Skocz do zawartości

Czujnik temperatury zewnetrznej.


ADK90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

W mojej imprezie II WRX z 2002 pokazujen a desce napis " OUT TEMP. - -" i prawdopodobnie jest to spowodowane brakiem czujnika temperatury zewnetrznej. I mam pytanie czy wie ktos gdzie sie znajduje ten czujnik? Bo mozliwe ze tylko wtyczna wypadła i nie pokazuje temperatury... Dzieki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na środkowym - pionowym łączniku górnego i dolnego przedniego wzmocnienia, dość nisko nad dolnym wzmocnieniem. Prędzej padł czujnik, albo urwał się kabel. W Subaru wtyczki sa nie do zabicia, same nie wypadają, chyba, że je ktoś wcześniej uszkodził...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam własnie wersje US z zegarami EU ale powinno to przeciez działac. Musze to sprawdzic zaraz czy to jest aby to.

 

EDIT.

Niestety nie widze czujnika a co gorsza nawet kabla... Wie ktos skad te kable idą? Tzn z jakiej wiązki sie rozgałeziają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam własnie wersje US z zegarami EU ale powinno to przeciez działac. Musze to sprawdzic zaraz czy to jest aby to.

 

EDIT.

Niestety nie widze czujnika a co gorsza nawet kabla... Wie ktos skad te kable idą? Tzn z jakiej wiązki sie rozgałeziają?

 

Właśnie, że nie będzie działać. Też mam licznik z EU-Spec'a w US-Specu, czujnik, kabelek i wyświetla ----. elberoth w "nielegalu" wklejał kiedyś linka do instrukcji jak to przerobić (nie jest to taka prosta sprawa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Czyli jedyną metodą aby wiedziec jaka jest temperatura na zewnatrz to montaz termomentru kolo lustertka... Dzieki.

 

Tutaj masz linka do instrukcji jak zmodyfikować ten licznik:

 

http://www.rspeed.org/forums/auto/5342- ... uster.html

 

ps. nie wiem czy ktoś z forum w ogóle się czegoś takiego podejmował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pasztet a la norauto czy cóś. Kupiony w poprzednim wieku. Zasilany baterią AAA, z kablem wywlekanym za zewnątrz.

Dziś nic sensowniejszego nie znalazłem - albo choinki pokazujące masę cyferek, albo inny odpust.

Ten mój też była wiocha, ale okleiłem folią karbonową 3M i jakoś się wkomponował w deskę. Podświetlenie przyciskiem - trochę lipa, ale wolę taki, niż żaden.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...