Jump to content

Poszukuję CZOPERA

Gazik

Recommended Posts

Jak w tytule, bezskutecznie próbuję się z kontaktować z warsztatem coby się na przeglądzik umówić. Telefony uparcie nie chcą ze mną gadać ( urlopik cy cóś?). Namiary mam z netu, nie wiem czy aktualne. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie :wink:

Jeśli ktoś ma jakiś inny kontakt będę wdzięczny za info.

PZDR

Jak w tytule, bezskutecznie próbuję się z kontaktować z warsztatem coby się na przeglądzik umówić. Telefony uparcie nie chcą ze mną gadać ( urlopik cy cóś?). Namiary mam z netu, nie wiem czy aktualne. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie :wink:

Jeśli ktoś ma jakiś inny kontakt będę wdzięczny za info.

PZDR

Jakiś czas temu Czoperowi wichura urwała łączność telefoniczną. Nie wiem czy już została naprawiona. Spróbuj na komórkę 603 635 251.

krotko mowiac trzeba uzbroic sie w cierpliwosc.

duuuzo cierpliwosci. :roll: :wink:

Mógłbyś sprecyzować. Czyżby warsztat działał jak galeria Mleczki " czynne od przypadku do przypadku"?

Na komóre tyz próbowałem :?

uprzejmie donosze, ze w dniu wczorajszym udalo mi sie dodzwonic do szczepana.

tak jak napisalem wczesniej wymagalo to troche cierpliwosci. niestety trzeba sie do tego

przyzwyczaic, bo niemal wszyscy dobrzy mechanicy sa trudno osiagalni.

zawsze dzwonilem wieczorem, zgodnie z sugestia, ze juz toroche spokoju.

wczoraj mialem szczescie kilka minut po 12 w poludnie :) . krotko mowiac, tel w dlon :wink: .

Wielkie dzięki za wszystkie wskazówki. Poprosiłem kumpla z Piaseczna coby podjechał i dogadał się na miejscu. Przegląd załatwiony! :D

PZDR

Szczepan jest swietnym mechanikiem i przemilym czlowiekiem, ale ma problemy z komunikacja i terminowoscia. Moze jest to zwiazane z organizacja czasu pracy - nie wiem.

W kazdym razie jesli chcesz cos dobrze i nie musisz sie spieszyc -> jedz do niego, jesli szybko, a samochod jest jedynym ktorym mozesz sie poruszac -> radze szukac gdzie indziej.

Silnik w moim Justy byl robiony przez 3,5 miesiaca. Bylem zly dlatego, ze przez 2 miesiace slyszalem, ze "na poniedzialek bedzie" - zamiast powiedziec od razu, ze to zajmie 3 miesiace.

Jednak z efektu jestem zadowolony i powierze Szczepanowi dalsza opieke nad Justynka, nawet jesli wszelkie naprawy trwaja bardzo dlugo..

pozdr!

w zasadzie trudno sie z shodanem nie zgodzic.

w moim (i innych spoza okolic wawy/piaseczna)

przypadku dochodzi problem, o ktorym juz wspomniale.

odleglosc - to bardzo mocno komplikuje sprawe :(.