Jump to content

jak odkleić nalepkę z tyłu auta?

Recommended Posts

a moze ten temat jest zwiazany z forysiem verta ? przyznaj sie ze interesuje cie nadgryzione jabłko :wink: a nie 2,0

rozgryzłeś mnie.

W Castoramie jest taki preparat firmy SONAX do usuwania naklejek itp. Sprawdzałem bardzo fajnie działa.

o fajnie! nic nie zostaje śladów? a wystarczy tylko to, czy muszę się jeszcze uzbroić w np. żyletkę albo skalpel?

a moze ten temat jest zwiazany z forysiem verta ? przyznaj sie ze interesuje cie nadgryzione jabłko :wink: a nie 2,0

Chyba taki sobie zart :?

PS. No ale to moze ja jestem zbyt emocjonalnie przywiazany do samochodu... :roll:

Chyba taki sobie zart :?

PS. No ale to moze ja jestem zbyt emocjonalnie przywiazany do samochodu... :roll:

ja tez zwykle jestem przywiazany do aut, a kilka mi juz ukradli, wiem ze wtedy probowalem sobie z tego zartowac - mi pomagało

w kazdym badz razie nie miał byc złośliwy, :oops:, jesli urazilem to przepraszam

pozdr beben

W Castoramie jest taki preparat firmy SONAX do usuwania naklejek itp. Sprawdzałem bardzo fajnie działa.

o fajnie! nic nie zostaje śladów? a wystarczy tylko to, czy muszę się jeszcze uzbroić w np. żyletkę albo skalpel?

wystarczy trochę cierpliwości, ostre narzędzia zbędne :lol:

Na mój gust, jeżeli lakier ma już kilka lat, to pod nalepką będzie bardziej błyszczący, więc pod pewnym kątem będzie widać różnicę, brud też nieco inaczej powinien się osadzać :)