Jump to content

Potrzebny pilot uniwersalny

paul_78

Recommended Posts

Czy ktoś z Was ma do czynienia z takimi urządzeniami? Stolik zaśmieca mi chyba z pięć różnych pilotów, chcę się ich pozbyć. Urządzenia do obsługi:

1. TV

2. odtwarzacz DVD

3. dekoder do kablówki (aster)

4. PS3

5. x360

6. klimatyzacja

7. wieża

Da się jednym pilotem? Jeśli tak, to jaki wybrać? A - i musi być taki, żeby nauczyć babę włączać/wyłączać nim TV.

Czytając tytuł myślałem, że do rajdówki pilot potrzebny. Ponoć Wiślak nie ma etatu więc może on :wink: Uniwersalny jest przecież. Lekki, doświadczony i umie szybko koło zmienić. Ja bym rozważył :wink:

Czytając tytuł myślałem, że do rajdówki pilot potrzebny. Ponoć Wiślak nie ma etatu więc może on :wink: Uniwersalny jest przecież. Lekki, doświadczony i umie szybko koło zmienić. Ja bym rozważył :wink:

W sumie czemu nie - jeśli reagowałby na komendy głosowe i przełączał urządzenia to w zasadzie spełnia to moje oczekiwania :mrgreen:

Logitech ma multimedialne piloty uniwersalne. Nie wiem czy funkcjonują ze wszystkimi w/w urządzeniami. Jeśli chodzi o klimę, wieżę, TV i odtwarzacz DVD powinno ogarnąc. Czy Ps3 i xboxa nie wiem.

EDIT: http://www.logitech.com/pl-pl/remotes/u ... l-remotes/ są przystawki do różnych urządzeń.

Ja mam Logitecha Harmony 555 i jestem mega zadowolony, na pewno obsłuży wymienione przez Ciebie sprzęty :D

Tego pilota szukałem chyba ze 2 miesiące bo w sklepach netowych niby są dostępne a jak pytałem na maila to nikt nie wiedział kiedy będą, na szczęście w jednym sklepie mieli 2 sztuki.

images1lz.jpg

W porównaniu z plastikowym Logitech-em, moja propozycja jest zdecydowanie lepsza . Bardziej ergonomiczny kształt, szeroko rozbudowane funkcje dodatkowe ...

Może trochę drogi w eksploatacji no i wiesza się od czasu do czasu (foch).

images1lz.jpg

W porównaniu z plastikowym Logitech-em, moja propozycja jest zdecydowanie lepsza . Bardziej ergonomiczny kształt, szeroko rozbudowane funkcje dodatkowe ...

Może trochę drogi w eksploatacji no i wiesza się od czasu do czasu (foch).

No tak, wygląda na przyjemniejsze w dotyku niż logitech.

A tego logitecha łatwo nauczyć posłuszeństwa? Jak toto działa, trzeba jakiś soft instalować, grzebać w ustawieniach?

Jak toto działa, trzeba jakiś soft instalować, grzebać w ustawieniach?

Nie wiem jak z plastikowym logitechem , ale jeśli chodzi o propozycję Mark.L.A to na pewno od czasu do czasu trzeba się podłączyć i pogrzebać też trzeba :wink:

big_mrgreen.gif