Skocz do zawartości

turbo klękło


Matzerath

Rekomendowane odpowiedzi

Mam turbosprężarkę APS SR 56. Niestety przerzuca olej i nie dmucha. Działa ale nie możemy dojść do 400KM. Czy jest jakaś możliwość regeneracji? Ktoś to robi w Polsce sensownie? Jeśli tak ile może to kosztować

 

Ja szukałem w zeszłym roku magika od APS-a i dowiedziałem się, że w PL nikt się nie podejmie weryfikacji i naprawy z tych, co robią sensownie.

 

Nie tylko APS-a ale generalnie turbin z łożyskowaniem kulkowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako, a pytałeś w Moto Remo? Są przedstawicielem Garretta na Polskę więc kulki powinni mieć ogarnięte.

 

GARRETTA, nie pytałem.

To chociaż zapytać warto bo zajmują się bardzo różnymi turbinami i są o nich bardzo dobre opinie. Tu masz link: http://www.motoarena.pl/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W PL nikt kulkowych nie naprawia. Poszukaj w UK tam powinni Ci to zregenerowac choc tanio nie bedzie ale zawsze lepiej tam niz wogole turbo zeszrocic. Poszly Ci pewnie uszczelniacze ale do tego dojdzie pewnie wirnik osie itd. wiec zastanow sie czy warto ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj moze w Turbo Dynamics?

Ale tanio to raczej nie bedzie - moze sie okazac, ze lepiej poszukac jakiegos innego uzywanego turbo, ale w dobrym stanie.

 

No chyba, ze masz juz mape zrobiona pod jakies konkretne turbo i potrzebujesz go konkretnie jako czesc zamienna identyczna.

Ale Ty chyba nie masz w tej chwili tego "problemu".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w zasadzie już prawie mam.Będzie to jednak jakaś korekta mapy a nie pisanie jej od totalnego zera. Kupię nową turbinę, tudzież lekko używaną, mniejszą, będzie lepiej samochód się zbierał. Jakby ktoś coś posiadał i chciał sprzedać proszę o cynka. Co zrobić ze starą? Wyrzucić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...