Skocz do zawartości

STR8 Zadecyduje refleks i wiedza,najlepszy odjedzie SUBARU!


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

Konkurs na:

 

http://www.str8.pl

 

Zadecyduje refleks i wiedza - najlepszy odjedzie SUBARU!

 

Napiszcie dokładnie o której dostaliście pytanie co do sekundy...

 

Jakaś kicha ten konkurs.... Przecież jak wysyłają parę tysięcy SMSów to wszyscy nie dostaną w jednym czasie !?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem o 17.13*:" Jaki napęd miał pierwszy pojazd, który przekroczył 100 km/h: parowy, spalinowy czy elektryczny".

 

Chciałem wygrac i udowodnic Monice, że to nie lipa :cry:

 

*zegarek w telefonie mi się troche spieszy, ale max 5 min

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17:48 Pytania u mnie brak :(

 

Co za lipa jak i dezodorant.... STR8

 

P.s. 17:51 bez zmian...

 

P.s. 17:54 .... dupa

P.s. 29 kwietnia 1899 Belgijski inżynier elektryk i kierowca wyścigowy Camille Jenatzy, jadąc autem elektrycznym "La Jamais Centente", ustanowił koło Acheres rekord prędkości dla automobili. Osiągając 105,876 km/h przekroczył jako pierwszy barierę 100 km/h. Ten elektryczny pojazd o ciekawym kształcie zaprojektował Leon Auscher. Już w 1898 r. sławny stał się samochód elektryczny Francuza Gastona de Chasseloup-Laubata. 18 grudnia 1898 r. osiągając koło Acheres pod Paryżem 63.149 km/h ustanowił on oficjalny rekord prędkości. Pojazd skonstruowała firma Jeantaud. 4 kwietnia 1899 r., Gaston de Chaseloup-Laubat tym samym autem poprawił własny rekord, osiągając 92.696 km/h.

W 25 dni później Camille Jenatzy pojechał z szybkością ponad 100 km/h, bez właściwego uresorowania i ... całkowicie bez hamulców!

 

P.s. 17:56 Cisza... Pewno synowi prezesa tej firmy dali fory...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17.55 - kolejne pytanie o silnik Wankla

 

17.59 - ostatnie pytanie, trudniejsze "czego nie robi 4-suw? -wdechu, wydechu, czy sprężania" Napisałem, że wdechu.

 

18.00 - "odpowiedziałeś prawidłowo na wszystkie pytania. Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie" ......... no to czekam ..... :)

 

 

Intak, a tobie nic nie wysłali? zupełnie...? hmmmm ....pewnie dlatego, że już masz WRX'a !!!! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee!!! Ja też czekam na pytanie od 17.00. Ale widzę, że chyba już się nie doczekam.

 

A kolega Wielkopolanin, jako etatowy zwycięzca forumowych konkursów ma duże szanse :)

 

pzdr

 

 

PS. O!!! Dostałem o 18.51 pierwsze pytanie o Wankla a zaraz drugie o silnik elektryczny a potem podziękowania i że się skontaktują telefonicznie.

 

No to jak to jest z tym refleksem jak dostałem pytania po ok. 2 godz.?

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee!!! Ja też czekam na pytanie od 17.00. Ale widzę, że chyba już się nie doczekam.

 

A kolega Wielkopolanin, jako etatowy zwycięzca forumowych konkursów ma duże szanse :)

 

pzdr

 

 

Nie tylko u Ciebie pytań brak....

Nabijanie w butelkę.....

 

Tak na marginesie to kod wysłałem na początku i przez wszystkie weekendy nie otrzymałem żadnego pytania.....

 

P.s. Jakie pytanie z tym silnikiem Wankla ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie to kod wysłałem na początku i przez wszystkie weekendy nie otrzymałem żadnego pytania.....

 

No to musiałeś coś pochrzanić. A dostałeś potwierdzenie? Ja w pierwszą niedzielę po wysłaniu kodu dostałem pytanie.

Fakt, że tylko raz.....

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie to kod wysłałem na początku i przez wszystkie weekendy nie otrzymałem żadnego pytania.....

 

No to musiałeś coś pochrzanić. A dostałeś potwierdzenie? Ja w pierwszą niedzielę po wysłaniu kodu dostałem pytanie.

Fakt, że tylko raz.....

pzdr

 

Nic nie pochrzaniłem.... Mają nas w DUPIE panowie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA czekałem do 18.00 potem mówie pieprze ten interes, widocznie nagrody rozlosowali, wsiadłem na rower i pojechałem z dzieciakiem na przejażdżkę., Sms doszedł w trkacie jazdy także nie bylo szans superszybkiej reakcji bo tylko takie sobie wyobrażam za sensowne w bitwie o wrxa, i sobie już darowałem cały ten idiotyczny konkurs; szkoda piwa na te smsy inicjujące ale też nie miałem złudzeń, a pytanie było z 4-suwa właśnie.

 

Ciekawe kto wygrał swoją drogą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA czekałem do 18.00 potem mówie pieprze ten interes, widocznie nagrody rozlosowali, wsiadłem na rower i pojechałem z dzieciakiem na przejażdżkę

 

To bardzo mądrze, ja przez ten d....... konkurs niemogłam iść ani na spacer, ani na lody,wrazie gdyby pytanie przyszło to blisko kompa trzeba być

 

a perfium śmierdzi :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to trzeba było kupować te pachnidła, nie wystarczyło oderwać naklejkę z opakowania ?

 

P.S. Nie brałem udziału w konkursie, a jakiś tak czuję się zwycięzcą, po przeczytaniu waszych postów :twisted:

 

P.S.2 Intakwrx, to z tym autem elektrycznym jest na pewno dobrą odpowiedzią? Jeśli pytanie było o pojazd a nie samochód, to nie i może dlatego nic Ci nie przysłali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam goscia, ktory kupil pare butow w centrum handlowym w m1... wrzucil kupon do urny po wczesniejszym przepisaniu paragonu... i wygral... Honde FRV :shock: :shock: :shock:

 

Jednak sie da... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...