Skocz do zawartości

Znalezione na Allegro, Ebay itp ...


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem tylko ciekaw jak jest rozwiązana sytuacja z przednimi blachami a raczej ich brakiem, była na forumie gdzieś dyskusja na ten temat ale z tego co pamietam to jeśli nie było ich z przodu lub były naklejki to trzeba było się chyba tłumaczyć niebieskim :?: :roll: i podobnie z wydechem, jak takie lambo czy veyron da po garach to słychać go z dobrych kilku km no ale przecież wyszedł tak z fabryki :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

pamietam pewien artykuł z WRC, chyba Czopik tłumaczył skad te naklejki. Otóż, zeby zostać szczęśliwym posiadaczem owych, trzeba złożyć pismo do WK, że "blachami" zasłaniasz wlot powietrza, czy dojscie powietrza do układu chłodzącego, który może powodować złą wydajność chłodzenia silnika ... czy cos w tym stylu. Potem pozytywnie rozpatrzony "wniosek" wbija sie w KP i dowód rejestracyjny. Tak przynajmniej ja pamietam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

how come ? :shock:

 

Po pierwsze, nikt takiego auta na allegro nie sprzedaje. Po 2 zdjęcia robił użytkownik exoticcars.pl, Diamond. Spotkał na ulicy i pstryknął zdjęcia. Jakby koleś sprzedawał takie auto, to by lepsze zdjęcia zrobił. A po 3, co najważniejsze, moderator exoticcars.pl oznajmił, że to wygłup jednego z użytkownika ich forum. Zresztą, już kiedyś też ktoś na allegro sprzedawał Veyrona i to też była ściema. :wink:

 

Sorry, ze Cię zmartwiłem, poszukaj może w Niemczech, pewnie tam są na sprzedaż... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamietam pewien artykuł z WRC, chyba Czopik tłumaczył skad te naklejki. Otóż, zeby zostać szczęśliwym posiadaczem owych, trzeba złożyć pismo do WK, że "blachami" zasłaniasz wlot powietrza, czy dojscie powietrza do układu chłodzącego, który może powodować złą wydajność chłodzenia silnika ... czy cos w tym stylu. Potem pozytywnie rozpatrzony "wniosek" wbija sie w KP i dowód rejestracyjny. Tak przynajmniej ja pamietam

A jednak cos zle pamietasz. Nie ma takiekiej mozliwosci zeby jezdzic bez blach w Polsce.

Skoro auto ma polska homologacje to znaczy ze ma miejsce na tablice. jak nie mam miejsca to nie ma homologacji o tak 8)

 

A jezeli chodzi o rajdowki i to Czopik tlumaczyl to tak, ze oni nalepiaja naklejki z tego wzgledu ze zderzaki to u nich rzecz ktora czesto psuja, gubia itd. wiec twarde blachy maja albo na drzwiach albo w bagazniku ale jak pan mundurowy upierdliwy to i na dojazdowce moze ich dojechac zabranym dowodem bo musza byc widoczne (przypis red. te orginalne tablice rejestracyjne) :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...