Jump to content

Czujnik temperatury zewnetrznej.

ADK90
 Share

Recommended Posts

Witam.

W mojej imprezie II WRX z 2002 pokazujen a desce napis " OUT TEMP. - -" i prawdopodobnie jest to spowodowane brakiem czujnika temperatury zewnetrznej. I mam pytanie czy wie ktos gdzie sie znajduje ten czujnik? Bo mozliwe ze tylko wtyczna wypadła i nie pokazuje temperatury... Dzieki za pomoc.

Na środkowym - pionowym łączniku górnego i dolnego przedniego wzmocnienia, dość nisko nad dolnym wzmocnieniem. Prędzej padł czujnik, albo urwał się kabel. W Subaru wtyczki sa nie do zabicia, same nie wypadają, chyba, że je ktoś wcześniej uszkodził...

Ja tez mam własnie wersje US z zegarami EU ale powinno to przeciez działac. Musze to sprawdzic zaraz czy to jest aby to.

EDIT.

Niestety nie widze czujnika a co gorsza nawet kabla... Wie ktos skad te kable idą? Tzn z jakiej wiązki sie rozgałeziają?

Ja tez mam własnie wersje US z zegarami EU ale powinno to przeciez działac. Musze to sprawdzic zaraz czy to jest aby to.

EDIT.

Niestety nie widze czujnika a co gorsza nawet kabla... Wie ktos skad te kable idą? Tzn z jakiej wiązki sie rozgałeziają?

Właśnie, że nie będzie działać. Też mam licznik z EU-Spec'a w US-Specu, czujnik, kabelek i wyświetla ----. elberoth w "nielegalu" wklejał kiedyś linka do instrukcji jak to przerobić (nie jest to taka prosta sprawa).

• 1 month later...
  • 1 month later...

Podpowie ktoś gdzie ukryć czujnik temperatury zewnętrznej w GC, aby pokazywał prawdę? Oczywiście mam na myśli adaptację termometru niededykowanego do Subaru, ZTCW nie było termometru w żadnej wersji GC.

Pasztet a la norauto czy cóś. Kupiony w poprzednim wieku. Zasilany baterią AAA, z kablem wywlekanym za zewnątrz.

Dziś nic sensowniejszego nie znalazłem - albo choinki pokazujące masę cyferek, albo inny odpust.

Ten mój też była wiocha, ale okleiłem folią karbonową 3M i jakoś się wkomponował w deskę. Podświetlenie przyciskiem - trochę lipa, ale wolę taki, niż żaden.