Skocz do zawartości

Żużel - są tu kibice?


Jachu93

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiscie ze nikt nie ma pretensji do kibicow z Torunia, ale do zawodnikow juz troche tak. Nie mialbym do nich zalu, gdyby np.Miedzinski stanal przed kamera i powiedzial ze chce jechac ale wladze klubu sie nie zgadzaja.

Jak dla mnie kryjom jest najwiekszym kombinatorem i glupkiem w polskim zuzlu. Mam nadzieje ze przez niego Unibax dostanie tyle roznych kar, ze sie nie pozbiera przez kilka ladnych sezonow!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze nikt nie ma pretensji do kibicow z Torunia, ale do zawodnikow juz troche tak.

Jak widać, za pieniądze można kupić bezwzględne posłuszeństwo...zawodników, trenera, kierownictwa drużyny. Chyba nie ma dyscypliny sportowej, która wygrała z komercjalizacją. Im większe pieniądze, tym mniej sportu a więcej "show", mniej zamysłu barona de Coubertin a więcej marketingu i PR'u.

 

Pamiętacie żużel sprzed 20 lat ? Nielsena, Rickardssona, Havelocka, Pera Jonssona, Gunderssena, Wigga, Olssona ? Czy oni by tak się zachowali, jestem przekonany, że nie. Wczoraj w Winnym Grodzie "ideał sięgnął bruku".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pamiętacie żużel sprzed 20 lat ? Nielsena, Rickardssona, Havelocka, Pera Jonssona, Gunderssena, Wigga, Olssona ? Czy oni by tak się zachowali, jestem przekonany, że nie. Wczoraj w Winnym Grodzie "ideał sięgnął bruku".

 

pamiętajmy o tym, że te 20 lat temu była to jednak mniejsza kasa (ta widoczna i wykazywana) i zawodów było mniej

Ten rok dla PL żuzla (organizacyjnie, prezesowsko) to jakiś koszmar - walka o kase i wpływy trwa

szkoda bo jak widac było po lidze i GP idzie Nam dobrze , ba nawet bardzo dobrze.

Wczorajsza decyzja chyba przelała czarę goryczy- ktoś musi się obudzić i pomyśleć !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaja, wątek żużlowy na Forum :D

Nie byłem świadom, myślałem że jestem tu osamotniony...

 

No cóż, komentować wczorajszego nie ma już sensu, chyba wszystko zostało już powiedziane.

Kary finansowe pewnie jakieś tam będą, degradacja ligę niżej być może. Ale gdyby to zależało od mojej decyzji, to nie byłaby to degradacja, a pozbawienie srebrnego medalu i spuszczenie na 4te miejsce. Srebro dla Tarnowa i brąz dla Czewy. No, zobaczymy.

 

TYLKO FALUBAZ!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Pamiętacie żużel sprzed 20 lat ? Nielsena, Rickardssona, Havelocka, Pera Jonssona, Gunderssena, Wigga, Olssona ? Czy oni by tak się zachowali, jestem przekonany, że nie. Wczoraj w Winnym Grodzie "ideał sięgnął bruku".

Co jak co, ale tamte czasy pamietm doskonale.Mialem szczescie byc bardzo blisko zuzla w tamtych czasach, mecze wyjazdowe z druzyna, treningi, obozy zimowe, ale przede wszsytkim kolacje po meczach i grill a przy stole Hans, Leigh, Antonin, Stenka, Kepa i inni. Hmm to se ne vrati :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nielsena, Rickardssona, Havelocka, Pera Jonssona, Gunderssena, Wigga, Olssona ?
Hans, Leigh, Antonin, Stenka, Kepa i inni.

"Kempa"...

Ale masz rację, to se ne vrati

Z drugiej strony ja pamiętam mnóóóóóstwo smrodu, który robili wspomniani panowie w latach dziewięćdziesiątych, tylko w innym wymiarze. Nie ma co idealizować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jak co, ale tamte czasy pamietm doskonale.Mialem szczescie byc bardzo blisko zuzla w tamtych czasach, mecze wyjazdowe z druzyna, treningi, obozy zimowe, ale przede wszsytkim kolacje po meczach i grill a przy stole Hans, Leigh, Antonin, Stenka, Kepa i inni. Hmm to se ne vrati :(

 

He he! A Stenkę to kiedyś do wytrzeźwiałki zamknąłem :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nielsena, Rickardssona, Havelocka, Pera Jonssona, Gunderssena, Wigga, Olssona ?
Hans, Leigh, Antonin, Stenka, Kepa i inni.

"Kempa"...

Ale masz rację, to se ne vrati

Kempa to chyba Beata, a Marek żużlowiec Kępa. Gratulacje dla "Małego", Taja i Iversena. Szkoda tylko, że Greg nie wygrał w finale.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, ach, och...cóż to był za finał IMP, najlepszy w przeciągu ostatnich lat. Gratulacje dla medalistów :excl: Szkoda Kasprzaka, który bądź co bądź nie zasłużył na takie potraktowanie, krajanie wstydźcie się :toobad::excl:

 

Kolejny sezon w wykonaniu Kołodzieja, po rozwiązaniu problemów "tłumikowych", może być przełomowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święto jakiego nie było kilkanaście ładnych lat. Fajnie, że udało się zorganizować takie zawody w Lublinie. Ludzi calusieńki stadion, pogoda w miarę, zawodnicy dopisali, tylko tor za twardy i walki jak na lekarstwo. Hans jest w Lublinie już od czwartku i mam nadzieję, że jeszcze kiedyś przyjedzie ponownie. Łezka się w oku kręci jak widzę, słyszę w wywiadach teraz Profesora z Oxfordu. Według mnie będzie on na zawsze niedoścignionym wzorem dla innych sportowców i najlepszym żużlowcem jaki był na tej planecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest kara dla Unibaxu. Myślałem, że będzie z miejsca degradacja, ale co się odwlecze to nie ... Mam nadzieję, że tyle punktów ujemnych i spore obciążenie budżetu spowiduje szybki spadek. Jednak najbardziej cieszę się z kary dla tego cwaniaczka Kryjoma !!! Szkoda, że zawieszenie nie jest dożywotnie, ale nie można mieć wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myslę, że ujemne punkty lepsze niż degradacja. Ale do tego powinno być odebranie medalu uważam.

Będą się pewnie odwoływać od kar finansowych i pewnie uda im się coś ugrać. Ciekawe, czy Kryjomowi się uda wywinąć przynajmniej z części kar. Ja wolałbym, żeby koleś zniknął na dobre z żużla, może się uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokoooojnie :) Już my się utrzymamy :)

a dla prezesików - szans na sukces praktycznie nie ma.

 

więc prezesiki ogłaszają upadłość i nie ma już Unibaxu, a na Apator w drugiej lidze będziesz chodził ?

 

Słyszałem o tym - szczerze? Nie ma na to szans - Miasto na to nie pozwoli - MotoArena za dużo nas kosztowała i żużel jest za dużą promocją dla Torunia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...