Skocz do zawartości

Znalezione na Allegro, Ebay itp ...


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ciekawe czy znajdzie sie jakikolwiek czubek,zeby kupic taki samochod.. :roll:

 

Ciężko chyba było znaleźć 4 takie same felgi :lol:

 

Pewnie przedtem 'siedziala' na 'superanckich' 18'' z rantem na 6'' i chromowanymi wentylkami :wink: i wlasciciel sie do nich zbyt mocno przywiazal aby je sprzedawac z tym 'cackiem' :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Co Wy na to????

 

Otomoto

 

 

Widziałem go na żywo, malowanie jest fajnie. Musiało strasznie dużo czasu zająć. Coś ostatnio wszyscy się wyprzedają :idea: Może zbierają na nową impreze :?: :wink:

 

Byl opisany w jednym z numerow 'GT'..

Jak dla mnie szalu nie robi, wolalbym seryjnego GTI :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wy na to????

 

Otomoto

 

 

Widziałem go na żywo, malowanie jest fajnie. Musiało strasznie dużo czasu zająć. Coś ostatnio wszyscy się wyprzedają :idea: Może zbierają na nową impreze :?: :wink:

 

Byl opisany w jednym z numerow 'GT'..

Jak dla mnie szalu nie robi, wolalbym seryjnego GTI :wink:

 

Był opisywany w kilku gazetach. Mnie także do gusty nie przypadł. A zamiast niemieckiej technologi wolałbym jakąś japońską. Integre, czy coś w tym typie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był opisywany w kilku gazetach. Mnie także do gusty nie przypadł. A zamiast niemieckiej technologi wolałbym jakąś japońską. Integre, czy coś w tym typie :cool:

 

No wiesz, Integra troche nie ten segment ;) Ale wiadomka, ze gdyby dawali mi GTI,albo Integre to bym wybral Integre ;) mowie oczywiscie o seriach, a nie po 'wypas tjuningu'..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był opisywany w kilku gazetach. Mnie także do gusty nie przypadł. A zamiast niemieckiej technologi wolałbym jakąś japońską. Integre, czy coś w tym typie :cool:

 

No wiesz, Integra troche nie ten segment ;) Ale wiadomka, ze gdyby dawali mi GTI,albo Integre to bym wybral Integre ;) mowie oczywiscie o seriach, a nie po 'wypas tjuningu'..

Choć znam wszystkie segmenty to nie potrafie rozróżniać ich, zresztą to wszystko jest umowne :mrgreen: Miałem jednego golfa, w którym pekł blok :twisted: więcej już nie chce....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był opisywany w kilku gazetach. Mnie także do gusty nie przypadł. A zamiast niemieckiej technologi wolałbym jakąś japońską. Integre, czy coś w tym typie :cool:

 

No wiesz, Integra troche nie ten segment ;) Ale wiadomka, ze gdyby dawali mi GTI,albo Integre to bym wybral Integre ;) mowie oczywiscie o seriach, a nie po 'wypas tjuningu'..

Choć znam wszystkie segmenty to nie potrafie rozróżniać ich, zresztą to wszystko jest umowne :mrgreen: Miałem jednego golfa, w którym pekł blok :twisted: więcej już nie chce....

 

A ja teraz jak sie poruszam, to V 1.6FSI i oprocz tego,ze nie mozna hamowac lewa i jednoczenie podtrzymac obrotow prawa noga, bo jest glupia elektroniczna blokada,to naprawde fajnie sie nim jezdzi i nie moge zlego slowa na niego powiedziec :wink:

 

A nie, jednak moge..jest podsterowny..i poza tym przy starcie uczucie 'wyjezdzania przodu',w sensie jakby auto sie rozciagalo.. :roll: ale niestety tak juz maja oski..

 

A co do evo to -> :shock: dawno nie widzialem,zeby ktos VI sprzedawal..i to jeszcze w takiej wersji.. :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie, jednak moge..jest podsterowny..i poza tym przy starcie uczucie 'wyjezdzania przodu',w sensie jakby auto sie rozciagalo.. :roll: ale niestety tak juz maja oski..

JA miałem limitowaną wersje w połowie z laminatu to powiem Ci jak na golfa nie trzeszczał za dużo :mrgreen:

 

To prawie jak Trabi-mydelniczka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie, jednak moge..jest podsterowny..i poza tym przy starcie uczucie 'wyjezdzania przodu',w sensie jakby auto sie rozciagalo.. :roll: ale niestety tak juz maja oski..

JA miałem limitowaną wersje w połowie z laminatu to powiem Ci jak na golfa nie trzeszczał za dużo :mrgreen:

 

To prawie jak Trabi-mydelniczka ;)

 

Trabantów to ja się boje, do teraz chodzą plotki o takim jednym co chodzi 200 i kiluje imprezy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...