Jump to content

STR8 Zadecyduje refleks i wiedza,najlepszy odjedzie SUBARU!

Intakwrx

Recommended Posts

Konkurs na:

http://www.str8.pl

Zadecyduje refleks i wiedza - najlepszy odjedzie SUBARU!

Napiszcie dokładnie o której dostaliście pytanie co do sekundy...

Jakaś kicha ten konkurs.... Przecież jak wysyłają parę tysięcy SMSów to wszyscy nie dostaną w jednym czasie !?

Dostałem o 17.13*:" Jaki napęd miał pierwszy pojazd, który przekroczył 100 km/h: parowy, spalinowy czy elektryczny".

Chciałem wygrac i udowodnic Monice, że to nie lipa :cry:

*zegarek w telefonie mi się troche spieszy, ale max 5 min

17:48 Pytania u mnie brak :(

Co za lipa jak i dezodorant.... STR8

P.s. 17:51 bez zmian...

P.s. 17:54 .... dupa

P.s. 29 kwietnia 1899 Belgijski inżynier elektryk i kierowca wyścigowy Camille Jenatzy, jadąc autem elektrycznym "La Jamais Centente", ustanowił koło Acheres rekord prędkości dla automobili. Osiągając 105,876 km/h przekroczył jako pierwszy barierę 100 km/h. Ten elektryczny pojazd o ciekawym kształcie zaprojektował Leon Auscher. Już w 1898 r. sławny stał się samochód elektryczny Francuza Gastona de Chasseloup-Laubata. 18 grudnia 1898 r. osiągając koło Acheres pod Paryżem 63.149 km/h ustanowił on oficjalny rekord prędkości. Pojazd skonstruowała firma Jeantaud. 4 kwietnia 1899 r., Gaston de Chaseloup-Laubat tym samym autem poprawił własny rekord, osiągając 92.696 km/h.

W 25 dni później Camille Jenatzy pojechał z szybkością ponad 100 km/h, bez właściwego uresorowania i ... całkowicie bez hamulców!

P.s. 17:56 Cisza... Pewno synowi prezesa tej firmy dali fory...

17.55 - kolejne pytanie o silnik Wankla

17.59 - ostatnie pytanie, trudniejsze "czego nie robi 4-suw? -wdechu, wydechu, czy sprężania" Napisałem, że wdechu.

18.00 - "odpowiedziałeś prawidłowo na wszystkie pytania. Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie" ......... no to czekam ..... :)

Intak, a tobie nic nie wysłali? zupełnie...? hmmmm ....pewnie dlatego, że już masz WRX'a !!!! ;)

Eeee!!! Ja też czekam na pytanie od 17.00. Ale widzę, że chyba już się nie doczekam.

A kolega Wielkopolanin, jako etatowy zwycięzca forumowych konkursów ma duże szanse :)

pzdr

PS. O!!! Dostałem o 18.51 pierwsze pytanie o Wankla a zaraz drugie o silnik elektryczny a potem podziękowania i że się skontaktują telefonicznie.

No to jak to jest z tym refleksem jak dostałem pytania po ok. 2 godz.?

pzdr

Eeee!!! Ja też czekam na pytanie od 17.00. Ale widzę, że chyba już się nie doczekam.

A kolega Wielkopolanin, jako etatowy zwycięzca forumowych konkursów ma duże szanse :)

pzdr

Nie tylko u Ciebie pytań brak....

Nabijanie w butelkę.....

Tak na marginesie to kod wysłałem na początku i przez wszystkie weekendy nie otrzymałem żadnego pytania.....

P.s. Jakie pytanie z tym silnikiem Wankla ?

Tak na marginesie to kod wysłałem na początku i przez wszystkie weekendy nie otrzymałem żadnego pytania.....

No to musiałeś coś pochrzanić. A dostałeś potwierdzenie? Ja w pierwszą niedzielę po wysłaniu kodu dostałem pytanie.

Fakt, że tylko raz.....

pzdr

No to musiałeś coś pochrzanić. A dostałeś potwierdzenie? Ja w pierwszą niedzielę po wysłaniu kodu dostałem pytanie.

Fakt, że tylko raz.....

pzdr

Nic nie pochrzaniłem.... Mają nas w DUPIE panowie....

Jakie pytanie z tym silnikiem Wankla ?

" Jak nazywa sie silnik spalinowy z tłokiem w kształcie zbliżonym do trójkąta:

A Winkla; B Henkla; C Wankla?

pzdr

JA czekałem do 18.00 potem mówie pieprze ten interes, widocznie nagrody rozlosowali, wsiadłem na rower i pojechałem z dzieciakiem na przejażdżkę., Sms doszedł w trkacie jazdy także nie bylo szans superszybkiej reakcji bo tylko takie sobie wyobrażam za sensowne w bitwie o wrxa, i sobie już darowałem cały ten idiotyczny konkurs; szkoda piwa na te smsy inicjujące ale też nie miałem złudzeń, a pytanie było z 4-suwa właśnie.

Ciekawe kto wygrał swoją drogą.

JA czekałem do 18.00 potem mówie pieprze ten interes, widocznie nagrody rozlosowali, wsiadłem na rower i pojechałem z dzieciakiem na przejażdżkę

To bardzo mądrze, ja przez ten d....... konkurs niemogłam iść ani na spacer, ani na lody,wrazie gdyby pytanie przyszło to blisko kompa trzeba być

a perfium śmierdzi :!:

A to trzeba było kupować te pachnidła, nie wystarczyło oderwać naklejkę z opakowania ?

P.S. Nie brałem udziału w konkursie, a jakiś tak czuję się zwycięzcą, po przeczytaniu waszych postów :twisted:

P.S.2 Intakwrx, to z tym autem elektrycznym jest na pewno dobrą odpowiedzią? Jeśli pytanie było o pojazd a nie samochód, to nie i może dlatego nic Ci nie przysłali.

Znam goscia, ktory kupil pare butow w centrum handlowym w m1... wrzucil kupon do urny po wczesniejszym przepisaniu paragonu... i wygral... Honde FRV :shock: :shock: :shock:

Jednak sie da... 8)