Skocz do zawartości

Poszukuję CZOPERA


Gazik

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w tytule, bezskutecznie próbuję się z kontaktować z warsztatem coby się na przeglądzik umówić. Telefony uparcie nie chcą ze mną gadać ( urlopik cy cóś?). Namiary mam z netu, nie wiem czy aktualne. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie :wink:

Jeśli ktoś ma jakiś inny kontakt będę wdzięczny za info.

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w tytule, bezskutecznie próbuję się z kontaktować z warsztatem coby się na przeglądzik umówić. Telefony uparcie nie chcą ze mną gadać ( urlopik cy cóś?). Namiary mam z netu, nie wiem czy aktualne. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie :wink:

Jeśli ktoś ma jakiś inny kontakt będę wdzięczny za info.

PZDR

 

Jakiś czas temu Czoperowi wichura urwała łączność telefoniczną. Nie wiem czy już została naprawiona. Spróbuj na komórkę 603 635 251.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krotko mowiac trzeba uzbroic sie w cierpliwosc.

duuuzo cierpliwosci. :roll: :wink:

Mógłbyś sprecyzować. Czyżby warsztat działał jak galeria Mleczki " czynne od przypadku do przypadku"?

Na komóre tyz próbowałem :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uprzejmie donosze, ze w dniu wczorajszym udalo mi sie dodzwonic do szczepana.

tak jak napisalem wczesniej wymagalo to troche cierpliwosci. niestety trzeba sie do tego

przyzwyczaic, bo niemal wszyscy dobrzy mechanicy sa trudno osiagalni.

zawsze dzwonilem wieczorem, zgodnie z sugestia, ze juz toroche spokoju.

wczoraj mialem szczescie kilka minut po 12 w poludnie :) . krotko mowiac, tel w dlon :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczepan jest swietnym mechanikiem i przemilym czlowiekiem, ale ma problemy z komunikacja i terminowoscia. Moze jest to zwiazane z organizacja czasu pracy - nie wiem.

 

W kazdym razie jesli chcesz cos dobrze i nie musisz sie spieszyc -> jedz do niego, jesli szybko, a samochod jest jedynym ktorym mozesz sie poruszac -> radze szukac gdzie indziej.

 

Silnik w moim Justy byl robiony przez 3,5 miesiaca. Bylem zly dlatego, ze przez 2 miesiace slyszalem, ze "na poniedzialek bedzie" - zamiast powiedziec od razu, ze to zajmie 3 miesiace.

 

Jednak z efektu jestem zadowolony i powierze Szczepanowi dalsza opieke nad Justynka, nawet jesli wszelkie naprawy trwaja bardzo dlugo..

 

 

pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...