Skocz do zawartości

19.09.2010 NMnP - krótka pojeżdżawka popołudniowa.


krzysiekk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Łódzki Związek Motorowy 19 września na lotnisku w Nowym Mieście nad Pilicą organizuje KJS po którym ok 14 rozpocznie się trening/pojeżdżawka. Planujemy, że będzie ok 4 godzin jeżdżenia po dłuuugiej trasie (ok 7km) ułożonej na pasie oraz odcinku leśnym.

 

Koszt - 80PLNów (zniżka dla załóg startujących również w KJSie).

 

Będzie pomiar czasu i jazda jak na OSach na gonionego więc będzie można spokojnie po rywalizować.

 

Więcej informacji na stronie: http://www.motosportklub.pl/news.php lub u mnie na PW. Do wątku też będę zaglądał więc jak coś to pytajcie :)

 

Na pojeżdżawce obowiązkowe kaski.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trasa to płyty betonowe i asfalt. Dziurawo miejscami jest, ale bez tragedii. Ludzie śmigają na twardo zestrojonym Teinie i nie narzekają. Mojego GT też nie było mi szkoda bardziej niż na przejazdach tramwajowych/kolejowych na zwykłych drogach.

 

Generalnie mamy jeszcze ok. 20 miejsc. Planujemy tak, aby każdy przejechał trasę na pojeżdżawce przynajmniej 4 razy więc powinno wyjść ok 30km upalania. Plus ewentualnie KJS więc kilometrów wyjdzie naprawdę dużo :)

 

Zapraszamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na KJS zgodnie z regulaminem. Na pojeżdżawce tylko podstawowe bezpieczeństwo w sensie nie dokręcone fotele, nie dokręcona klatka itd. Jeżeli wnętrze auta masz w miarę seryjnie nie będzie problemów.

 

pzdr

 

-- 14 wrz 2010, o 10:45 --

 

Wszystkich chętnych proszę o przesłanie zgłoszenia dostępnego tutaj:

 

http://www.motosportklub.pl/download.ph ... ubcat&id=6

 

na maila biuro@motosportklub.pl

 

ułatwi nam to kontakt z Wami i rozłożenie czasu tak, żeby każdy wyjeździł się tak bardzo jak to tylko możliwe :)

Dodatkowo potwierdzimy informację odnośnie żarła. Najprawdopodobniej zapewnimy olbrzymiego grilla z wynglem, a kiełbaski lub mięsko we własnym zakresie, ale to potwierdzimy jeszcze mailowo uczestnikom.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiu, zarzuc godzine na ktora mamy sie pojawic. Oczywiscie gdy juz poznacie liczbe uczestnikow na KJS.

Ja na KJS nie moge niestety bo mam kabel od klaksonu wyrwany i badania nie przejde :lol:

 

Godzinę podam najpóźniej w sobotę rano. Nie chce mówić żebyście na samą pojeżdżawkę wpadali o 12 bo po co macie później czekać. Na razie jest 14, ale tak jak mówiłem wczoraj najprawdopodobniej będzie wcześniej, więc pojeździcie więcej :)

 

O [moderator czuwa]. Telewizor w generalce i pralka w klasie przepadly :?

 

Co Ty gadasz :) nic nie przepadło!! nigdy ich nie było :D

 

W tym temacie macie aktualną listę zgłoszeń:

http://www.motosportklub.pl/forum/viewt ... ead_id=817

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z małą liczbą zawodników zgłoszonych do KJSu informujemy, że trening planowo rozpocznie się o godz. 13. Wszystkich zapisanych tylko na trening, zapraszamy chwilę przed 13.

 

Dodatkowo informujemy, że w trakcie KJSu i treningu przygotowany będzie grill, na którym będzie można przygotować sobie kiełbasę lub inne mięsko. Jedzenie każdy przywozi we własnym zakresie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...