Skocz do zawartości

Niewiasty to dziwne są...


junasz

Rekomendowane odpowiedzi

Jak moja żona dostała do jeżdzenia nowy darmowóz, to ambitnie zaczęła czytać instrukcję obsługi. Oczywiście wymiękła po pierwszej stronie. Nakazała mi samemu to czytać i potem opowiedzieć co jest tam ważnego. Specjalnie nie wnikając w treść opasłej księgi stwierdziłem, że może spokojnie jeździć dopóki nie pali się czerwone za kierownicą. Parę miesięcy jeździła, aż któregoś poranka wyrywa mnie ze snu (bo ona ma na ósmą, a ja na dziewiątą ale się spóźniam). CZERWONE SIĘ ŚWIECI !!!!!!! Stoję na poboczu, obgryzam paznokcie. Ale, co jak? Jakie czerwone? Jak wygląda? No taki płatek śniegu! AAA to jedź dalej :D .

 

P.S. Nie doczytanie instrukcji w końcu się zemściło na mnie. Jadąc nocą po jakiejś wyjątkowo nieuczęszczanej drodze gdzie dało się włączyć długie - nie wiedziałem jak to zrobić :oops: Jakieś super hiper automaty skutecznie mi to uniemożliwiły. Pojazd marki g..o wort.

 

P.S.2 W Foresterze za to nie umiałem wyłączyć postojówek, ale to klasyka. Szkoda tylko, że kosztowało mnie to pięc pięter bez windy do instrukcji obsługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

i że to niby my jesteśmy dziwne, tak? :twisted:

A nie?

 

 

Wiesz co mówi kobieta wychodząc z łazienki?

 

 

 

 

-Ładnie dziś wyglądam?

 

 

 

 

 

 

 

 

A wiesz co mówi facet?

 

 

 

 

-Lepiej tu teraz nie wchodź... :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co mówi kobieta wychodząc z łazienki?

-Ładnie dziś wyglądam?

A wiesz co mówi facet?

-Lepiej tu teraz nie wchodź... :wink: :mrgreen:

 

Znam inna wersje:

Wiesz co mówi kobieta wychodząc z łazienki?

-Sorry ze tak dlugo..

A wiesz co mówi facet?

-Narazie tam nie wchodz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dziś mnie zatkało. Pewna dziewczynka zaparkowała sobie na wysepce ronda (nie na centralnej, ale na takiej pobocznej, trójkątnej). Oczywiście zastawiając przejścia dla pieszych po obu stronach tejże wysepki.Wysiadła z auta i cała zadowolona udała się w kierunku sklepu zaraz obok,

gdzie były wolne miejsca parkingowe przy samym wejściu :mrgreen:

Aż objechałem rondo jeszcze raz i zrobiłem fotkę :) niestety telefonem, do tego ręka drgnęła i zdjęcie jest jakie jest. Kółkiem zaznaczony jest sygnalizator dla pieszych na przeciwko którego również są pasy

 

zdjcie043e.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne to są te panienki, które są gotowe zrobić wszystko, żeby postać, zrobić sobie zdjęcie przy rajdówce. Wrrr jestem świeżo po Dolnośląskim....

Najpierw próbowały podejść w trakcie serwisu!!!, a wyproszone jeszcze mnie hehe zrugały "a co to, tobie wolno?" Jakoś nie zauważyły, że należę do teamu ;-)

 

Powinnam, jako forumowa kobieta, bronić czci swojej płci, ale nie zawsze się da... :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się kiedyś w tym dziale dowiedziałam np. że nie istnieję :lol:

 

Pewnie, ze nie istniejesz.

Razem z cala reszta tego forum, nawet upierdliwymi moderatorami :), jestes jedynie jednym z moich urojen :)

no i teraz to już kompletnie nie wiem jak to rozumieć...

AMI,ja zawsze myślałam że sobie Ciebie wymyśliłam w czasie zimowo-wiosennego załamania nerwowego spowodowanego zbyt wysokimi temperaturami panującymi tej zimy... :roll:

a Ty mi teraz że to ja jestem urojona...

 

 

ale ma to swoje plusy - skoro ja nie jestem prawdziwa, to moje auto też nie, a co za tym idzie wcale mi się nie pochrzaniła przekładnia - to się tylko wydaje. I to nawet nie mi tylko Tobie :D

 

I od razu świat wydaje się lepszym miejscem! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...