Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje - sezon 2011


Dehnel

Rekomendowane odpowiedzi

Ale podobno ma podgonic na tym nocnym oesie, bo jako pierwszy ma nie miec problemu z kurzem na drodze, ale zobaczymy. Oczywiscie Ogierem nie ma sie co przejmowac, bo jutro pewnie wykona plan w 100% i wydzwoni na przedostatnim oesie :P

 

-- 18 cze 2011, o 20:05 --

 

Ogier kombinator spada za Loeba, ktory wskakuje na pierwsze, Petter trzeci, a Hirvo 4. ze strata 1.5s do Pettera. Dobra, Petter jutro cisnie, mowie Wam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Trochę z innej beczki:

Jutro i w Niedzielę w ok. Limanowej odbywają się GSMP, na które się wybieram po raz pierwszy.

Nigdy jeszcze nie byłem na tego typu imprezach i szczerze przyznam, niewiem czego się spodziewac. :roll:

 

Wybierasz się na dwa dni?

Ja planuje się wybrać, ale tylko w niedzielę. Też nigdy nie byłem na GSMP, ale może teraz uda się ogarnąć, przeciez to rzut beretem z Krakowa. Lista startowa wygląda dość ciekawie, nawet Ferrari się przewineło.

22B Tomasza N.z zakazanej firmy na pierwszym podjeździe uległo tylko Stecowi :shock: Niestety taki klasyk w wersji wyścigowej wygląda jak integra po wiejskim tuningu :evil:

a w linku jest bezpośrednia konfrontacja EVO vs Subaru :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22B Tomasza N.z zakazanej firmy na pierwszym podjeździe uległo tylko Stecowi Niestety taki klasyk w wersji wyścigowej wygląda jak integra po wiejskim tuningu

a w linku jest bezpośrednia konfrontacja EVO vs Subaru http://www.youtube.com/watch?v=CTMMJlpz ... r_embedded

 

 

Kurcze, a wczoraj poza tym Clio, wszystko było OK. Imprezka stała cała i zdrowa na swoim miejscu.

Dzisiaj widocznie miała mniej szczęścia podczas konfrontacji z Lancerem Killera. Szkoda, że nie poszedłem trochę wyżej tam gdzie wczoraj... :(

 

Ale generalnie wyścig oceniam na wielki +. Organizacyjnie wszystko było przemyślane, szkoda tylko że znowu zabłysnęła policja limanowska skutecznie odstraszając kibiców w dotarciu na start wyścigu...

 

-- 19 cze 2011, o 19:47 --

 

Choc w sumie dziwne, bo ten filmik pochodzi ze wczoraj, a wczoraj nie widziałem, żeby tej Subarynce coś było... Kiedy się to stało?? Ja po wyścigu "głównym" schodziłłem na dół, jak wszyscy z resztą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo był szybszy od Loeba :idea:

 

w końcu ktoś go ogrywa tylko czemu znowu Francuz w Citroenie i to jeszcze Sebastian :wink: :mrgreen:

bo wiecej kombinuje :P w sobote wylaczyl GPS zeby inni nie widzieli jego miedzyczasow, a sam sie zeslignal chociaz na druga pozycje, zeby nie czyscic. Loeb czyscil pierwszego i trzeciego dnia, a drugiego dnia byl drugi, a mimo to niewiele brakowalo, by wygral. Ogier zakombinowal i jechal jako 3., 4. i 2.

Petter jest zawsze w plecy, bo mowi, ze te taktyki, to syf jest i lepiej cisnac flat-out i juz, no ale jak widac sie nie oplaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markus_SK, Evo wczoraj na drugim podjeździe ,Clio na pierwszym.

 

Nic nie kumam. Czyli po tym głównym przejeździe był jeszcze jeden przejazd? Jakis nieobowiązkowy??

P.S. Ten WRX KTT, który stał na prywatnej posesji, to pewnie Twój. Xtra sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fantastyczny wynik Michała Sołowowa i Maćka Barana w Rajdzie Ypres- 4 miejsce w generalce IRC;)

 

Btw, wczoraj obejrzałem relację z Ypres w Eurosporcie...po raz kolejny twierdzę, że ludziki z WRC powinni się uczyć jak realizować relacje z rajdów. Wtórną sprawą jest to, że relacje powinny być DOSTĘPNE dla kibiców:D

 

-- 26 cze 2011, 22:40 --

 

Rezultat super! Świetnie się jechało. Mieliśmy mnóstwo przygód, na szczęście zawsze udawało nam się pozostać na drodze. W końcówce było bardzo nerowowo, bo zaciął się pedał gazu. Po prostu utknął w podłodze. Na ostatnim odcinku specjalnym, Maciek ręcznie sterował linką od przepustnicy. Naprawdę nie wiem, jak udało nam się dojechać do mety bez dużej straty czasowej i obronić czwarte miejsce. Ten rajd był niezwykle trudny. Zmienna pogoda, bardzo śliskie i zabrudzone drogi, wiele zdradliwych partii. Na starcie było 31 facetów w samochodach S2000 i każdy z nich marzył o tym, aby wygrać. Dojechało tylko kilku. Tym bardziej cieszymy się, że jesteśmy na mecie na tak dobrej pozycji - powiedział Michał Sołowow.

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zieloni oskarzyli lokalne wladze o bezprawne zezwolenie na rozegranie OSu Rajdu Francji ze wzgledu na rzadki gatunek pukawko-stukawek zamieszkujacych tamte tereny:

 

http://rallyonline.pl/index.php?1&modex=pnews&&s=32950

 

Na Rajdzie Polski tez kiedys zieloni probowali protestowac i "se siedli" na odcinku - skonczylo sie tak, ze ..... jednak zeszli :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Btw, wczoraj obejrzałem relację z Ypres w Eurosporcie...po raz kolejny twierdzę, że ludziki z WRC powinni się uczyć jak realizować relacje z rajdów. Wtórną sprawą jest to, że relacje powinny być DOSTĘPNE dla kibiców:D

...

 

Z ciekawosci zapytam: do ktorych relacji z WRC sie odnosisz?

Ja ogladam relacje ESPNu i nie moge powiedziec zeby byly jakies bardzo pokraczne.

Fakt jest taki, ze staram sie utrzymac cisze medialna i nie sprawdzac kto gdzie wydzwonil. Ogladam potem z wieksza uwaga. Gdybym znal wyniki, to relacja chyba nie wciagnelaby mnie za bardzo.

Problem jest taki, ze w wurcach opowiada sie o wyczynach dwoch, moze trzech kierowcow i o rolkach Kena Blocka.

Moze Mini i VW cos zmienia w ukladzie sil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt jest taki, ze staram sie utrzymac cisze medialna i nie sprawdzac kto gdzie wydzwonil. Ogladam potem z wieksza uwaga. Gdybym znal wyniki, to relacja chyba nie wciagnelaby mnie za bardzo.

no i wlasnie tu jest pies pogrzebany - IRC na jurosporcie jest LIVE :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za dobrych czasow kuzaja, holka i kuliga to i TVP potrafilo zrobic relacje na zywo.

czlowiek zyl z uzywkowym diablem w symbiozie tworzac raj na ziemi. przeciwnicy palenia zabili motosport !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...