Skocz do zawartości

Forester X i XT


fozzie_ie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Nie ukrywam, że pomysł się narodził w bólu zazdrości posiadaczom modelu XT.

Sam pomykam modelem X '04 125km i mnie skręca z braku mocy.

 

Jako, że auto się nie sprzedało przez ponad rok czasu (tyle wisiały ogłoszenia w różnych miejscach na necie i poza) zacząłem się zastanawiać na wymianą silnika w swoim X.

 

Czy byłyby jakieś przeciwskazania, żeby wsadzić do swojego autka silnik z XT albo z wrx (i czy taki by w ogóle pasował) czy może zostawić ten silnik co jest i dorobić turbo (wiem, że na turbo się nie kończy i że to większa robota).

 

Poradźcie co robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy byłyby jakieś przeciwskazania, żeby wsadzić do swojego autka silnik z XT albo z wrx
tylko finansowe
Jako, że auto się nie sprzedało przez ponad rok czasu (tyle wisiały ogłoszenia w różnych miejscach na necie i poza)

wystawiłeś na Forum? to wystaw, jak dobry egzemplarz to się sprzeda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydasz milion pieniędzy i tak nie będzie zrobione jak trzeba....motor, skrzynia, wiążka, ECU, napęd, zawieszenie, hamulce, itedeitepe, w zasadzie zostaje Ci buda....potrzebujesz drugie auto z turbiną na części, bo jak kupisz gratu w worku, to już na starcie poległeś :) ....zrób jak Ci Legacy96 radzi - sprzedaj ssaka, dołóż trochę i kup turbo :lol: , spuść z ceny, to sprzedasz swojego, a potem szukaj kogoś, kto też nie może długo sprzedać uturbionego....i niech spuści Ci z ceny... :)

 

a teraz pomuki i do roboty ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o w morde. Zapomnialem ze skrzynie tez by trzeba bylo zrobic :(

z tego co sprawdzalem to silnik z wymiana tutaj na zielonej wyspie by kosztowal okolo 900euro.

 

No dobra. To wystawiam go znowu i zobaczymy co z tego bedzie. Cene zawsze mozna negocjowac i jak Boga kocham tylko 3 telefony przez ok 15 miesiecy do tej pory. Z czego trzeci dzwoniacy pytal czy moj forek to diesel :D

 

 

Tu sie nie oglaszam bo siedze z autem w Irlandii.

 

sorki za brak polskich znakow. Pisane z komorki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak miałbym już kupować forka z kierownicą po niewłaściwej stronie to kupił bym sti :twisted:

 

ew przekładka z rhd na lhd jest możliwa

 

http://cgi.ebay.co.uk/Subaru-Forester-S ... mobiles_UK

 

śmieszne pieniądze - chyba sam sobie kupię :twisted: i fajne flaki przełożę do XT

 

edit, albo lepiej takiego

 

http://cgi.ebay.co.uk/Subaru-Forester-S ... mobiles_UK

 

edit:

a co mi tam wezmę oba :P:lol::mrgreen:

 

edit2

 

kiera mi się nie podoba - nie biorę :x :lol:

 

wracając do rzeczywistości,

 

to chętnie za 2-3 lata takiego kupię na swapy flaków jak mi się nie odechce.

 

silnik skrzynia hamulce, drążek biegów, jeżli sięda to przekładnia nie wiem co jeszcze

 

zawiecha raczej nie - to co mam jest ok. Pewnie reszta by się spoko sprzedała i był maił wrzeszczcie skrzynie 6 biegów

 

edit3

oho, prędkościomierz jest normalnych jednostakch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...