekujesz szacunku to szanuj innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Subaryta bardzo mi miło że wrzuciłeś mnie do tego samego worka co tego idiotę, nie pozwolę sobie żeby jakiś kretyn mnie obrażał i za to dostałem bana, gratulacje decyzji.

A bardzo dziękuję. Dając się sprowokować spadłeś do jego poziomu. Nie marudź bo masz zaledwie 24 godzinny odpoczynek a wspomnianego użytkownika już tu nie zobaczymy w ogóle, więc jednak nie ten sam worek i weź to proszę pod uwagę zanim następnym razem polecisz z takim tekstem.

Temat zamykam.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...