Skocz do zawartości

Potrzebny pilot uniwersalny


paul_78

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z Was ma do czynienia z takimi urządzeniami? Stolik zaśmieca mi chyba z pięć różnych pilotów, chcę się ich pozbyć. Urządzenia do obsługi:

1. TV

2. odtwarzacz DVD

3. dekoder do kablówki (aster)

4. PS3

5. x360

6. klimatyzacja

7. wieża

 

Da się jednym pilotem? Jeśli tak, to jaki wybrać? A - i musi być taki, żeby nauczyć babę włączać/wyłączać nim TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając tytuł myślałem, że do rajdówki pilot potrzebny. Ponoć Wiślak nie ma etatu więc może on :wink: Uniwersalny jest przecież. Lekki, doświadczony i umie szybko koło zmienić. Ja bym rozważył :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając tytuł myślałem, że do rajdówki pilot potrzebny. Ponoć Wiślak nie ma etatu więc może on :wink: Uniwersalny jest przecież. Lekki, doświadczony i umie szybko koło zmienić. Ja bym rozważył :wink:

 

W sumie czemu nie - jeśli reagowałby na komendy głosowe i przełączał urządzenia to w zasadzie spełnia to moje oczekiwania :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logitech ma multimedialne piloty uniwersalne. Nie wiem czy funkcjonują ze wszystkimi w/w urządzeniami. Jeśli chodzi o klimę, wieżę, TV i odtwarzacz DVD powinno ogarnąc. Czy Ps3 i xboxa nie wiem.

 

EDIT: http://www.logitech.com/pl-pl/remotes/u ... l-remotes/ są przystawki do różnych urządzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Logitecha Harmony 555 i jestem mega zadowolony, na pewno obsłuży wymienione przez Ciebie sprzęty :D

 

Tego pilota szukałem chyba ze 2 miesiące bo w sklepach netowych niby są dostępne a jak pytałem na maila to nikt nie wiedział kiedy będą, na szczęście w jednym sklepie mieli 2 sztuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

images1lz.jpg

 

W porównaniu z plastikowym Logitech-em, moja propozycja jest zdecydowanie lepsza . Bardziej ergonomiczny kształt, szeroko rozbudowane funkcje dodatkowe ...

 

Może trochę drogi w eksploatacji no i wiesza się od czasu do czasu (foch).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

images1lz.jpg

 

W porównaniu z plastikowym Logitech-em, moja propozycja jest zdecydowanie lepsza . Bardziej ergonomiczny kształt, szeroko rozbudowane funkcje dodatkowe ...

 

Może trochę drogi w eksploatacji no i wiesza się od czasu do czasu (foch).

 

No tak, wygląda na przyjemniejsze w dotyku niż logitech.

 

A tego logitecha łatwo nauczyć posłuszeństwa? Jak toto działa, trzeba jakiś soft instalować, grzebać w ustawieniach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak toto działa, trzeba jakiś soft instalować, grzebać w ustawieniach?

 

 

Nie wiem jak z plastikowym logitechem , ale jeśli chodzi o propozycję Mark.L.A to na pewno od czasu do czasu trzeba się podłączyć i pogrzebać też trzeba :wink:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

big_mrgreen.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...