Skocz do zawartości

BIFUEL OFICJALNY???? IMPOSSIBILE, a jednak prawdziwe


arno

Rekomendowane odpowiedzi

Drogi GTA3, dosc latwo jak widze rozporzadza sie cudza kaska w wysokosci 22%.

 

Przecież napisałem, że nie zamierzam kwestionować zasadności i praktyczności takiego rozwiązania. Jak najbardziej popieram. ( Sam zrobię to samo jak zmienię toczydełko.) Chciałem tylko wydusić zeznania od Siwusa Ortodoxusa Subarum Entuzjastusa czy nie ma przypadkiem moralniaka postępując jak faryzeusz. ( Celowo nie użyłem słowa "kac") Zwracam uwagę, że człek ten podający się za ortodoksa i purystę bezwstydnie przyznaje się do beszczeszczenia wnętrza świątyni instalowaniem wyposażenia godnego radiowozu ( czytaj: sprzedaje wiarę za pieniądze ) i wpuszczaniem teściowej w progi miejsca kultu ( oszczędza na zakupie pick-upa ).

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pumex1, Smiech'u i Bartek! Przestańcie! Wszyscy dobrze wiemy, że dziś benzyna to zlewki, a LPG nie da się zmieszać z klejem, lakierem i inymi odpadami łatwopalnymi, ale dlaczego denerwujecie pana Waldemara?

Drogi GTA3 - Absolutnie nie zamirerzam nikogo denerwowac, a tym bardziej Pana Waldemara, ktorego poczucie humoru sobie bardzo cenie :D Natomiast co do tanich dziwek, to sie nie zgodze :lol::lol: tzn... dokladniej co do takiego porowanania sie nie zgodze :wink: :wink: ciach......

 

Ale nam starym co pozostalo? Trzymac sie tego co lbimy, co nie raz polykalismy zasysajac palywo ze zbiornika i sie potem w teatrze 3 godziny odbijalo. Ale wy, mlodzi, wychowani czesciowo na gazie - my jestesmy non stop pod gazem - ale to nie to samo, nie macie zwiazkow emocjonalnych z zastawa 750, z fiatami starymi, ze steyerem puchem, z gaznikiem zwyklym, z zapalaniem na kij od szczotki

Drogi Arno, ja tez wychowywalem sie w czasach kiedy czasem trzeba bylo zassac benzyny zeby przelac ja z karnisterka do karnisterka i tez niejednokrotnie czkalem olowiem z zoltej 94-ki a i ganialem na stacje mieszac w baniaczku "niebieska" (bodajze 78o ile pamiesc mnie nie myli,...) do Syrenki 105L, ktora to przez krotki czas poruszal sie moj ojciec. Bez bicia przyznam sie, ze silnika nie rozloze na czynniki pierwsze i nie zloze go bez wejscia w posiadanie nadmiaru czesci :wink: ale nie boje sie pociagnac za uchwyt do otwarcia maski - i to nie ytylko po to zeby dodac plyny do spryskiwacza... :)

Ale wy, mlodziez, rozpuszczona przez warstaty w ktorych umieja jedynie wymienic pol silnika jak sie srobka odkrreci, macie zupelnie inne, nieemocjonalne podejscie do benzyny. Nawet nie wiecie na jakiej zuk jezdzil, na niebieskiej zoltej czy czerwonej czy jakiej, rozowej???

a do ASO zagladam okazyjnie... bo moj poprzedni maluch, Opelek i Subaru byly robione u "swojego" mechanika, ktory znal je jak lekarz domowy i potrafil wyczarowac "cuda na kiju" oszczedzajac jednoczesnie w sposob racjonalny moj stan posiadania. :D ciach...

Pozdrawiam wssyztkich, bo mi licznik w kawiarence internetowej bije.... :)

Szymon/Pumex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...
Ktoś tu się nudzi chyba. :mrgreen:

Pomówienia... :razz:

 

[ Dodano: Sro Mar 18, 2009 1:17 am ]

heh, też trafiłem na ten watek, jak szukałem takiego o niepolecanych stacjach benzynowych :) Hogi, ty w archeo pracujesz?

Sprawdzam jak szukajka działa.

Szukałem tego samego co Ty... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...